تالار گفتمان مانشت
قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - negar.v - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ

دوستان لطفا کارنامه هاتون رو این جا بزارین

این کارنامه من شاید برای بعضی ها مفید باشه مهندسی کامپیوتر - نرم افزار واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه تراز ۶۱۸۰

RE: قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - mahdiazizi - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ

مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / واحد تهران جنوب
دوستان من امنیت مجازی مالک اشتر هم قبول شدم. به نظرتون نرم افزار تهران جنوب رو برم یا امنیت مجازی مالک اشتر رو؟؟ خواهشا راهنمایی کنید
[attachment=16767]

Re: RE: قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - calm boy - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)mahdiazizi نوشته شده توسط:  مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / واحد تهران جنوب
دوستان من امنیت مجازی مالک اشتر هم قبول شدم. به نظرتون نرم افزار تهران جنوب رو برم یا امنیت مجازی مالک اشتر رو؟؟ خواهشا راهنمایی کنید
ببین به کدوم بیشتر علاقه داری و حرفی واسه گفتن داری
درگیر مدرکش نباش..

قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - A-Best - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ

یک سوال منظور از رتبه کل رتبه آخرین نفر قبول چی هست ؟ واضح توضیح بدید ؟

RE: قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - mahdiazizi - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ)calm boy نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)mahdiazizi نوشته شده توسط:  مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / واحد تهران جنوب
ببین به کدوم بیشتر علاقه داری و حرفی واسه گفتن داری
درگیر مدرکش نباش..
واقعا نمیدونم چه تصمیمی بگیرم. به نظرت مجازی بهتره یا آزاد؟؟ از یه طرف بیشتر کارم با برنامه نویسی که ارشد نرم افزار بیشتر بدردم میخوره از یه طرف اونم امنیت. دوستان کمک کنید. شما بودید چه تصمیمی میگرفتید Sad

قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - yahyazahedi - 19 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ب.ظ

این چه وضعیه ؟ ۲۰۰ تا شبکه های علوم تحقیقات میگیره ؟ یعنی واقعا ۲۰۰ تا میگیره ؟ اگه اینطوری باشه واقعا داغونه؟ از کل ظرفیت های دولتی بیشتره ؟
یکی میشه یکم توضیح بده

قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - k1.technology - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ

نگار خانم خیلی خوب توضیح دادن
رتبه اخرین نفر به این معنی نیست که اون تعداد گرفته!
مثلا یک عده واحد به فرض کرمانشاه رو انتخاب کردن اما انتخاب اولشون نبوده و چون ترازشون بالا بوده(بالا تر از کرمانشاه)مثلا انتخاب اولشون که تهران بوده قبول شدن
اون رتبه که واسمون نوشته رتبه بین همه اونایی هست که اون رشته شهر رو انتخاب کردن

Re: RE: قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - negar.v - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ب.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط:  این چه وضعیه ؟ ۲۰۰ تا شبکه های علوم تحقیقات میگیره ؟ یعنی واقعا ۲۰۰ تا میگیره ؟ اگه اینطوری باشه واقعا داغونه؟ از کل ظرفیت های دولتی بیشتره ؟
یکی میشه یکم توضیح بده
نه
رتبه اخرین نفر قبول به این معنی نیست که اون تعداد گرفته!
رتبه بین همه کسانی هست که اون رشته شهر رو انتخاب کردن
یک عده مثلا انتخاب اولشون علوم تحقیقات بوده و انتخاب اول قبول شدن،اما انتخاب دومشون مثلا تهران مرکز بوده پس رتبه های اون ها هم حساب میشه
نمیدونم منظور رو رسوندم یا نه

Sent from my C5302 using Tapatalk

قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - k1.technology - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ

نمیشه بفهمیم تو ورودیمون نفر چند م شدیم تو همون دانشگاه ؟

Re: RE: قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - negar.v - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ)k1.technology نوشته شده توسط:  نمیشه بفهمیم تو ورودیمون نفر چند م شدیم تو همون دانشگاه ؟
نمیدونم خودم هم کنجکاوم

Sent from my C5302 using Tapatalk

قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - npour - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ

منم هوش علوم و تحقیقات تهران
شبانه نرم رجایی
گزینه های انتخابی
۱)نرم رجایی
۲)هوش علوم و تحقیقات
۳)هیچکدام
۴)هر دو ..داریم واقعا؟داریم؟TongueBig Grin

قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - yahyazahedi - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ق.ظ

الان بعد تاریخ ثبت نام ۲۹ تا ۳۱ هست ؟
خوابگاه هم داره ؟
این قضیه سفته ۲ ملیون تومنی چیه ؟
یعنی باید برای تضمین حتما بدیم .

RE: قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - golden3828 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ق.ظ

سلام بچه ها
کمککککک کنید
من علوم تحقیقات تهران قبول شدم
رشته مدیریت مالی
از شهرستانم
ایا علوم تحقیقات خوابگاه داره؟؟؟
پلیززز هلپ

RE: قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - amir-m89 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ ق.ظ

با سلام و آرزوی موفقیت برای دوستان. کارنامه:
[تصویر:  301657_Karname.png]

RE: قبول شدگان ارشد دانشگاه آزاد اسلامی -۹۳ - z.hosseinkhani - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ق.ظ

سلام.
اینم کارنامه من. امیدوارم مفید باشه.
شبکه علوم تحقیقات تهران قبول شدم.