تالار گفتمان مانشت
بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟من با رتبه ۴۱ بیرجند قبول شدم - نسخه‌ی قابل چاپ

بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟من با رتبه ۴۱ بیرجند قبول شدم - elaheman_com - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ

بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟
من با رتبه ۴۱ بیرجند قبول شدم

بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟من با رتبه ۴۱ بیرجند قبول شدم - g_monireh - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ)elaheman_com نوشته شده توسط:  بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟
چرا من قبول شدم نمیدونم دانشگاه خوبیه یا نه. ۴۱؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟من با رتبه ۴۱ بیرجند قبول شدم - elaheman_com - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ق.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ)g_monireh نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ)elaheman_com نوشته شده توسط:  بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟

آره با ۴۱
رتبه شما چند بود؟

RE: بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟من با رتبه ۴۱ بیرجند قبول شدم - g_monireh - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ق.ظ)elaheman_com نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ)g_monireh نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ)elaheman_com نوشته شده توسط:  بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟

آره با ۴۱
رتبه شما چند بود؟

خجالت میکشم بگم. ۳۳۳ Big Grin

RE: بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟من با رتبه ۴۱ بیرجند قبول شدم - khadij147 - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ

انتحاب رشتتون چه جوری بوده؟؟
شما هر کدوم از دانشگاه های تهران رو می زدین قبول بودین
Exclamation

بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟من با رتبه ۴۱ بیرجند قبول شدم - khayyam - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ

وایییی شما چرا تهران نیومدید دستی دستی خودتونو بدبخت کردید دانشگاه بیرجند در مقابل دانشگاه های تهران هیچی نیست واییییی چرا همچین کاری کردید

RE: بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟من با رتبه ۴۱ بیرجند قبول شدم - elaheman_com - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  وایییی شما چرا تهران نیومدید دستی دستی خودتونو بدبخت کردید دانشگاه بیرجند در مقابل دانشگاه های تهران هیچی نیست واییییی چرا همچین کاری کردید

سلام آخه من بیرجندیم ومحل کارم هم اینجاست

RE: بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟من با رتبه ۴۱ بیرجند قبول شدم - khayyam - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ)elaheman_com نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  وایییی شما چرا تهران نیومدید دستی دستی خودتونو بدبخت کردید دانشگاه بیرجند در مقابل دانشگاه های تهران هیچی نیست واییییی چرا همچین کاری کردید

حالا اگه اوجا سر کار می ری مشکلی نیست !؟ شما رتبه ی خوبی کسب کردید میشه بگین چطور خوندید و چقدر خوندید و از کی شروع کردیدن و چه منبعی خوندید ؟؟؟ ممنون می شم

RE: بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟من با رتبه ۴۱ بیرجند قبول شدم - elaheman_com - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ)elaheman_com نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  وایییی شما چرا تهران نیومدید دستی دستی خودتونو بدبخت کردید دانشگاه بیرجند در مقابل دانشگاه های تهران هیچی نیست واییییی چرا همچین کاری کردید

حالا اگه اوجا سر کار می ری مشکلی نیست !؟ شما رتبه ی خوبی کسب کردید میشه بگین چطور خوندید و چقدر خوندید و از کی شروع کردیدن و چه منبعی خوندید ؟؟؟ ممنون می شم
بیشتر کتاب های پوران رو می خوندم
فقط ساختمان ،پایگاه داده و اصول مبانی مدیریت رو مقسمی خوندم عالی بود
زبان رو زیاد نزدم وگرنه رتبم بهتر بود
شبکه رو نزدم
مهندسی نرم افزار هم مقسمی و پوران با هم خوندم
از مهر ماه هم شروع به خوندن کردم بستگی به پایه آدم تو درساهم داره

بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟من با رتبه ۴۱ بیرجند قبول شدم - elaheman_com - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ

بچه ها کسی ارشد آی تی دانشگاه بیرجند قبول نشده؟