تالار گفتمان مانشت
رتبه ۷۰۴معماری روزانه شانسی دارم لطفا جواب بدید - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۷۰۴معماری روزانه شانسی دارم لطفا جواب بدید - behzad20 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ب.ظ

پارسال ۶۰۰معماری روزانه رازی کرمانشاه قبول شده.برامن امیدی هست رازی کرمانشاه قبوا بشم

RE: رتبه ۷۰۴معماری روزانه شانسی دارم لطفا جواب بدید - javad_2020 - 04 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ب.ظ)behzad20 نوشته شده توسط:  پارسال ۶۰۰معماری روزانه رازی کرمانشاه قبول شده.برامن امیدی هست رازی کرمانشاه قبوا بشم
با سلام
سال گذشته با رتبه ۶۵۴ معماری رازی کرمانشاه روزانه قبول شده اند البته امسال رتبه ها کلاً عوض شده و با پارسال قابل مقایسه نیست ولی درعوض ظرفیت ها بالاتر رفته و دو دانشگاه تبریز و کرمان هم این رشته را آورده اند، با توکل به خدا ان شالله که دانشگاه خوبی قبول خواهید شد
با تشکر

رتبه ۷۰۴معماری روزانه شانسی دارم لطفا جواب بدید - behzad20 - 05 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ

بسیار ممنونم که جواب دادیدهرچی خدابخواد

رتبه ۷۰۴معماری روزانه شانسی دارم لطفا جواب بدید - پری دریایی - ۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ

تبرىز پارسال اتفاقا داشت ۵نفر روزانه پارسال که امسال ۲نفرشو شبانه کرده!!!

RE: رتبه ۷۰۴معماری روزانه شانسی دارم لطفا جواب بدید - javad_2020 - 05 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ق.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ)پری دریایی نوشته شده توسط:  تبرىز پارسال اتفاقا داشت ۵نفر روزانه پارسال که امسال ۲نفرشو شبانه کرده!!!
حق با شماست تبریز پارسال ۵ تا روزانه معماری گرفت که امسال ۲ تای آن را به شبانه تبدیل کرده است ولی دانشگاه باهنر کرمان امسال معماری آورده که ۶ تا روزانه و ۲تا هم شبانه میگیرد.