تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۴ ب.ظ

من امروز با این دوست گرامیه افرانتی صحبت کردم همه چی آماده هست از نتایج تا رشته محل .

علت واقعیه تاخیرش رو هم گفت به خاطر تعداد بالای رشته محل هایی هست که اضافه شده . وگفت رشته محل ها به شدت زیاد شده و تقریبا سه برابر قبل . یعنی مثلا اگه نرم افزار ۱۰ تا بوده الان شده ۳۰ تا . به نظرتون خوبه ؟

راستی لطفا پیام خصوصی ندین نمی تونم جواب بدم از حد مجاز گذشته ارسالی هام

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ

نپرسیدی خودت کجا قبول شدی؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نپرسیدی خودت کجا قبول شدی؟
هیچ کی نمی دونه هنوز . حتی پسر همین علوی فاضل .
یعنی شما اگه کسیو آوردی که می دونه الان کجا قبول شده من حاظرم کل هزینه دانشگاهشو پرداخت کنم

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ

فردا نمیزنن؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ ب.ظ

این قدر امسال بگیر و ببند راه انداختن و تاریخ و ساعت اعلام نمی کنن
آدم یک دفعه با خودش فکر میکنه ، میگه من کنکور ارشد کامپیوتر دادم یا چیز دیگه؟!!!

اقای احمد ساعت چند میزنن چهارشنبه؟ فردا بزنن نجاتمون بدن

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ

من که میدونم علوم تفریحات قبولم Tongue

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ

دنیا و اعتماد به نفس
رکورد تشکر از کاربران هم در سایت شکوندی مهندس

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۱ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  این قدر امسال بگیر و ببند راه انداختن و تاریخ و ساعت اعلام نمی کنن
آدم یک دفعه با خودش فکر میکنه ، میگه من کنکور ارشد کامپیوتر دادم یا چیز دیگه؟!!!

اقای احمد ساعت چند میزنن چهارشنبه؟ فردا بزنن نجاتمون بدن
فردا نمی زنن دیگه مطمئن باش . رفت واسه چهارشنبه .
ساعت دقیقش هم معلوم نیست .

۹۰ درصد کار کد گذاری رشته ها تموم شده . بستگی داره این ساعتای آخر چقد سریع عمل کنن .
ولی با این روندی که پیش می رن احتمالا ۱۰ یا ۱۱ صبح چهارشنبه به بعد ( اینو خودم دارم می گم حدس و تخمین بنده )

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ

البته علوم تفریحات که قبول میشم، از همین رشته محلهاییه که جدیدا اضافه شده هااااا

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - negar.v - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ

بچه ها اون لحظه ای که باید اطلاعات رو وارد کنیم تا نتیجه رو ببینیم، من سکته می کنم

Sent from my C5302 using Tapatalk

من انقدر سایت ها و خبرگزاری ها و مانشت رو چک کردم این چند روزه هم سردرد گرفتم،هم دست درد

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - Mohammad_OM - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  بچه ها اون لحظه ای که باید اطلاعات رو وارد کنیم تا نتیجه رو ببینیم، من سکته می کنم

من انقدر سایت ها و خبرگزاری ها و مانشت رو چک کردم این چند روزه هم سردرد گرفتم،هم دست درد

شما هم علوم تحقیقات کرمانشاه شرکت کردید ؟ آی تی ؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  بچه ها اون لحظه ای که باید اطلاعات رو وارد کنیم تا نتیجه رو ببینیم، من سکته می کنم

در عوض به روز شدی. کلی اطلاعات عمومی ات بالا رفته و
میتونی مسائل روز ایران و جهان رو تحلیل کنی و دیدت به مسائل عوض شده
توفیق اجباری

آقای احمد جریان انتخاب رشته مجدد چیه؟
یعنی اونهایی که مردود شدن دوباره توی محل های جدید میتونن شرکت کنن؟ یک چیزی مثل تکمیل ظرفیت؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - hnarghani - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ

بله قراره همون چهارشنبه ۱۹ شهریور ماه اعلان بشه...

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ

حالا جالب اینحاست ما این قدر نوبت دکتر مون رو عقب انداختیم سر این نتایج
یکی شون داده ۸:۳۰ صبح چهارشنبه
و دیگری ۵ بعد از ظهر چهار شنبه
این سری هم عمرا تغیر نمیده تاریخ و ساعت رو

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - ahmad654321 - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
آقای احمد جریان انتخاب رشته مجدد چیه؟
یعنی اونهایی که مردود شدن دوباره توی محل های جدید میتونن شرکت کنن؟ یک چیزی مثل تکمیل ظرفیت؟

من تکمیل ظرفیت تا حالا شرکت نکردم و نمی دونم روندش چه جوریه
ولی مثلا فرض کنید .
اصفهان رشته نرم افزار ۴ تا رشته محل بوده ( علوم - نجف اباد - دولت آباد - نایین )(مثال بودن) و شما اینها رو انتخاب کردین و خدایی نکرده قبول نشدین
حالا بالفرض
دانشگاه خمینی شهر و زرین شهر اصفهان هم به رشته نرم افزار اضافه شده که شما می تونید اونا رو هم انتخاب کنید .و مسلما با تراز پایین تر
و خب این به خاطر چی هست . این به خاطر اینه که اون افرادی که ترازشون به حد نصاب نرسیده می توننن مجددا انتخاب رشته کنن . و این یعنی
رضایت مردود شدگان نه دوستانی که انتخاب اول براشون مهمه