تالار گفتمان مانشت
گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - arta.66 - 28 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ

من امروز کلا تفریح بودم::Smile)) بگو یه کلمه خوندم نه!!! تازه ازین به بعد بهانه کلاسو دانشگاهم هست خدا بخیر کنه.... ولی با همه این اوصاف من میجنگم

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - f.b - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ

سلام
میشه برای هر درس در مورد منابعی که مطالعه کردید و فکر می کنید خوبه توضیح بدید؟
در مورد سر فصل ها و ...

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - پشتکار - ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ

کسی می دونه این کتاب دکتر حقیقت دقیقا اسمش چیه؟

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - f.b - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ

به غیر از رتبه ۴۷ چرا مصاحبه دیگه ای نیست ؟دوستانی که پذیرفته شدن اگر لطف کنن در مورد منابع و ... صحبت و در مصاحبه شرکت کنن ممنون میشیم.

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - arta.66 - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ

خیلی تنبل شدم... امروز فقط تونستم ۳۰ تا تست کار کنم... اصلا از خودم راضی نیستم... یکشنبه دوشنبه هام که ازین به بعد پرشد... الانم یکم میخوام زبان بخونم

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - selena92 - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ

سلام
چند روزه دخترم مریضه هیچی نخوندم
از یک مهر کلاسام شروع میشه خدا به دادم برسه..

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - پشتکار - ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ب.ظ

کسی جواب ما رو نمی ده؟
سیستم عامل دکتر حقیقت اسم دقیقش چیه و کدوم انتشاراته؟

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - arta.66 - 01 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۱ ب.ظ

سلام بچه ها

من امروز چندتا لغت خوندم یه قسمت هایی از گرافم خوندم... البته می خوام امشب یه برنامه مدون بنویسم که درسای پایگاه و سیستم عاملم تووش بذارم...

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  دقیقا نمیدونم.من از اینترنت پی دی افشو دانلود کردم.که میگفتند با کتاب اصلیش خیلی فرق نداره.
ولی فکر کنم منظور بچه ها اون کتابیه که پارسه با اسم دکتر حقیقت چاپ کرده.
اون پی دی اف برای کارشناسی هست... برای سیستم عامل پیشرفته از دکتر حقیقت در حال حاضر فقط یه کتاب ترجمه موجوده که ۸ فصل اول کتاب تننباوم هستش

RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - پشتکار - ۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۱ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

من امروز چندتا لغت خوندم یه قسمت هایی از گرافم خوندم... البته می خوام امشب یه برنامه مدون بنویسم که درسای پایگاه و سیستم عاملم تووش بذارم...

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  دقیقا نمیدونم.من از اینترنت پی دی افشو دانلود کردم.که میگفتند با کتاب اصلیش خیلی فرق نداره.
ولی فکر کنم منظور بچه ها اون کتابیه که پارسه با اسم دکتر حقیقت چاپ کرده.
اون پی دی اف برای کارشناسی هست... برای سیستم عامل پیشرفته از دکتر حقیقت در حال حاضر فقط یه کتاب ترجمه موجوده که ۸ فصل اول کتاب تننباوم هستش
میشه بگید اسمش چیه و از کجا میشه تهیه اش کرد؟
ممنون

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - arta.66 - 01 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  میشه بگید اسمش چیه و از کجا میشه تهیه اش کرد؟
ممنون
راستش برین انقلاب حتما گیر میاد فقط من شنیدم دیگه چاپ نمیشه... اگه نو هم نباشه دست دومش حتما هست... اسمشم فکر کنم سیستم های توزیع شده ترجمه دکتر حقیقت باشه

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - arta.66 - 02 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ

من امروز فقط تونستم یه مقدار گرامر و لغت بخونم... البته کمی ام یکی از درسای این ترممو نگاه کردم... این ترم ۳ تا درس ۳ واحدی با استادای سخت گیر دارم به علاوه سمینار!!! خدا بخیر کنه...

شروع برای آزمون دکترای سراسری - adel105 - 04 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ

بچه ها سلام میخوام اگر بشه منم به گروه پیوندم برای خوندم هر چند که وقتم خیلی کمه نمیدونم اصلا میشه یا نه ؟ هم پایان نامه هست و هم مشکل کار میشه با فکر زیاد مشغول هم درس خوند یا امیدوار بود برای سراسری با مدرک آزاد ؟؟؟؟

RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - mahab - 05 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  کسی جواب ما رو نمی ده؟
سیستم عامل دکتر حقیقت اسم دقیقش چیه و کدوم انتشاراته؟

اصول و الگوهای سیستم های توزیع شده
آندرواس تننباوم، مارتین وان استین، ابوالفضل طرقی حقیقت (مترجم)
نشر: همای دانش

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - selena92 - 05 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ

سلام
منم از فردا فشرده میخونم

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی) - پشتکار - ۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ

دوستان یه مشورت میخوام:
به نظرتون بهتره آدم هر درسی رو در هر روز مقداری بخونه و جلو بره یا یک درس رو کامل بخونه و بعد درس بعدی رو شروع کنه؟؟؟