تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - MiladCr7 - 08 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۵۴ ب.ظ

بچه ها سرفصل تدریس جزوه با ترتیب فصلای کتاب پوران خودشون ( اقای یوسفی ) مطابقت داره؟

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - Morris - 14 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ ب.ظ

سلام.
در ارسال اول لینکی قرار دادم که آدرس فولدر مدیافایر همه فایل ها است.

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - Masoud05 - 16 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ

ضمن تشکر از دوستانی که جزوات خود رو برای سایر دوستان بطور رایگان به اشتراک می گذارند، از سایر دوستان خواهش میکنم به جهت حفظ بهتر و بیشتر تاپیک از ارسال هایی همانند تشکر از نویسندگان خودداری کنند و بجای ان از ابزاری مانند "سپاس گزاری" و یا "اعتبار مثبت" درون پروفایل کاربر، استفاده کنند
با تشکر. مدیریت بخش ساختمان داده و طراحی الگوریتم

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - Morris - 22 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ

سلام دوستان.

جلسه پنجم آپ لود شد.

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - MiladCr7 - 22 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ

سلام یه سوال داشتم.به نظرتون همراه جزوه اقای یوسفی کتاب پورانشون رو هم لازمه بخونیم یا همه مباحث اون کتاب توی جزوه پوشش داده میشه؟

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - software94 - 22 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۵۹ ب.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط:  سلام یه سوال داشتم.به نظرتون همراه جزوه اقای یوسفی کتاب پورانشون رو هم لازمه بخونیم یا همه مباحث اون کتاب توی جزوه پوشش داده میشه؟

ببین اگه ویس هاش باشه اصلا کتاب زیاد نیاز نیست
ولی همینجوری منم فقط جزوه میخونم تست و از کتاب میزنم میخوای با جزوه چک کن کتابو اونایی که تو جزوه نیست حتما از کتاب بخون چون یه وقت میبینی یه نکته توش بوده که بعید میدونم استاد نکته ایی رو نگه
به هر حال احتیاط شرط عقل

بچه ها راجع به جلسه ۵
این جلسه مباحث گراف بود که اگثر تستهای الگوریتمو این چند سال تشکیل داده پس این فصل تقریبا میشه جز مباحث الگوریتم
هرچند تو داده هم هست.
فصل خیلی مهمیه اکثر مثال های کتاب و استاد حل میکنه بخاطر شکل هاش من نمیتونم زیاد بکشم شما هم از کتاب مثالهاشو حتما بخونید

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - software94 - 25 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ق.ظ

سلام مهندسها
تستهای فصل گراف الگوریتم رو کامل بزنید.
مثالی هم اگه تو کتاب بود حل کنید شاید من سر کلاس وقت نکرده باشم بنویسم(بعیدهBig Grin).
فصل جدید مرتب سازی هست که مربوط به ساختمان داده است.
فصل هشت کتاب داده است من پیشنهاد میکنم حتما الگوریتمهارو از کتاب نگاه کنید.

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - Morris - 25 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ

سلام دوستان جلسه ششم upload شد.

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - rezajam - 25 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ب.ظ

نمیدونم با چه زبونی Big GrinWinkRolleyesUndecidedDodgyTongue از شما تشکر کنم

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - software94 - 26 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ق.ظ

(۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ب.ظ)rezajam نوشته شده توسط:  نمیدونم با چه زبونی Big GrinWinkRolleyesUndecidedDodgyTongue از شما تشکر کنم
مهندس تشکر نیاز نیست درس بخون مانشتو ببر بالا ما راضیمBig Grin

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - Morris - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ

جلسه هفتم آپلود شد.

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - mrm.sary - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۱ ب.ظ

جلسه هفتم مشکل داره؟دانلود نمیشه

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - Morris - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۱ ب.ظ)mrm.sary نوشته شده توسط:  جلسه هفتم مشکل داره؟دانلود نمیشه

مطمئنید ؟ من امتحان کردم دانلود شد.

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - saeidkhan - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۱ ب.ظ)mrm.sary نوشته شده توسط:  جلسه هفتم مشکل داره؟دانلود نمیشه

مطمئنید ؟ من امتحان کردم دانلود شد.
مشکلی ندارد من دانلود کردم

[دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ - f2000 - 06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ

سلام داخل فهرست pdf اول فهرست الگوریتم هم زده
مباحث الگوریتم هم پوشش میده ؟
جزوه کاملی هست ؟