تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ

ببینید منم خودم دانشگاه آزادی بودم و این موضوعات مفصل بحث شده و اگه بخونید متوجه میشید .
می دونید کلا شما وقتی زیر نظر دانشگاه سراسری باشید و از این طریق قبول شده باشید . به یه دید دیگه نگاه می کنن . خیلی دلایل دیگه هم هست.
خب اگه دوست دارین منم نمونه های فراوان بیارم که دانشجوی پیام نور داره تو دانشگاه سراسری تدریس می کنه . و فراموش نکنید بچه های پیام نور از سطح علمی بالایی برخوردارند به خاطر شرایط خاصشون

چند روز پیش یکی بچه ها تو همین فروم گفت باز خوبه آقای هاشمی رفسنجانی به کاری کرد پول بدیو درس بخونی . خب به نظرتون این یعنی چی ؟ کلا دید همه نسبت به آزاد اینه . مدرک رو با پول می گیرید . هر چند کاملا با این حرف مخالفم ولی دیگه اینجوری جامعه برداشت می کنه .

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - npour - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۶ ب.ظ

سطح علمی بالا که به خود دانشجو بستگی داره، ولی وقتی بحث محبوبیت دانشگاهها توی جامعه میشه، بسیاری از واحدهای دانشگاه آزاد محبوبتر از غیرانتفاعی و پیام نور هستن

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  ببینید منم خودم دانشگاه آزادی بودم و این موضوعات مفصل بحث شده و اگه بخونید متوجه میشید .
می دونید کلا شما وقتی زیر نظر دانشگاه سراسری باشید و از این طریق قبول شده باشید . به یه دید دیگه نگاه می کنن . خیلی دلایل دیگه هم هست.
خب اگه دوست دارین منم نمونه های فراوان بیارم که دانشجوی پیام نور داره تو دانشگاه سراسری تدریس می کنه . و فراموش نکنید بچه های پیام نور از سطح علمی بالایی برخوردارند به خاطر شرایط خاصشون

چند روز پیش یکی بچه ها تو همین فروم گفت باز خوبه آقای هاشمی رفسنجانی به کاری کرد پول بدیو درس بخونی . خب به نظرتون این یعنی چی ؟ کلا دید همه نسبت به آزاد اینه . مدرک رو با پول می گیرید . هر چند کاملا با این حرف مخالفم ولی دیگه اینجوری جامعه برداشت می کنه .
بنده این حرف رو زدم. منظور این نبود که پول بدی نمره بگیری یا پول بدی مدرک بگیری.
گفتم پول بدی درس بخونی. دروغ هم نفگفتم. با این وضعیت دهه ۶۰ دانشگاه ازاد اگر نبود . کل مملکت دیپلم بی سواد بودند.یا مایه دار ها باید میرفتن کشورهای پوکیده اطراف درس میخوندند.
درضمن دیگه دوره زور و اجبار تمام شده. طرف داره از پول زحمت کشیده خودش هزینه دانشگاه ش رو میده. مثل مردم کل جهان
حالا نمیخواد درس بخونه.دوست نداره درس بخونه دیگه سود و ضررش با خودش هست.
دانشگاه که مدرسه نیست طرف رو اجبار کنن درس بخونه.
هر کس مزد زحمت خودش میگیره.هر جا میخواهی درس بخون. مخصوصا این روزها که دیگه کار ندارن کجا درس خوندی و چی درس خوندی. مهم این هست کارشون رو خوب انجام بدی.چیزی که میخوان رو.
در کل به نظر من ازاد از پیام نور و غیرانتفاعی بهتره.حالا هر کس نظری داره.
این هم عاقبت دیر اعلام کردن نتایج .بحث به کجا کشید!

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - arminjahan - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  ببینید منم خودم دانشگاه آزادی بودم و این موضوعات مفصل بحث شده و اگه بخونید متوجه میشید .

خاص را در نظر نگیرید من عمومی گفتم،مورد خاص هم داریم که مثلا از لیسانس از دانشگاه آزاد قزوین داشته الان عضو هیئت علمی دانشگاه شریفه ، اما می گم موردی پیدا میشه و با رزومه خاص ، اما شما بگید پیام نور یا غیر انتفاعی ... خوندید و می خواید بروید آزاد یا دولتی تدریس کنید، اصلا تحویلتون هم نمی گیرند، کاری به مورد های خاص ندارم، اصلا امثال غیرانتفاعی و پیام نور امکاناتشون در حد یک واحد دور افتاده آزاد هم هست؟؟

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - shahryar711 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ

سطح علمی بالاتر؟
من دوستم نمایندگی فروش کتب پیام نوره خیلی از افراد میان یک کتاب حل پیام نور می برند چند روز می خونند همین کتاب ها رو می رند امتحان می دهند

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)ahmad654321 نوشته شده توسط:  ببینید منم خودم دانشگاه آزادی بودم و این موضوعات مفصل بحث شده و اگه بخونید متوجه میشید .

خاص را در نظر نگیرید من عمومی گفتم،مورد خاص هم داریم که مثلا از لیسانس از دانشگاه آزاد قزوین داشته الان عضو هیئت علمی دانشگاه شریفه ، اما می گم موردی پیدا میشه و با رزومه خاص ، اما شما بگید پیام نور یا غیر انتفاعی ... خوندید و می خواید بروید آزاد یا دولتی تدریس کنید، اصلا تحویلتون هم نمی گیرند، کاری به مورد های خاص ندارم، اصلا امثال غیرانتفاعی و پیام نور امکاناتشون در حد یک واحد دور افتاده آزاد هم هست؟؟
ممنون میشم این موردی که از ازاد قزوین به هیئت علمی شریف راه پیدا کرده رو کامل معرفی کنید ! هیئت علمی شدن شریف چیزیه که خود دانشجو ههای شریف هم به ندرت از پسش بر میان .
در ضمن منم به صورت کلی گفتم .نه اینکه بیام قزوینو با فلان دانشگاه پیام نور سیستان بلوچستان مقایسه کنم . شما بهترین دانشگاه آزاد رو با بهترین دانشگاه پیام نور کل ایران مقایسه کن و از همه نظر . اساتید - خود دانشجو و غیره .
و برید ببینید دانشجویان پیام نور و غیر انتفاعی تهران با چه درصدایی قبول شدن.

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ب.ظ

اقا اصلا این چه ربطی به این تاپیک داره؟

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - npour - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ب.ظ

هوش علوم و تحقیقات تهران تراز بالای ۷۵۰۰،نرم علوم و تحقیقات تراز بالای ۷۱۰۰

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  سطح علمی بالاتر؟
من دوستم نمایندگی فروش کتب پیام نوره خیلی از افراد میان یک کتاب حل پیام نور می برند چند روز می خونند همین کتاب ها رو می رند امتحان می دهند
خب بازم خوبه دارین می گین . خودتیو خودت کتاب معرفی میشه برو بخون . جزوه و نمونه سوال اینا خبر نیست . تا بلد نباشی قبولی در کار نیست . نه نمونه سوال داری نه چیزه دیگه

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - kingmax - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ ب.ظ

دانشگاه پیام نور به دلیل تعدد واحد استاد کم داره اینه که هر کی را مدرک داشته باشه قبول میکنه و در ضمن پولش را یه ترم بعد میده و کلی بحث دیگه که هر کسی حاضر نمیشه بره تدریس
این بحثم ما نفهمیدیم در مورد محبوبیت یا مقبولیت کسی که شروع کردش گفت در مورد مقبولیت ولی یکی دیگه بعدش گفت محبوبیت ما که نفهمیدیم
ولی من کاری به استثنا هم ندارم دانشگاه آزاد فقط در شهرهای بزرگ خوبه اونم نه در همه رشته هاش بعضی رشته هاش از دولتی هم بهترن و کلا از پیام نور بهتر نیست یکی از دلایلش اینه که هر جایی باشی نمره کشک نمیگیری اما آزاد شهرستان ها اگه راهشو بلد باشی میشه با برگه سفید نمره قبولی یا حتی بهترم بگیری

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - H-Arshad - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ب.ظ

اصلا دانشگاه پیام نور خدا هست و در سطح شریف هست و بلکه بالاتر!
ول کنید این بحث های بی نتیجه و همیشگی و تکراری

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  اقا اصلا این چه ربطی به این تاپیک داره؟
حق با شماست .
انشالا هر کی هر جا درس می خونه موفق باشه .

علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - Mohammad_OM - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ

چی شد جواب نیومد ؟ ؟ ؟ :|

بچه ها من سیستم عامل و معماری رو سفید گذاشتم بقیه رو نسبتا خوب زدم امکانش هست علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شم ؟

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - kingmax - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  سطح علمی بالاتر؟

منم دانشجوی پیام نورم توی بعضی درسهای فقط خوندی اونم اگه شانس بیاری کتابش از سال ۸۸-۸۹ به بعد عوض نشده باشه با این کتابها که اومده مقدمه کتاب اصلی و کلی از مثال های کتاب اصلی و ... را حذف کرده و چند سری نمونه سوال را بر اساس مبحث جدا کرده نهایتش با نمره ۱۴-۱۵ میشه نمره گرفت
این خیلی ها هم که شما میگی میفتن

RE: علت تاخیر در اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد/اعلام نتایج ۱۳ شهریور به بعد - ahmad654321 - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ)Mohammad_OM نوشته شده توسط:  چی شد جواب نیومد ؟ ؟ ؟ :|

بچه ها من سیستم عامل و معماری رو سفید گذاشتم بقیه رو نسبتا خوب زدم امکانش هست علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شم ؟
بقیه رو چند زدین ؟ اگه ۴۰ به بالا باشه احتمالش هست