تالار گفتمان مانشت
با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟ - negarrostami - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ق.ظ

به نظرتون با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی جایی قبول میشم؟
از سهمیه استفاده کنم یا نه؟
من فارغ التحصیل سال مرداد ۹۲ هستم. گفته میشه مدت استفاده از سهمیه دو سال هست. میشه کنکور ۹۲ و ۹۳/ یا ۹۳ و ۹۴؟Undecided

با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟ - eliiinaz - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ق.ظ

منم فارغ تحصیل ۹۲ از دانشگاه پیام نورم اما به دانشگاه که مراجعه کردم قبول نکردن گفتند باید دوباره از مرکز بهشون نامه ابلاغ بشه وهمون پارسال باید از سهمیه استفاده میکردی .آخه مگه تو دفترچه نزده تا ۲سال میشه ۱ بار از این سهمیه استفاده کرد پس چرااا؟؟؟

RE: با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟ - negarrostami - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ق.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط:  منم فارغ تحصیل ۹۲ از دانشگاه پیام نورم اما به دانشگاه که مراجعه کردم قبول نکردن گفتند باید دوباره از مرکز بهشون نامه ابلاغ بشه وهمون پارسال باید از سهمیه استفاده میکردی .آخه مگه تو دفترچه نزده تا ۲سال میشه ۱ بار از این سهمیه استفاده کرد پس چرااا؟؟؟

نه حتما پیگیری کن، منم پرسیدم گفتن نامه اش تا آخر خرداد میاد و باید صبر کنید تا نامه بیاد.چه برای ما که فارغ التحصیل سال قبلیم. چه برای امسالی ها. اما ظاهرا این شرطم داره که ورودی سال بعدیت که الان فارغ التحصیل میشه. معدل بالاتر از شما نداشته باشه، در این صورت اون شاگرد اوله و دانشگاهم فقط یه اسم میتونه بفرسته..

RE: با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟ - saturn2200 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ

با چه رتبه ای با این سهمیه میشه قبول شد؟

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

RE: با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟ - mmuid - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ق.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط:  منم فارغ تحصیل ۹۲ از دانشگاه پیام نورم اما به دانشگاه که مراجعه کردم قبول نکردن گفتند باید دوباره از مرکز بهشون نامه ابلاغ بشه وهمون پارسال باید از سهمیه استفاده میکردی .آخه مگه تو دفترچه نزده تا ۲سال میشه ۱ بار از این سهمیه استفاده کرد پس چرااا؟؟؟

با عرض سلام دقت کنید سهمیه شاگرد اولی بخصوص برای دانشگاهای روزانه ممکن شامل دانشجویان پیام نور- آزاد و علمی کاربردی نشه یا بطور محدود فقط برای دانشگاه های هم سطح (پیام نور-مجازی و...) قابل استفاده باشه ولی اینرا باید بپرسید موقف باشید انشالله

با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟ - IT Pro - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ

ببخشید که توی تاپیک شما سوالمو میپرسم، اما فکر میکنم سوالامون بهم مربوطه.
منم از پیام نور هستم.
تیرماه سال ۹۱ درسم تموم شده و دقیقا تیر سال ۹۲ گواهی فارغ التحصیلیم صادر شد.
دانشگاه گفته یک سال ولی دفترچه دوسال مهلت داده برای استفاده از این سهمیه.
از خود دانشگاه پیگیر شدم و همچنین سایت پیام نور، دیدم هردوجا به عنوان شاگرد اول دانشگاهم توی رشته ام هستم. البته خودم تا دیروز اطلاع نداشتم!
اما مسئول آموزش میگه باید توی پیام نور کل کشور رتبه اول رو بیارید تا بتونید از این سهمیه استفاده کنید!!!
البته یه قانون واسه ورود بدون کنکور به پیام نور هست که با این فرق داره اما اینا اطلاعی ندارن ظاهرا!
با دانشگاه استان تماس گرفتم اصلا اطلاع نداشت. با سازمان مرکزی هم که تماس میگیرم، مسئول مربوطه تشریف نداره و گوشی رو برنمیداره!
میشه راهنماییم کنید که کدومش درسته؟! چکار کنیم؟!

با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟ - Mohammad-A - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ق.ظ)mmuid نوشته شده توسط:  با عرض سلام دقت کنید سهمیه شاگرد اولی بخصوص برای دانشگاهای روزانه ممکن شامل دانشجویان پیام نور- آزاد و علمی کاربردی نشه یا بطور محدود فقط برای دانشگاه های هم سطح (پیام نور-مجازی و...) قابل استفاده باشه ولی اینرا باید بپرسید موقف باشید انشالله
دفترچه چنین شرطی را ننوشته. گفته دانشجوهای آزاد نمیتونن استفاده کنند

با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟ - IT Pro - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۳ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  تا جایی که من اطلاع دارم برای هر واحد دانشگاهی جدا حساب میشه. ینی هر واحد پیام نور یک رتبه اول.
در قسمت پاسخگویی سنجش هم سوالتون رو مطرح کنید.
ممنون از جوابتون،
خب اگه اینطور باشه، به نظر کمی غیر منطقی نمیاد؟ صدها واحد پیام نور هرکدوم یه شاگرد اول؟! اینو مسئول دانشگاهمون میگفت!

RE: با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟ - saturn2200 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ق.ظ

باذاین رتبه که ایشون گفتن امکان قبولی هست؟
مورد اینجوری بوده که قبول شده باشه؟

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟ - M.Amin.M - 31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ق.ظ

پارسال ۱۲۰۰ شب تهرانو آورد.به نظرم یه جاییو میاره، احتمالا شب یکی ازدانشگاه های تهرانو بیاره.

با رتبه ۲۰۰۰ و سهمیه شاگرد اولی امکان قبولی هست؟ - IT Pro - 04 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ

یه سوال:
تاریخ فارغ التحصیلی من روی گواهی موقت زده ۳۱ تیر ۱۳۹۱.
دانشگاه گفته میتونستی همون مهر ۹۱ + مهر ۹۲ از این سهمیه استفاده کنی.
در صورتی که پیگیری کارهای فارغ التحصیلی + صدور گواهی و همچنین اعلام اسمم در سایت دانشگاه تا تیر ۱۳۹۲ طول کشید.
درست گفتن؟ یا امسال هم میتونم ازش استفاده کنم؟! Sad