تالار گفتمان مانشت
حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید - نسخه‌ی قابل چاپ

حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید - farzad.arshad - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ

سلام
کسی موقع انتخاب رشته به این پیام برخورده؟
•حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید

برای آیتی مالک و شاهد رو روزانه زدم(امام حسین هم نزدم)
غیر اینا شرایط خاص بازم هست؟

شبانه و مجازی که شامل بورس نمیشه؟!
یا نمیشه شبانه شاهد و مالک رو هم با روزانه زد؟

RE: حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید - itmanesh - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ

این قضیه برای من هم سواله که اگه هم مالک و هم دانشگاه امام حسین رو بزنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
اگه کسی اطلاع دقیق داره راهنمایی کنهHuh

RE: حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید - Narges_rainbow - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)itmanesh نوشته شده توسط:  این قضیه برای من هم سواله که اگه هم مالک و هم دانشگاه امام حسین رو بزنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

توی دفترچه برای حداکثر دو کد رشته محل مجاز این تبصره رو نوشته:
تبصره: انتخاب کد محلهای تحصیلی دانشگاههای امام صادق(ع)، دانشگاه شاهد و همچنین آن دسته از مؤسساتی که به روش مجازی یا پردیس خودگردان پذیرش دارند از شرط محدودیت انتخاب دو کدمحل بورسیه و یا دارای شرایط خاص مستثنی میباشد.

یعنی باید بشه دانشگاه شاهد و مالک رو روزانه و شبانش رو زد! برداشت من که اینه!
ولی مثلأ امام حسین و مالک رو یا باید فقط روزانش رو بزنید، یا روزانه و شبانه یکیشو

حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید - mahdieh1 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۳ ب.ظ

من رشتم کامپیوتر گرایش هوش واسه منم این ارور رو میده حالا باید از کجا بفهمم کدوم کد رشته ها رو تغییر بدم؟تو دفترچه که مشخص نکرده کدومشون دارای بورسه هست؟یعنی اگه کد رشته ای بورسیه باشه باید یا شبانه بزنیم یا روزانه؟لطفا جواب بدید

حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید - Free bird - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ

منم این سوال رو دارم
کسی نمیدونه بچه ها؟

اخه هیچ کادر قرمزیم دور کد رشته ها نزده که بفهمی خطا از کدومه؟
کسی مشکلش حل شد؟
من همچنان این معضلو دارم ..Sad

ینی از یه دانشگاه با شرایط خاص نمیشه دو تا رشته رو انتخاب کرد یا
از دو تا دانشگاه خاص نباید بیشتر بشه؟

RE: حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید - sonia1990 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ)Free bird نوشته شده توسط:  منم این سوال رو دارم
کسی نمیدونه بچه ها؟

اخه هیچ کادر قرمزیم دور کد رشته ها نزده که بفهمی خطا از کدومه؟
کسی مشکلش حل شد؟
من همچنان این معضلو دارم ..Sad

ینی از یه دانشگاه با شرایط خاص نمیشه دو تا رشته رو انتخاب کرد یا
از دو تا دانشگاه خاص نباید بیشتر بشه؟

برای منم این پیغام اومد دفترچه رو نگاه کردم دیدم شاهد و مالک اشتر جز بورسیه ها هستن یکیشون رو حذف کردم درست شد

توی انتخاب های روزانه فقط یک دانشگاه بورسیه انتخاب کردم ولی انتخابای شبانه سه تا و دیگه ارور نداد!

حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید - itmanesh - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ق.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  برای منم این پیغام اومد دفترچه رو نگاه کردم دیدم شاهد و مالک اشتر جز بورسیه ها هستن یکیشون رو حذف کردم درست شد

توی انتخاب های روزانه فقط یک دانشگاه بورسیه انتخاب کردم ولی انتخابای شبانه سه تا و دیگه ارور نداد!
من شاهد و مالک، شبانه و روزانه هاشون رو زدم و هیچ ایرادی نگرفت آخه شاهد بورسیه نیست.

RE: حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید - sonia1990 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ)itmanesh نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ق.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  برای منم این پیغام اومد دفترچه رو نگاه کردم دیدم شاهد و مالک اشتر جز بورسیه ها هستن یکیشون رو حذف کردم درست شد

من شاهد و مالک، شبانه و روزانه هاشون رو زدم و هیچ ایرادی نگرفت آخه شاهد بورسیه نیست.

آره راست میگید شاهد بورسیه نیست. منم روزانه مالک رو حذف کردم اما شبانش رو نه. یعنی شما هم روزانه هم شیانه مالک انتخاب کردید ایراد نگرفت؟

حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید - mohamadreza - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ

من پارسال این مشکل را داشتم ، شما نهایتاً می تونید ۲ تا کد بورسیه وارد کنید، مثلا اگه روزانه و شبانه مالک را وارد کنید دیگه شاهد را نمی تونید وارد کنید،این دانشگاه ها شبانه هاشونم بورسیه محسوب میشن، درکل یعنی فقط ۲ تا کد مربوط به دانشگاه های بورسیه را می تونید وارد کنید

RE: حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید - Narges_rainbow - 28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ)mohamadreza نوشته شده توسط:  من پارسال این مشکل را داشتم ، شما نهایتاً می تونید ۲ تا کد بورسیه وارد کنید، مثلا اگه روزانه و شبانه مالک را وارد کنید دیگه شاهد را نمی تونید وارد کنید،این دانشگاه ها شبانه هاشونم بورسیه محسوب میشن، درکل یعنی فقط ۲ تا کد مربوط به دانشگاه های بورسیه را می تونید وارد کنید

اصلأ اینجوری نیست!
من شبانه و روزانه مالک و شاهد رو وارد کردم و هیچ اروری هم نداد.

بالاتر گفتم که تبصره خورده برای شاهد شرط دو کدرشته وجود نداره:
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ)Narges_rainbow نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ)itmanesh نوشته شده توسط:  این قضیه برای من هم سواله که اگه هم مالک و هم دانشگاه امام حسین رو بزنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

توی دفترچه برای حداکثر دو کد رشته محل مجاز این تبصره رو نوشته:
تبصره: انتخاب کد محلهای تحصیلی دانشگاههای امام صادق(ع)، دانشگاه شاهد و همچنین آن دسته از مؤسساتی که به روش مجازی یا پردیس خودگردان پذیرش دارند از شرط محدودیت انتخاب دو کدمحل بورسیه و یا دارای شرایط خاص مستثنی میباشد.

یعنی باید بشه دانشگاه شاهد و مالک رو روزانه و شبانش رو زد! برداشت من که اینه!
ولی مثلأ امام حسین و مالک رو یا باید فقط روزانش رو بزنید، یا روزانه و شبانه یکیشو

حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید - jparisa - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ق.ظ

منظورشون اینه که فقط دو تا کد محل مالک اشتر میشه انتخاب کرد
چه روزانه چه شبانه جمعا باید ۲ تا باشه
اما برای شاهد محدودیتی تو انتخاب ۲ کد محل نیست

حداکثر مجاز به انتخاب ۲ کد رشته محل بورسیه یا شرایط خاص می باشید - mohamadreza - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ

بله منظور من همین بود ، شاید شاهد شرایطش فرق داره و بورسه نیست که اجازه این کار رو به شما میدن،