تالار گفتمان مانشت
۸۰ هوش:بهشتی یا شبانه امیرکبیر - نسخه‌ی قابل چاپ

۸۰ هوش:بهشتی یا شبانه امیرکبیر - marjanmoodi - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ق.ظ

سلام، بچه ها با توجه به این که کلا از دانشگاه کارشناسیم خسته شدم اگر با این رتبه بزنم بهشتی خیلی احمقانه است؟:دی

RE: 80 هوش:بهشتی یا شبانه امیرکبیر - taha_k - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ق.ظ)marjanmoodi نوشته شده توسط:  سلام، بچه ها با توجه به این که کلا از دانشگاه کارشناسیم خسته شدم اگر با این رتبه بزنم بهشتی خیلی احمقانه است؟:دی

سلام دوست عزیز
این یکی دو روزه که توی مانشت درمورد دانشگاه ها میخوندم ، انگار شهید بهشتی تو رشته ما خیلی جالب نیست(البته به اندازه ی اسمش)
شما که رتبه ت خوبه ، یه کم بیشتر دربارش فکر کن
موفق باشیShy

RE: 80 هوش:بهشتی یا شبانه امیرکبیر - reza6966 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ق.ظ)marjanmoodi نوشته شده توسط:  سلام، بچه ها با توجه به این که کلا از دانشگاه کارشناسیم خسته شدم اگر با این رتبه بزنم بهشتی خیلی احمقانه است؟:دی

دوست عزیز شهید بهشتی و خواجه نصیر در هوش از دانشگاه های شیراز و اصفهان و مشهد نیز پایین تر هست

RE: 80 هوش:بهشتی یا شبانه امیرکبیر - arshadhoush - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ

چرا علم و صنعت رو بالاتر از بهشتی نمی زنی؟ رباتیک امیرکبیر هم می زنی؟

RE: 80 هوش:بهشتی یا شبانه امیرکبیر - reza6966 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ)arshadhoush نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ق.ظ)marjanmoodi نوشته شده توسط:  سلام، بچه ها با توجه به این که کلا از دانشگاه کارشناسیم خسته شدم اگر با این رتبه بزنم بهشتی خیلی احمقانه است؟:دی

چرا علم و صنعت رو بالاتر از بهشتی نمی زنی؟ رباتیک امیرکبیر هم می زنی؟
اگر تهرانی هستی و از خوابگاه استفاده نمیکنی , علم و صنعت رو بعد از شبانه امیر کبیر و شبانه تهران بزنید
بهشتی گزینه خوبی نیست برای هوش

۸۰ هوش:بهشتی یا شبانه امیرکبیر - sahebgharan - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ

به نظرم امیرکبیر برای هوش گزینه‌ی بسیار خوبیه! یه سر به سایت دانشگاشون و قسمت اعضای هیئت علمیشون و زمینه‌های کاریشون بندازین حتما!