تالار گفتمان مانشت
موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - AlBaTeh - 28 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ

سلام
دوستان کسی میدونه بهترین موسسه برای آمادگی آزمون IELTS توی کرج کدوم موسسه ست؟
آموزشگاه های زیادی توی کرج هستن:
سفیر
نصیر
زبان ملل
جهاد دانشگاهی
علوم و فنون کیش
و...

جهاد دانشگاهی هم برای IELTS کلاس داره؟ چون توی سایتش مسقیم اشاره نکرده و فقط نوشته کلاس های تخصصی زبان.

-دوستانی که میدونن ممنون میشم راهنمایی م کنن.

موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - A V A - 29 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ق.ظ

کرج تا تهران راهی نیست، اگر میخاین هزینه کنین بریا افرینش، بهترینه، کارنامه بچه هاشم روو سایت گذاشته اکثرا ٧ و ٨

موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - AlBaTeh - 29 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ق.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  کرج تا تهران راهی نیست، اگر میخاین هزینه کنین بریا افرینش، بهترینه، کارنامه بچه هاشم روو سایت گذاشته اکثرا ٧ و ٨

ممنون از نظرتون دوست خوبم. بله کارنامه ها رو دیدم

RE: موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - LOLITAY - 13 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ)AlBaTeh نوشته شده توسط:  سلام
سفیر
نصیر
زبان ملل
جهاد دانشگاهی
علوم و فنون کیش
و...

جهاد دانشگاهی هم برای IELTS کلاس داره؟ چون توی سایتش مسقیم اشاره نکرده و فقط نوشته کلاس های تخصصی زبان.

زبان نصیر هست که ۳تا شعبه هم داره..درختی وگوهردشت وعظیمیه..آیلتس هم به صورت ترمیک داره هم به صورت پک ۳ماهه..که کلاسهای پک نیمه خصوصیه ۴ تا۵نفر ظرفیت کلاسهاست.هر۲تاش عالی..هم ترمیک و هم نیمه خصوصیش..

(۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ)AlBaTeh نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ق.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  کرج تا تهران راهی نیست، اگر میخاین هزینه کنین بریا افرینش، بهترینه، کارنامه بچه هاشم روو سایت گذاشته اکثرا ٧ و ٨

ممنون از نظرتون دوست خوبم. بله کارنامه ها رو دیدم
من خواهرم مدرکشو زبان نصیر گرفته هم تافل هم آیلتس واقعا راضی بوده نصیر ازسال ۷۵ بوده وتخصصش تو همینه..یه سر هم اونجا بزنید..

RE: موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - ALTINAYE - 14 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ق.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ)AlBaTeh نوشته شده توسط:  سلام. دوره های IELTS آموزشگاه نصیر خیلی عالین . هم کلاسای نیمه خصوصی ۵ نفره داره که فشرده هستن و هم کلاسای عمومی ترمیک.البته کلاسای عمومیشم خیلی شلوغ نیستن.اساتیدش مدرک دکترا دارن و از جدیدترین سیستمای آموزشی استفاده میکنن.
سفیر
نصیر
زبان ملل
جهاد دانشگاهی
علوم و فنون کیش
و...

RE: موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - LOLITAY - 18 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  من از قول یکی از دوستان که سالهاس تدریس زبان انجام میده نقل قول میکنم:
کلا تو کرج همچین موسسه ای نیست و بهتره بری تهران
اما کلاس زبان به طور کلی (نه برای آزمون های خاص) سفیر جهانشهر
البته من خودم شخصا مراجعه نکردم.
این طور نیست الان آموزشگاههایی هست که تو کرج سالها فعالیت دارن وخیلی قوی هستند ودر زمینه ایلتس وتافل حتی از تهران هم به اونجا میان..به خاطر استادو.....نه اینکه من خودم نصیر برم دارم میگم ولی نصییر خیلی موفق بوده وآمار نشون میده که یه آموزشگاه میتونه تو کرج بهترین باشه.

RE: موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - shabnam.v - 21 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ ب.ظ

یادش بخیر منم برا گرفتن اورال ۷ با شرط تک نمره برای دانشگاه سایمن فارسر کانادا کلی تو نت گشتم. الان یاد اونروزا افتادم. بعد از کلی پرس و جو و اعصاب خوردی آخر سر رفتم آپادانا خیابون درختی و انصافا کارشون حرفه ای و صادقانه بود.

RE: موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - shabnam.v - 25 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ)AlBaTeh نوشته شده توسط:  سلام
سفیر
نصیر
زبان ملل
جهاد دانشگاهی
علوم و فنون کیش
و...

سلام

یاد روزای آیلتس گرفتن خودم افتادم
چهارتا ۷ اونم آکادمیک
البته مدت زیادی ازش نگذشته ولی بیشتر وقتا تو نت دنبال جای خوب بودم و پر از استرس
بعد از چند تا موسسه که سرم کلاه رفت آخر به پیشنهاد یکی از دوستام رفتم آپادانا خیابون درختی
انصافا کارشون اصولی و ازون مهمتر صادقانه بود

RE: موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - mina666 - 09 بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ب.ظ

سلام
یعنی واقعا برای کلاس آیلتس باید تا تهران رفت؟ اینکه خیلی بده همه وقت آدم تو رفت و آمد تلف میشهHuhConfused

RE: موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - mehri61 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ب.ظ)mina666 نوشته شده توسط:  سلام
یعنی واقعا برای کلاس آیلتس باید تا تهران رفت؟ اینکه خیلی بده همه وقت آدم تو رفت و آمد تلف میشهHuhConfused

یکی از دوستان من موسسه آپادانا تو خیابون درختی میره خیلی تعریف می کنه میگه تخصصی آیلتس کار می کنن و نتیجه هاش هم خوبه. من هم ایشالا می خوام برم. ایشالا همه بتونن نتیجه مورد نظرشون رو بگیرن

موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - شمیسا - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۵ ب.ظ

من هم برای آیلتس تو کرج آپادانا رو پیشنهاد می کنم. کارشون خیلی حرفه ایه. من می خواستم برم تهران که دوستام آپادانارو معرفی کردن.

موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - farhadam - 20 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ق.ظ

سلام به همه
دوستان برای آزمون ماک آیلتس جایی رو تو کرج میشناسید که برگزار کنه؟

RE: موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - mina666 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۸ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ)mehri61 نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ب.ظ)mina666 نوشته شده توسط:  سلام

یکی از دوستان من موسسه آپادانا تو خیابون درختی میره خیلی تعریف می کنه میگه تخصصی آیلتس کار می کنن و نتیجه هاش هم خوبه. من هم ایشالا می خوام برم. ایشالا همه بتونن نتیجه مورد نظرشون رو بگیرن

دوست عزیز نتایج شاگردهاشون چه جوریه اطلاع دارید؟

RE: موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - mehri61 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۱۲ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۸ ب.ظ)mina666 نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ)mehri61 نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ب.ظ)mina666 نوشته شده توسط:  سلام

دوست عزیز نتایج شاگردهاشون چه جوریه اطلاع دارید؟

۷ به بالا زیاد دارن. داخل آموزشگاه کارنامه هارو زدن. نمی دونم رو سایتشون هم هست یا نه. دوست خودم هم ۷/۵ شده. خیلی از اساتیدش تعریف می کنه.

RE: موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج - شمیسا - ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ق.ظ)farhadam نوشته شده توسط:  سلام به همه
دوستان برای آزمون ماک آیلتس جایی رو تو کرج میشناسید که برگزار کنه؟

همون آپادانا ماک هم برگزار می کنه. دوستان به نظر شما برای آزمون اصلی ایران ثبت نام کنیم؟