تالار گفتمان مانشت
آیا ساختمان پارسه خوبه؟ و حل المسایل clrs داریم؟ که بخرم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

آیا ساختمان پارسه خوبه؟ و حل المسایل clrs داریم؟ که بخرم؟ - ریحان - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ب.ظ

دوستان ...میگید ساختمان داده ی پارسه مرداد میرسه...ایا تغییری داره؟ یا تازه تالیف شده؟ اگه مثه قبله از سایت پارسه میشه سفارش بدم....کتاب خوبیه؟ من مقسی رو خوندم اما احساس میکنم خیلی کم گفته....واینکه میشه بفرمایین حلclrs ایا در بازار موجوده؟ از کی؟ و چه انتشاراتی خوبه؟ ایا سایتی هست که پست کنه برامون؟
فصول clrs راهم همه سوال کردن کدومها را بخونیم اما مدیر تاپیک رو بستن.فرمودن تکراری اما من نتونستم پیدا کنم اینجا؟

RE: آیا ساختمان پارسه خوبه؟ و حل المسایل clrs داریم؟ که بخرم؟ - mahdi9293 - 19 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ق.ظ

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  دوستان ...میگید ساختمان داده ی پارسه مرداد میرسه...ایا تغییری داره؟ یا تازه تالیف شده؟ اگه مثه قبله از سایت پارسه میشه سفارش بدم....کتاب خوبیه؟ من مقسی رو خوندم اما احساس میکنم خیلی کم گفته....واینکه میشه بفرمایین حلclrs ایا در بازار موجوده؟ از کی؟ و چه انتشاراتی خوبه؟ ایا سایتی هست که پست کنه برامون؟
فصول clrs راهم همه سوال کردن کدومها را بخونیم اما مدیر تاپیک رو بستن.فرمودن تکراری اما من نتونستم پیدا کنم اینجا؟

سلام
من یک کتاب حل CLRS می شناسم:
تشریح کامل تمرین های طراحی الگوریتم CLRS به همراه خلاصه ای از هر فصل
سیدهاشم داور پناه - مریم گلچین
مرکز توزیع: کتاب فروشی جهان آرا- روبروی دانشگاه تهران - بین دوازده فروردین و اردیبهشت

نمی دونم کتاب خوبی هست یا نه. وقتی درس طراحی الگوریتم رو داشتم یه مدتی برای امتحان امانت گرفتمش. بعضی جاهاشو که خوندم به نظر خیلی بد نبود.

اما در کل خودم هم یه مقدار با درس ساختمان داده مشکل دارم. یکی از اساتید به من توصیه کرد که خود CLRS رو بخونم. فکر کنم بهترین انتخاب کتاب دکتر قدسی (داده ساختارها و طراحی الگوریتم ها) باشه. چون خیلی نزدیک به CLRS نوشته شده. در ضمن یک حل هم براش توی بازار هست (۶۰۰ مساله چند گزینه ای از داده ساختارها و طراحی الگوریتم ها - دکتر قدسی - نشر فاطمی)
موفق باشید