تالار گفتمان مانشت
فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
RE: فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - hamide93 - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ)mahshidq نوشته شده توسط:  ۲۱۹ الزهرا روزانه هم خواستی بزن Wink
تبریک میگم
منم با ۲۷۴ الزهرا روزانه /آموزش محور

RE: فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - Mahsa Rahmani - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  من ۶۰ معماری با هم پوشانی:دی روزانه امیرکبیر
مرسی تاحالا دوتا ازهمکلاسیاموپیدا کردم
-----------------------------------------------------
سلام همکلاسی و دوست جدیدم ، این ثبت نام هست؟ رو سایت یونی هم خبری نیست ....

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - dokhtare payiz - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ

دوستم با رتبه ۲۰۰۰شبانه گیلان قبول شده! پس چرا رتبه های ۳ رقمی غیر انتفاعین؟

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - mahdi.68 - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ

سلام به همه دوستان و مسئولین گل
منم جهت اطلاع فقط عرض میکنم
رتبه ۴۸۸ هوش
گرایش هوش مصنوعی دانشگاه شاهرود شبانه آوردم
امیدوارم توی تکمیل ظرفیت به روزانه تغییر پیدا کنه انشاءالله
موفق و پیروز باشید

راستی جهت اطلاع مسئولین سایت:
دانشگاه صنعتی شاهرود در سال قبل به دانشگاه (جامع) شاهرود تغییر پیدا کرد و پیشوند صنعتی ندارد
با تشکر

RE: فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - mohammads11ba - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ

تبریک دوباره آقا شیرینی مارو کی میدید پسHuh همه بچه هایی که قبول شدن ایشالله موفق باشن

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - sara_omd - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ

٢٨٩ نرم افزار دانشگاه الزهرا شبانه

RE: فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - mk69online - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ

سلام دوستان ،من امسال وقت زیادی واسه خوندن نداشتم ، همش ۴تا کتاب رو خوندم البته فول ، تو ۲ماه بیشتر از اینم نمیشد
بهرحال رتبه من: ۲۴۰۰ - نرم افزار - غیر انتفاعی مهر آستان - آستانه اشرفیه

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - adele_69 - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ب.ظ

یه عالمه تبریک واسه همه ی مانشتی های عزیز که الان کلی خوشحالن Smile

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - yotab2013 - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ

من رتبه ۵۰۳ نرم افزار مجازی شهید بهشتی آوردم. اصنم نمیرم. میدونید ترمی چقدر در میاد؟ ۳ تومن

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - tarane.68 - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۹ ب.ظ

۳۱۲ نرم افزار دانشگاه یزد روزانه
تبریک به همگی

RE: فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - zahra os - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  رتبه ۴۸۸ هوش
موفق و پیروز باشید

دانشگاه صنعتی شاهرود در سال قبل به دانشگاه (جامع) شاهرود تغییر پیدا کرد و پیشوند صنعتی ندارد
با تشکر

سلام یه سوال داشتم ازتون اگه تو دانشگاهی که الان قبول شدم ثبت نام کنم میتونم بعدا که نتایج تکمیل ظرفیت اومد از این دانشگاه انصراف بدم و برم اون دانشگاهی که تو تکمیل ظرفیت قبول شدم رو ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگه جواب سوالمو بدید

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - Reyhaneh_B - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ

سلام به همه دوستان
تبریک می گم واقعا از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت می کنم....

فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - hamidrezag - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ ب.ظ

۲۶۵۱
غیرانتفاعی آبیک

RE: فایل pdf قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - سجاد۶۷ - ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)zahra os نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)mahdi.68 نوشته شده توسط:  رتبه ۴۸۸ هوش
موفق و پیروز باشید

با تشکر

سلام یه سوال داشتم ازتون اگه تو دانشگاهی که الان قبول شدم ثبت نام کنم میتونم بعدا که نتایج تکمیل ظرفیت اومد از این دانشگاه انصراف بدم و برم اون دانشگاهی که تو تکمیل ظرفیت قبول شدم رو ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگه جواب سوالمو بدید

تو تکمیل ظرفیت هرجا قبول شید مجبورید برید و قبولی قبلیتون کنسل میشه دقت کنید

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۳ مانشت - reza23108 - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۶ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  رتبه ۱ نرم افزار هم زد شیراز
سلام خدمت همه دوستان عزیز.
خواستم بگم من به خاطر کارم زدم شیراز بعدش یک شرایط بهتری برام تو روز آخری که تمدید شده بود پیش اومد که ویرایش کردم و زدم شریف.
می خواستم این رو زودتر بگم ولی خیلی موضوعیتی نداشت، خوشحالم الان فرصتی پیش اومد که بگم خدمتتون.