تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mndn - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ

بچه ها من غیرانتفاعی قبول شدم ، تا فردا ساعت ۲ وقت داره برای ثبت نام ،

از طرفی منتظر نتایج ازادم ، یعنی امکان داره فردا صبح بزنند؟؟؟؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ)mndn نوشته شده توسط:  بچه ها من غیرانتفاعی قبول شدم ، تا فردا ساعت ۲ وقت داره برای ثبت نام ،

به نظرم خیر
بهترین حالتش فردا بعد از ظهر هست

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ب.ظ

دکتری رو هم قراربود صبح امروز بزنن افتاده واسه ساعت ۱۹ . کلا حساب کتاب نداره . شما با غیر انتفاعی هماهنگ کن تمدیدش می کنن

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - atenaa - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ)mndn نوشته شده توسط:  بچه ها من غیرانتفاعی قبول شدم ، تا فردا ساعت ۲ وقت داره برای ثبت نام ،

فکر نکنم اگه ی روز دیرتر برید واسه ثبتنام ثبتنامتون نکنند

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - yahyazahedi - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۷ ب.ظ

شنبه واسه ثبت نام برو (حتی اگر پنجشبه تعطیل بود و ثبت نام نکردن)
یکم باید التماس درخواست کنی.
والا ثبت نامت میکن.
فقط میخوان به ما استرس بدن ، بجای اینکه استرس رو کم کنن.

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mndn - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ)mndn نوشته شده توسط:  بچه ها من غیرانتفاعی قبول شدم ، تا فردا ساعت ۲ وقت داره برای ثبت نام ،

فکر نکنم اگه ی روز دیرتر برید واسه ثبتنام ثبتنامتون نکنند

گفت شنبه برای بچه ها انتخاب واحد میکنند ، پنج شنبه هم نیستند،

کلا همه چیز قاطی شده ، فکر کنم دوباره فردا باید برم باهاش حرف بزنم ،،،،

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ

این بنده خدا که ساعت ۷ شب قبول میشه دکتری
باید شنبه صبح ۷-۸ میلیون پول ببره
این طور هم که من چند جا دیدم امسال برخی واحد به شهریه ثابت اکتفا نمیکنن میگن مقدرای از شهریه متغیر رو بدید.
البته برخی واحد نه همه

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - mndn - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  این بنده خدا که ساعت ۷ شب قبول میشه دکتری
باید شنبه صبح ۷-۸ میلیون پول ببره
این طور هم که من چند جا دیدم امسال برخی واحد به شهریه ثابت اکتفا نمیکنن میگن مقدرای از شهریه متغیر رو بدید.
البته برخی واحد نه همه

ای بابا ای بابا Dodgy

Re: RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  بله دقیقا ولی خب یه سریا اولویت اول و اعتبار دانشگاه خیلی واسشون مهمه حالا چه دور چه نزدیک حاظر نیستن با جای دیگه عوضش کنن

بعد اینها هنوز اعلام نتیجه رو ساعت به ساعت عقب می اندازن و گفتن فقط شنبه و یکشنبه مردم بیان ثبت نام کنن
اون وقت کی میخوان نتیجه این جدیدا اعلام کن!!!!
همینو بگو ، چقد بی نظم و بی برنامه ان . بهتره بگم خر تو خر ، شیر تو شیر

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ب.ظ

من واقعا یگه نمیدونم چی بگم. خیلی عجیبه!!

جا داره بعد از اعلام نتایج یک لوح تقدیری به خانم نوشین جهت تشکر های خستگی ناپذیرشون که زیر پست ها میزارن اهدا کنیم.
نخسته خدا قوت

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ

بعد اعلام نتایج همه میفتین دنبال پول برا ثبت نام..سراغ این تاپیک نمیاین دیگه ..هر چی میخواین بدین همین الان لدفنBig Grin

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - samang - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ

دقت ،برنامه ریزی ،حرف مرد یه کلامه،قول ،احترام به حقوق دیگران و...
برام معنی جدیدی پیدا کردن

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۷ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ)samang نوشته شده توسط:  دقت ،برنامه ریزی ،حرف مرد یه کلامه،قول ،احترام به حقوق دیگران و...
برام معنی جدیدی پیدا کردن

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Mohammad_OM - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  بعد اعلام نتایج همه میفتین دنبال پول برا ثبت نام..سراغ این تاپیک نمیاین دیگه ..هر چی میخواین بدین همین الان لدفنBig Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileBig GrinBig Grin

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - hamid88 - 18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها یادتون میاد چندسال پیش یه روز خودمون تو فکر اولین کنکور بودیم....
این همه سنجش گفت فردا ساعت ۸ صبح اعلام میکنه از امشب نتایج کنکور رو دادن...
انشالا همه موفق باشن ما هم همینطور.
موافقم باهات