تالار گفتمان مانشت
زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ

روی چه حسابی یه سریا رو زده ورودی بهمن ماه؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - samang - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ)samang نوشته شده توسط:  کسی جوابای من رو نمیده؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ

آقا فرهاد پرسیدین چی گفتن؟!

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - n268 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ب.ظ

فکر کنم امسال هر کس کنکور آزاد داده قبول شده

یعنی کسی هست قبول نشده باشه؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - nasim** - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ)farhadariaei نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها کسی اگر اطلاعی درباره روند ثبت نام و انتخاب واحد و تعداد واحد توی دانشگاه آزاد اطلاعی داره ممنون میشیم یه توضیحی بده.
میزان شهریه ثابت و متغیر دانشجویان جدیدالورود در سال تحصیلی ۹۴ – ۹۳ به صورت علی الحساب
رشته تحصیلی تعداد واحدهای نظری شهریه ثابت(ریال) شهریه ثابت و متغیر(ریال) + ۲۰۰۰۰ریال بیمه
کلیه رشته های ارشد فنی و مهندسی ۱۰ واحد نظری ۱۲،۷۰۹،۰۰۰ ۲۰،۹۲۳،۰۰۰
کلیه رشته های ارشد علوم انسانی ۱۰ واحد نظری ۱۱،۶۱۹،۰۰۰ ۱۹،۸۳۴،۰۰۰

یعنی دقیقا برای ترم اول چقدر میشه شهریه؟؟؟؟

Re: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ب.ظ

اکثرا قبول شدن خدا رو شکر ، تک و توک که قبول نشدن، امشب قبول میشن

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ

فکر میکنم ماشین جواب داده آقا فرهاد، زنگ بزنید روابط عمومی مرکز آزمون

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - n268 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ب.ظ

کسایی که وردی بهمن هستن یه شانس بزرگی دارن برای دوباره درس خوندن
تا کنکور ۹۴ میخونید.تا زمان اومدن نتایج هم میتونید ترم یک رو بگذرونید یا حتی مرخصی بگیرید که فقط شهریه ثابت بدید

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ

حرف شما متین، ولی شاید یه نفر برنامه ریزی کرده باشه، بالاخره باید معلوم باشه روی چه حسابی یه سریا ورودی بهمن شدن دیگه

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - H-Arshad - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  حرف شما متین، ولی شاید یه نفر برنامه ریزی کرده باشه، بالاخره باید معلوم باشه روی چه حسابی یه سریا ورودی بهمن شدن دیگه
من شک دارم روی تراز و رتبه قبولی
ترجیحا یک کارنامه از افرادی که زده برای ورودی بهمن بزارید. بیشتر مشخص میشه

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ

یکی از بچه های نرم با تراز ۷۷۰۰!!!!، ورودی بهمن علوم تحقیقات در اومده

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ

من چه کنم برو بچ؟
تجارت یا شبکه؟

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - sinaaaaa - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ

سلام
بچه ها چه درسایی تو ارشد نرم افزار اسون تره و احتیاجی به برنامه و کد نویسی نداره؟

RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - npour - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ

آقا پدرام تا امشب صبر کن ببین کجاها رو آورده توی رشته محلها

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور) - pedram25teh - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۵ ب.ظ

باشه فقط یه چیزی نوشین خانوم
یعنی ممکنه مثلا شبکه تهران شمال بزنه؟
و اینکه این مرحله فقط محل جدیده دیگه!!!؟
یعنی تکمیل ظرفیت نیست...درسته؟؟؟