تالار گفتمان مانشت
بکمک فوری می خواستم.کلیدهای سوالات ۱۱۰،۱۱۶،۱۱۷،۱۱۹(رشته مهندسی کامپیوتردفترچه C) - نسخه‌ی قابل چاپ

بکمک فوری می خواستم.کلیدهای سوالات ۱۱۰،۱۱۶،۱۱۷،۱۱۹(رشته مهندسی کامپیوتردفترچه C) - نازین - ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ب.ظ

با سلام اگه دوستان عزیز کلیدهای نهایی سوالات ۱۱۰،۱۱۶،۱۱۷،۱۱۹ دفترچه C رشته مهندسی کامپیوتر رو بگن ممنون می شم!

RE: بکمک فوری می خواستم.کلیدهای سوالات ۱۱۰،۱۱۶،۱۱۷،۱۱۹(رشته مهندسی کامپیوتردفترچه C) - javad_2020 - 03 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  با سلام اگه دوستان عزیز کلیدهای نهایی سوالات ۱۱۰،۱۱۶،۱۱۷،۱۱۹ دفترچه C رشته مهندسی کامپیوتر رو بگن ممنون می شم!
سلام من هم به دنبال دفترچه c هستم اگر کسی حداقل دفترچه مشترک را داشت حتماً در سایت آپلود کنه.

بکمک فوری می خواستم.کلیدهای سوالات ۱۱۰،۱۱۶،۱۱۷،۱۱۹(رشته مهندسی کامپیوتردفترچه C) - نازین - ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ

من احساس می کنم سوالات من رو از روی دفترچه دیگه ای تصحیح کردن.

(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ)javad_2020 نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  با سلام اگه دوستان عزیز کلیدهای نهایی سوالات ۱۱۰،۱۱۶،۱۱۷،۱۱۹ دفترچه C رشته مهندسی کامپیوتر رو بگن ممنون می شم!
سلام من هم به دنبال دفترچه c هستم اگر کسی حداقل دفترچه مشترک را داشت حتماً در سایت آپلود کنه.

شما لطفا جواب این سوالاتو اینجابنویسید اگه دفترچه cهستید.ممنون

RE: بکمک فوری می خواستم.کلیدهای سوالات ۱۱۰،۱۱۶،۱۱۷،۱۱۹(رشته مهندسی کامپیوتردفترچه C) - javad_2020 - 03 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  با سلام اگه دوستان عزیز کلیدهای نهایی سوالات ۱۱۰،۱۱۶،۱۱۷،۱۱۹ دفترچه C رشته مهندسی کامپیوتر رو بگن ممنون می شم!

۱۱۰-> 2
۱۱۶-> 3
۱۱۷-> 2
۱۱۹-> 2

RE: بکمک فوری می خواستم.کلیدهای سوالات ۱۱۰،۱۱۶،۱۱۷،۱۱۹(رشته مهندسی کامپیوتردفترچه C) - نازین - ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ ب.ظ)javad_2020 نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  با سلام اگه دوستان عزیز کلیدهای نهایی سوالات ۱۱۰،۱۱۶،۱۱۷،۱۱۹ دفترچه C رشته مهندسی کامپیوتر رو بگن ممنون می شم!

۱۱۰-> 2
۱۱۶-> 3
۱۱۷-> 2
۱۱۹-> 2

احساس می کنم برحسب یک دفترچه دیگه تصحیح شده .