تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

Re: RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - HamedNet - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  شماره داوطلبی نمیخواد.برداشتنش الان

آقا حامد شما هم دیدین که شماره پرونده رو میخواست؟Huh من به چشام شک کردمExclamation
پارسال فقط با شماره داوطلبی یا پرونده نشون میداد
امسال هم دکتری این شکلی بود
احتمال زیاد امسال هم این شکلیه

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  شماره داوطلبی نمیخواد.برداشتنش الان

آقا حامد شما هم دیدین که شماره پرونده رو میخواست؟Huh من به چشام شک کردمExclamation
پارسال فقط با شماره داوطلبی یا پرونده نشون میداد
امسال هم دکتری این شکلی بود
احتمال زیاد امسال هم این شکلیه

نه دیگه الان بر داشتن شماره پرونده رو از جستجوی با مشخصات فردیExclamation

درسته..صفحه اش هنوز روی گوشیم باز بود..شماره پرونده رو برداشتن به جاش شماره شناسنامه گذاشتن

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - marmar_khanoom - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  البته پارسال توی تکمیل مهر نه قزوین بود نه تهران..در تکمیل بهمن هم خبری از تهران نبود
ولی ما سال ۹۲ هم ورودی بهمن داشتیما. البته من علوم تحقیقات قزوینم. احتمالا شما منظورتون دانشگاه باراجینه. از اونجا خبر ندارم ولی دانشگاه خودمون رو مطمئنم که بهمن هم دانشجو گرفت

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ ب.ظ

قزوین بله، بهمن ۹۲ ورودی داشت، تهران بهمن ۹۲ورودی نداشت

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ

واقعا نتایج ارشد اومد !!!!!! واقعا نتایج ارشد اومد ؟؟؟؟ واقعا نتایج ارشد اومد ......HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
[تصویر:  300404_03414817171410659388.jpg]

ستاد آماده سازی دانشجویان پر استرس Big Grin

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ ب.ظ

خخخخخخخ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - marria - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ب.ظ

احمد۶۵۴۳۲۱ میشه لینک بزاری؟!؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - k1.technology - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ

اگه مثلا من بوشهر قبول بشم میتونم انتقالی بگیرم به شیراز ؟
از همون ترم اول میشه یا ...؟
چند ترم میتونیم مهمان بگیریم؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - marria - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ

ها...ها...ها.....

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - marria - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ

از شیراز به بوشهر راحتتر انتقالی میدن تا از بوشهر به شیراز

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - k1.technology - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ب.ظ

اقا احمد شما باید میرفتین رشته ی گرافیک
استعدادت خوبه Smile)

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - HamedNet - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ

ایشاالله فردا هم بعد نتایج مثل الان شاد باشیم.

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - alma90 - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ

وای خدای من فردا این موقع چه حالی داریمExclamationExclamation

Re: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ب.ظ

فردا این موقع من دارم میخندم، چون بلیط اینترنتی شهر موشها ۲ رو خریدم ساعت هشت و نیم

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - k1.technology - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ

الان یه اتفاقاتی تو سایت ازمون داره میفته
نتایج کارشناسی نیستن