تالار گفتمان مانشت
آیا با خواندن هوش مصنوعی راهیان و پارسه و پوران نیازی به خواندن کتب مرجع هست؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

آیا با خواندن هوش مصنوعی راهیان و پارسه و پوران نیازی به خواندن کتب مرجع هست؟ - shahryar711 - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ

با عرض سلام و پیشاپیش فرارسیدن نیمه شعبان ولادت حضرت مهدی (عج) را تبریک عرض می کنم
به نظرتون آیا با خوندن کتب پارسه پوران و به ویژه راهیان آیا نیازی به خوندن کتب مرجع مثل راسل هست یا نه ؟
آیا نکته ای هست که تو کتب مرجع باشه و تو این کتاب ها نباشه؟

آیا با خواندن هوش مصنوعی راهیان و پارسه و پوران نیازی به خواندن کتب مرجع هست؟ - sabra94 - 29 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ

سلام
این سوال منم هست
لطفا یکی جواب بده
پیلیییییزززززز

آیا با خواندن هوش مصنوعی راهیان و پارسه و پوران نیازی به خواندن کتب مرجع هست؟ - Ametrine - 29 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ب.ظ

من تجربه خودم رو میگم.
من راسل، پارسه و راهیان رو تا یه جاهایی با هم میخوندم بعد به این نتیجه رسیدم که راهیان از پارسه خیلی بهتره* و خوندن کتاب کنکور بهتر از مرجع هست! فوقش اگر جایی رو متوجه نشدید به مرجع رجوع کنید.

* منظورم فقط توی درس هوش مصنوعی هست.

RE: آیا با خواندن هوش مصنوعی راهیان و پارسه و پوران نیازی به خواندن کتب مرجع هست؟ - pooyaa - 30 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ق.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  من تجربه خودم رو میگم.
من راسل، پارسه و راهیان رو تا یه جاهایی با هم میخوندم بعد به این نتیجه رسیدم که راهیان از پارسه خیلی بهتره* و خوندن کتاب کنکور بهتر از مرجع هست! فوقش اگر جایی رو متوجه نشدید به مرجع رجوع کنید.

سلام
منظورتون هوش پارسه از طارمیان هست؟یا رهنمون؟

RE: آیا با خواندن هوش مصنوعی راهیان و پارسه و پوران نیازی به خواندن کتب مرجع هست؟ - Ametrine - 30 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۴ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  من تجربه خودم رو میگم.

سلام
منظورتون هوش پارسه از طارمیان هست؟یا رهنمون؟
سلام،
منظورم طارمیان هست.

RE: آیا با خواندن هوش مصنوعی راهیان و پارسه و پوران نیازی به خواندن کتب مرجع هست؟ - raminfa - 30 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  با عرض سلام و پیشاپیش فرارسیدن نیمه شعبان ولادت حضرت مهدی (عج) را تبریک عرض می کنم
به نظرتون آیا با خوندن کتب پارسه پوران و به ویژه راهیان آیا نیازی به خوندن کتب مرجع مثل راسل هست یا نه ؟
آیا نکته ای هست که تو کتب مرجع باشه و تو این کتاب ها نباشه؟

به نظرم همون راهیان کافی باشه ولی در مجموع اگه شما این ۳ تا کتاب رو خوندین دینتون رو نسبت به این درس کاملا ادا کردین و میتونید به درس های دیگه برسیدBlush

انشالا موفق باشید