تالار گفتمان مانشت
ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - ستاره بارون - ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰ ق.ظ

به حدی ناراحتم و دپرس که خدا میدونه
Sad
یعنی دیگه هیچ راهی نیست که امسال دانشجو ارشد باشم.

خدایا این چه نتیجه ای!!
Huh

ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - Yektax - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ ب.ظ

نگران نباش،
سال دیگه انشالله با تلاش بیشتر حتما قبولی.

ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - npour - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ

ستاره جان آزاد شرکت نکردی؟

RE: ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - ستاره بارون - ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  ستاره جان آزاد شرکت نکردی؟

نه نوشین جون اشتباهم این بود که شرکت نکردم
به خودم خیلی اعتماد کاذب داشتم می گفتم حتما غیرانتفاعی رو میارم ولی قبول نشدم و تکمیل طرفیت هم فکر نکنم قبول یشم.
پردیس هم شهریه اش خیلی بالاس

RE: ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - sarehkar - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ب.ظ

تکمیل ظرفیت شاید بیارین Heart
قبلنا پیام نور تو یه سال دوبار فراگیر امتحان میگرفت الان رو نمیدونم

اگه مطمئنین امسال هیچ جا نمیارین به این فکر کنین ۵-۴ ماه بیشتر تا کنکور نمونده شروع کنین دوباره

RE: ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - npour - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ب.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  ستاره جان آزاد شرکت نکردی؟

نه نوشین جون اشتباهم این بود که شرکت نکردم
به خودم خیلی اعتماد کاذب داشتم می گفتم حتما غیرانتفاعی رو میارم ولی قبول نشدم و تکمیل طرفیت هم فکر نکنم قبول یشم.
پردیس هم شهریه اش خیلی بالاس

شاید تکمیل غیرانتفاعی ها رو بیاری

ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - sarehkar - 17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ

بله درسته من که ثبت نام غیرانتفاعی رفتم از تولیست اسامی که براشون فرستاده بودن خیلی ها ثبت نام نکرده بودن ۲ روز هم بیشتر مهلت نبود

RE: ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - ستاره بارون - ۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  بله درسته من که ثبت نام غیرانتفاعی رفتم از تولیست اسامی که براشون فرستاده بودن خیلی ها ثبت نام نکرده بودن ۲ روز هم بیشتر مهلت نبود

عزیزم من رتبه ام ۶۷۰۰ شده و و غیر انتفاعی زاگرس کرمانشاه باید بیارم که بتونم برم

براساس کارنامه نهایی اخرینه رتبه فرد قبول شده در این دانشگاه۱۹۴ هستش و رتبه من ۹۷۴
به نظرت ممکنه تکمیل ظرفیتو بیارم؟

RE: ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - sarehkar - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ق.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  بله درسته من که ثبت نام غیرانتفاعی رفتم از تولیست اسامی که براشون فرستاده بودن خیلی ها ثبت نام نکرده بودن ۲ روز هم بیشتر مهلت نبود

عزیزم من رتبه ام ۶۷۰۰ شده و و غیر انتفاعی زاگرس کرمانشاه باید بیارم که بتونم برم

براساس کارنامه نهایی اخرینه رتبه فرد قبول شده در این دانشگاه۱۹۴ هستش و رتبه من ۹۷۴
چی بگم والا بستگی به افراد دیگه داره که ثبت نام بکنن یا نه
از ته دل دعا میکنم تکمیل ظرفیت قبول شین Heart

حالا چرا غیر زاگرس جای دیگه نمیزنین ؟ نهایت دو روز در هفته کلاسه میتونین رفت و آمد کنین من که ثبت نام کردم از شیراز هم کرمان ثبت نام کرده بودن چند تا شهر اطراف رو هم بزنین خدا بزرگه این ۲ سال زود تموم میشهHeart

ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - Ametrine - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ

حالا تکمیل ظرفیت کی هست؟

RE: ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - sana2014 - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  حالا تکمیل ظرفیت کی هست؟

فکر کنم ۳۰ شهریور باشه

RE: ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - ستاره بارون - ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ق.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  بله درسته من که ثبت نام غیرانتفاعی رفتم از تولیست اسامی که براشون فرستاده بودن خیلی ها ثبت نام نکرده بودن ۲ روز هم بیشتر
مهلت نبود

حالا چرا غیر زاگرس جای دیگه نمیزنین ؟ نهایت دو روز در هفته کلاسه میتونین رفت و آمد کنین من که ثبت نام کردم از شیراز هم کرمان ثبت نام کرده بودن چند تا شهر اطراف رو هم بزنین خدا بزرگه این ۲ سال زود تموم میشهHeart

آخه عزیزم من شاغلم و غیر کرمانشاه نمیتونم شهر دیگه ای رو انتخاب کنم و برم

RE: ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - sarehkar - 27 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ق.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  بله درسته من که ثبت نام غیرانتفاعی رفتم از تولیست اسامی که براشون فرستاده بودن خیلی ها ثبت نام نکرده بودن ۲ روز هم بیشتر
مهلت نبود

من ۳ سال کارشناسی رو شاغل بودم و رفت و آمد میکردم تازه بچه شیرخوار هم داشتم کار نشد نداره مگه چقدر واحد میدن کلاسی که نداره ارشد تازه اکثر کسایی که ارشد میخونن بالاخره یه جایی دستشون بنده دانشگاه راه میاد باهاتون

غیر شهر خودتون شهرهای نزدیک رو انتخاب کنین فرض کنین که شهرتون ارشد نداره اصلا اونوقت مجبور بودین رفت و آمد کنین نه؟ البته همه این ها در صورتیه که حتما حتما میخواین امسال دانشجو بشینBig Grin

RE: ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ - ستاره بارون - ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ق.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  
مهلت نبود

من ۳ سال کارشناسی رو شاغل بودم و رفت و آمد میکردم تازه بچه شیرخوار هم داشتم کار نشد نداره مگه چقدر واحد میدن کلاسی که نداره ارشد تازه اکثر کسایی که ارشد میخونن بالاخره یه جایی دستشون بنده دانشگاه راه میاد باهاتون

غیر شهر خودتون شهرهای نزدیک رو انتخاب کنین فرض کنین که شهرتون ارشد نداره اصلا اونوقت مجبور بودین رفت و آمد کنین نه؟ البته همه این ها در صورتیه که حتما حتما میخواین امسال دانشجو بشینBig Grin

اره امسال باید حتما قبول بشم
خیلی مهمه برام