تالار گفتمان مانشت
بهترین دانشگاه آزاد واحد تهران؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

بهترین دانشگاه آزاد واحد تهران؟ - alidg - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ ب.ظ

سلام به همگی
یکی از دوستانم دانشگاه آزاد واحد قزوین تجارت قبول شده و میخواد تو انتخاب رشته مجدد یکی از دانشگاه های واحد تهران رو انتخاب کنه؛ حالا سوالم اینه که کدوم یکی از آزاد های واحد تهران بهتره از بقیه؟ شما به ترتیب کدوما رو انتخاب میکنین؟ با نمره ی کل ۵۶۵۵ میشه اونا رو آورد؟

بهترین دانشگاه آزاد واحد تهران؟ - farzad.arshad - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ

سلام
غیر علوم تحقیقات که سالهاست شبکه داشت، الان همه این دانشگاهها جدیدن آیتی آوردن

به این دوستتون بگید همه آیتی ها مثل ایشون در شوک اینکار علوی فاضل به سر می برن Big Grin

من خودم می خوام بر اساس نزدیکی به محل سکونتم انتخاب کنم. به هر حال تهران برای خودش یک کشوریه و دانشگاهی که خیلی از محل سکونتم دور باشه حتی اگر بهتر باشه رو ترجیح میدم آخر بزنم
چون در تهران هزار جور محدودیت داریم. طرح ترافیک و زوج و فرد و ساعات پیک ترافیک و شلوغی و ....
اسما دانشگاهی داخل تهرانه و محل سکونت منم تهرانه ولی قشنگ ممکنه رسیدن به اون دانشگاه ۱ تا ۲ ساعت زمان ببره Wink

در کل چون این رشته ها همه جدیدن، اولویتها باید چیزهایی مثل بعد مسافت و امکانات اون دانشگاهها باشه. اصلا ما نمی دونیم هیئت علمی ها چطوره این ترم و چه برنامه هایی دارن

بهترین دانشگاه آزاد واحد تهران؟ - hamid88 - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ق.ظ

نظر من آزاد قزوین

بهترین دانشگاه آزاد واحد تهران؟ - lafille - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ

سلام
علوم تحقیقات از ترم بهمن سال تحصیلی ۹۲-۹۳ شبکه رو آورده در واقع یعنی ۱ ترم.آزاد قزوین سالهاست شبکه داره.
منم با نظر آقای hamid88 موافقم دانشگاه آزاد قزوین بهتر هست.