تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - A V A - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  سلام داخل فهرست pdf اول فهرست الگوریتم هم زده
مباحث الگوریتم هم پوشش میده ؟
جزوه کاملی هست ؟

صد در صد تضمینیBig Grin

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - ریحان - ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ

دوستان من ده روزی نبودم...سوال دارم...ایا ویسها قرار داده شد یا نه؟ دوم اینکه بچها ایا شماها که جزوه را خوندین با کتابشون فرق داره؟ یعنی جزوه را حتما بخونم؟ سوم اینکه جزوه ی ۲ سال قبلشون را دارم ایا فرق داره با امسال؟ ازنو برینت بگیرم امسال رو؟

لطفا راهنمایی کنین.فکر کنم دارم وسواس بیدا میکنم...اما میخوام چیزی از دست ندم.البته وقتشه کار را جمع کرد رفت سراغ تست...خب ماهم دلمون صدای استاد را میخواد که تستها را حل میکنن....نمیدونم جزوه ای که دارم ریز مباحثو نوشته مثه امسال شماها یا نه...

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - software94 - 10 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ

سلام.ویس ها اپلود نشده.اینکه کتاب بخونید یا جزوه بستگی به نظر خودتون داره.من نمیگم حتما جزوه بخونید جزوات استاد یوسفی همیشه مفید بوده.به نظر من پرینت هم لازم نیست.جاهایی که تو جزوه دو سال پیششون نبوده اضافه کنید.کتاب هم همیشه همراه جزوه خوبه جایی کم بوده یا درک نکردید از کتاب بخونید.

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - ریحان - ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  سلام.ویس ها اپلود نشده.اینکه کتاب بخونید یا جزوه بستگی به نظر خودتون داره.من نمیگم حتما جزوه بخونید جزوات استاد یوسفی همیشه مفید بوده.به نظر من پرینت هم لازم نیست.جاهایی که تو جزوه دو سال پیششون نبوده اضافه کنید.کتاب هم همیشه همراه جزوه خوبه جایی کم بوده یا درک نکردید از کتاب بخونید.

مرسی اما بفرمایید ایا نکاتی در جزوه هست که در کتاب نباشه؟ ایا جزوه خونده شه؟ یا کتابشون کافیه؟

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - software94 - 10 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  سلام.ویس ها اپلود نشده.اینکه کتاب بخونید یا جزوه بستگی به نظر خودتون داره.من نمیگم حتما جزوه بخونید جزوات استاد یوسفی همیشه مفید بوده.به نظر من پرینت هم لازم نیست.جاهایی که تو جزوه دو سال پیششون نبوده اضافه کنید.کتاب هم همیشه همراه جزوه خوبه جایی کم بوده یا درک نکردید از کتاب بخونید.

مرسی اما بفرمایید ایا نکاتی در جزوه هست که در کتاب نباشه؟ ایا جزوه خونده شه؟ یا کتابشون کافیه؟
خب ۱۰۰% جزوه هاشون خوبه کلی نکته توش هست به هرحال کتابشون هم خوبه.من نمیتونم بگم کدومو بخونید من خودم جزوه شونو میخونم فقط یه جاهایی کتاب نیازه

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - Morris - 10 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۷ ب.ظ

جلسه هشتم.

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - ریحان - ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ب.ظ

دوستان مبحث treaps از فصل درخت از کتاب دکتر یوسفی منو دیوونه کرده...مثال اخرش مشکل داره...نمیدونم چرا...دیدم در جزوه ی ۲ سال قبلشونم چنین مبحثی نگفتند...راهنمایی میفرمایید؟
یکی دیگم درخت قرمز سیاهه که در کتابشون هست اما نمیدونم امسال گفتند یا نه در جزوشون؟ بخونیمش؟ من درست متوجه نشدم...

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - saeidkhan - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ب.ظ

سلام خدمت دوستانی که لطف میکنن و جزوه رو در اختیار بقیه میذارن
میخواستم یه خواهش داشته باشم که

این جزوه به این زیبایی حیفه voice نداشته باشه
خواهشا دوستان لطف کنن و ویس رو هم بذارن

ممنونم

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - pezhman.m-AI - 14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستانی که لطف میکنن و جزوه رو در اختیار بقیه میذارن
میخواستم یه خواهش داشته باشم که

این جزوه به این زیبایی حیفه voice نداشته باشه
خواهشا دوستان لطف کنن و ویس رو هم بذارن

ممنونم

آره واقعا................................ اگه ویسش هم باشه فوق العاده میشه...

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - software94 - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ق.ظ

آخه کجای جزوه زیباستBig Grin
من خودم واقعا نه وقت این کارو دارم نه امکانشو.
کسی که قرار بود ویس هارو اپلود کنه الان خودشون درگیر ثبت نام ارشد هست ومن واقعا نمیتونم الان این زحمتو بهشون بدم اگه امکانش باشه من در اولین فرصت سعی میکنم ویس ها اپلود شه.

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - nazanin2020 - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ

بچه ها این مبحث درهم سازی ک فصل ۴ کتاب پوران هست. تو جزوه غیر از آخر جلسه ۷ راجع بهش صحبت نشده؟
بنظر مبحث مهمی میاد

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - A V A - 15 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  بچه ها این مبحث درهم سازی ک فصل ۴ کتاب پوران هست. تو جزوه غیر از آخر جلسه ۷ راجع بهش صحبت نشده؟
بنظر مبحث مهمی میاد
ادامه ش جلسه ی ۸ گفته شده

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - software94 - 16 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ق.ظ

سلام
جلسه نهم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تستهای فصل دوم وسوم الگوریتم رو میتونید بزنید به همراه درهم سازی از داده

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - rcsoccer - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۰ ب.ظ

با سلام یکی این بدست آوردن پیچیدگی زمانی رو از طریق تغییر متغیر رو برای ما توضیح بده!باتشکر.

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - MiladCr7 - 26 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ق.ظ

یه مثالی چیزی بزنید واضح تر شه