تالار گفتمان مانشت
ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - kakoli19 - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ

باسلام خدمت دوستان من امروز با خانم ناصری صحبت کردم گفت واسه گروه سوم هنوز زمان هست گفت یک گروه تشکیل بدین ومشخصات وشهر ورشته وموبایلتونو واسش ارسال کنید
آدرس sharif_amoozesh@yahoo.com
۲۲۸۹۲۷۸۸ تلفن خانم ناصری

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - kakoli19 - 02 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۶ ب.ظ

همه ثبت نام کردند کسی نمونده که به خواد از این تخفیف استفاده کنه ؟بابا اگه کسی هست واسه خانم ناصری مشخصاتشو ارسال کنه تا گروه سوم تشکیل بشه

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - poldasht - 02 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۳ ب.ظ

سلام

منم میخوام ثبت نام کنم، چند نفر باید باشیم؟

خودم باید براشون ایمیل کنم یا دسته جمعی؟

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - ziba.O - 02 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۳ ب.ظ)poldasht نوشته شده توسط:  سلام

منم میخوام ثبت نام کنم، چند نفر باید باشیم؟

خودم باید براشون ایمیل کنم یا دسته جمعی؟

سلام باید خودتون ایمیل بزنین هروقت ظرفیت تکمیل شد اینجا لیستو اعلام میکنن

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - poldasht - 02 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۵ ب.ظ

ممنون، ایمیل کردم، و البته تماسم گرفتم.

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - n_ranjbar - 04 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ق.ظ

سلام . منم می خوام در آزمونا شرکت کنم . ولی این گروه بندی ها چطوریه ؟ بر اساس شهره ؟ یا فرقی نمی کنه ؟

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - poldasht - 04 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ق.ظ

نه، فرقی نداره، به اون ایمیل یه پیام بفرستید و اطلاعات خواسته شده رو توش بنویسید.

اونا با نمایندگی شهرتون هماهنگ میشن. مسئله ای نیست.

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - kakoli19 - 04 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ب.ظ

خدایا یعنی گروه سوم هم تشکیل میشه ؟؟//////////

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - kakoli19 - 04 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ب.ظ

جواب ایمیل خانم ناصری بچه ها سلام
گروه سوم انشاا.. در اواسط هفته آینده اعلام میشود.
موفق باشید.

جواب ایمیل خانم ناصری بچه ها سلام
گروه سوم انشاا.. در اواسط هفته آینده اعلام میشود.
موفق باشید

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - ziba.O - 06 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ)alireza11119 نوشته شده توسط:  دوباره ما از کجا بدونیم که اسممون رو به نمایندگی شهرمون اعلام کردن؟؟؟

وقتی به نمایندگیه شهر ما اعلام کرده بودن خودشون تماس گرفتن،شماهم یا منتظر باشین ز بزنن یا ز بزنین خبر بگیرین

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - singleboy0123 - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ

هزینه آزمونا چند میشه؟؟؟

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - poldasht - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ

والا صفحه اصلی مانشت نوشته ۵۰% که ظاهرا ۳۰۰ تومن میشه. گفتن دوشنبه یا سه شنبه بعد از ظهر میزنن سایت، فقط نمیدونم منظورش مانشت بود یا سایت خود مدرسان.

RE: ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - ziba.O - 06 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ)poldasht نوشته شده توسط:  والا صفحه اصلی مانشت نوشته ۵۰% که ظاهرا ۳۰۰ تومن میشه. گفتن دوشنبه یا سه شنبه بعد از ظهر میزنن سایت، فقط نمیدونم منظورش مانشت بود یا سایت خود مدرسان.

اسامی رو میذارن رو سایت مانشت، نگران نباشین اگه گفتن وقت هست مشکلتون حل میشه.

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - ppositiveenergy - 07 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ق.ظ

بچه ها منم میخام ثبت نام کنم.چکار باید کنم؟

ثبت نام گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با تخفیف ۵۰ درصد برای اعضای مانشت - poldasht - 07 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ)kakoli19 نوشته شده توسط:  باسلام خدمت دوستان من امروز با خانم ناصری صحبت کردم گفت واسه گروه سوم هنوز زمان هست گفت یک گروه تشکیل بدین ومشخصات وشهر ورشته وموبایلتونو واسش ارسال کنید
آدرس sharif_amoozesh@yahoo.com
۲۲۸۹۲۷۸۸ تلفن خانم ناصری