تالار گفتمان مانشت
یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - نسخه‌ی قابل چاپ

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - narjesk - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ق.ظ

اقاااا من مطمئنم علوم فنون دانشگاه تهران روزانه شهریه نداره!!!هیچ جا ننوشته....کسی همکلاسی ما نیست؟؟؟

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - m_ok - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  اقاااا من مطمئنم علوم فنون دانشگاه تهران روزانه شهریه نداره!!!هیچ جا ننوشته....کسی همکلاسی ما نیست؟؟؟
یکی از دوستای من همکلاسیتونه...اتفاقا اسمشم نرگسه Smile

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - narjesk - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ق.ظ)m_ok نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  اقاااا من مطمئنم علوم فنون دانشگاه تهران روزانه شهریه نداره!!!هیچ جا ننوشته....کسی همکلاسی ما نیست؟؟؟

ااا خب رتبش چند شده؟من سیستم چند رسانه ایم شاید شناختممش بعدا چون هم اسم خودمم هس...اینجا نیس؟ Smile

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - ۱آسمان - ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  ۳۱ مهندسی دانش خوارزمی!! خوشحال نیستم...
تبریک میگم شما که قرار بود اول هوشو بزنی بعد علوم گرایش۱بعد ۲
یعنی هوشو علوم قبول نشدین؟؟من خوارزمی قبول نشدم علوم اقتصاد قبول شدم اصلا نمیدنم چیجور دانشگاهی؟؟

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - m_ok - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ق.ظ)m_ok نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  اقاااا من مطمئنم علوم فنون دانشگاه تهران روزانه شهریه نداره!!!هیچ جا ننوشته....کسی همکلاسی ما نیست؟؟؟

ااا خب رتبش چند شده؟من سیستم چند رسانه ایم شاید شناختممش بعدا چون هم اسم خودمم هس...اینجا نیس؟ Smile
هستش اما کم میاد...۱۱۹ اگه اشتباه نکنم...اره چند رسانه ایه Smile

بچه ها تا حالا دیدید کسی پردیس امیرکبیر باشه ؟؟؟؟؟ چرا من این کار رو کردم اخهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه Sad((((((((((((((((((((((((

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - narjesk - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ق.ظ)m_ok نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  

بچه ها تا حالا دیدید کسی پردیس امیرکبیر باشه ؟؟؟؟؟ چرا من این کار رو کردم اخهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه Sad((((((((((((((((((((((((

ا پس میبینمش .... شما هم ایشالا موفق باشی

بچه های همکلاسی پیام بدین ببینیم چند نفر میشیم اینجا Smile

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - hajaan - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ق.ظ

من هم هوش مصنوعى خواجه نصیر مجازى
رتبه ۹۵۰

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - رتبه۱سال۹۴ - ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ ق.ظ

ان شا الله سال بعد نوبت خوشحالی و پایکوبی ماست.Big Grin
دوستان لطفا در انتخاب منابع و بقیه مسائل ما را راهنمایی کنید تا ما هم سال ۹۴ بترکونیم.

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - ۱آسمان - ۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ق.ظ

بچه ها یه سوال مهم
من مهندسی دانش قبول شدم اگه دانشگاه ثبت نام کنم بعد میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟اگه قبول بشم میتونم دانشگاهی که تو تکمیل ظرفیت قبول شدم اونو ثبت نام کنم؟؟

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - mehrdad_tclh - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ ق.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  ۳۱ مهندسی دانش خوارزمی!! خوشحال نیستم...
تبریک میگم شما که قرار بود اول هوشو بزنی بعد علوم گرایش۱بعد ۲
یعنی هوشو علوم قبول نشدین؟؟من خوارزمی قبول نشدم علوم اقتصاد قبول شدم اصلا نمیدنم چیجور دانشگاهی؟؟
من هوش چند جایی رو که زدم متاسفانه قبول نشدم....پارسال بارتبه ۱۱۲ قبول شدن خوارزمی من امسال با ۳۱ این یعنی ستم!

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - saeed24 - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ق.ظ)m_ok نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  

ا پس میبینمش .... شما هم ایشالا موفق باشی

بچه های همکلاسی پیام بدین ببینیم چند نفر میشیم اینجا Smile
یکی از همگلاسیای سابق من هم سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران قبول شده، یکی دیگه هم سامانه های شبکه ای دانشگاه تهران، من هم ک حسابی سال قبل خونده بودم امنیت شاهد اوردم Sad، بازم خدا رو شکر، حتما حکمتی بوده Smile

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - hhosseinid - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۷ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۷ ق.ظ)r3za نوشته شده توسط:  ارشد کارنامه سبز نداره ؟
منظورم همون نتیجه انتخاب رشته هست که مشخص میشه تو انتخابهای بعدی چیارو قبول شدیم.

داره
۸ شهریور میاد

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - hmd1st - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۷ ق.ظ

منم روزانه ارومیه شبکه ----> نقطه مقابل بوشهر :| :| :| :| :| :| :| خدایا شکرت

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - narjesk - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ق.ظ)saeed24 نوشته شده توسط:  یکی از همگلاسیای سابق من هم سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران قبول شده، یکی دیگه هم سامانه های شبکه ای دانشگاه تهران، من هم ک حسابی سال قبل خونده بودم امنیت شاهد اوردم Sad، بازم خدا رو شکر، حتما حکمتی بوده Smile
میشه رتبه هاشون و رتبه خودتون رو هم بگید؟؟؟ممنون

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - hhosseinid - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ق.ظ)narjesk نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  علوم فنون....کسی قبول شده اینجا؟میدونین شهریه ش چجوریه؟

دانشکده علوم فنون دانشگاه تهران؟؟؟شهریه نداره که !!!!

نه خیالتون راحت
البته اگه شبانه نیست