تالار گفتمان مانشت
کارنامه نهایی ارشد هم اومد - نسخه‌ی قابل چاپ

کارنامه نهایی ارشد هم اومد - hamedmehdihamed - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ

برای من دو تا اتفاق جالب افتاده
۱- با اینکه حضوری رفته بودم سازمان سنجش و نامه نوشتم که یکی از اولویتهامو حذف کنه، اما حذف نکردن (خدا رو شکر که تو نتیجه نهایی تاثیری نداشت)
۲- با اینکه از من مصاحبه کردن ولی در نهایت از طرف دانشگاه شاهد مورد تایید قرار نگرفتم

RE: کارنامه نهایی ارشد هم اومد - azarakhsh1986 - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ)hamedmehdihamed نوشته شده توسط:  برای من دو تا اتفاق جالب افتاده
۱- با اینکه حضوری رفته بودم سازمان سنجش و نامه نوشتم که یکی از اولویتهامو حذف کنه، اما حذف نکردن (خدا رو شکر که تو نتیجه نهایی تاثیری نداشت)
۲- با اینکه از من مصاحبه کردن ولی در نهایت از طرف دانشگاه شاهد مورد تایید قرار نگرفتم

چطور فهمیدی شاهد تأیید نکرده ؟...۲ زده ؟!

RE: کارنامه نهایی ارشد هم اومد - hamedmehdihamed - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ)hamedmehdihamed نوشته شده توسط:  برای من دو تا اتفاق جالب افتاده

چطور فهمیدی شاهد تأیید نکرده ؟...۲ زده ؟!

آره، تو نتیجه عدد ۲ رو زده Smile

RE: کارنامه نهایی ارشد هم اومد - frr - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ)hamedmehdihamed نوشته شده توسط:  برای من دو تا اتفاق جالب افتاده
من نامه فرستادم که دو تا اولویت رو جابجا کنند که این کارو کردند

کارنامه نهایی ارشد هم اومد - negar007 - 09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ق.ظ

سلام
باتوجه به کارنامه نهایی امکانش هست اگر تو رشته های بدی رتبه از آخرین فر قبولی کمتره؛تغییررشته داد؟
خواهشا راهنمایی کنید
درضمن من منتظر نتایج آزادم.ثبت نام سراسری شروع شده باید چی کار کرد؟