تالار گفتمان مانشت
تحصیل همزمان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

تحصیل همزمان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد - shaghayegh - 07 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ق.ظ

سلام..
من میخواهم بدونم میتونم همزمان توی این دو تا مقطع تحصیل کنم..
امسال میخواهم هم کنکور ارشد ۹۱ را بدهم هم کنکور سراسری ۹۱ حالا اگه جفتش قبول بشم میتونم برم؟؟Huh

تحصیل همزمان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد - mahboubeh - 07 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ق.ظ

من فکر کنم نشه. البته دقیق نمی دونم ولی یادمه وقتی کنکور میدادیم فقط رتبه های ۱ تا ۳ میتونستن توی ۲ رشته درس بخونن . ولی این که کارشتاسی و ارشد با هم ،تاحالا جایی ندیدم

تحصیل همزمان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد - alime - 07 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ب.ظ

هر دو تا دولتی(روزانه) قبول شی فکر نکنم بشه

تحصیل همزمان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد - arshad91 - 08 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ب.ظ

فکر نمیکنی تمرکزت بزاری روی یکی بهتر باشه؟

RE: تحصیل همزمان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد - shaghayegh - 10 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ق.ظ

من خیلی علاقه ای به رشته آی تی که خوندم ندارم فقط چون مدرکش بالاتر میشه میخوام برم..
به یک رشته دیگه ای علاقه ای دارم...

تحصیل همزمان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد - delta - 11 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ

چه طور به شما اجازه شرکت در دوره کنکور ۹۱ داده شد؟از ۲ سال پیش تصویب شد که هر کی دارای مدرک لیسانس است حق شرکت مجدد در کنکور را نخواهد داشت

RE: تحصیل همزمان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد - موج - ۱۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ب.ظ

البته تا اونجایی که من یادمه توی دفترچه اینطور نوشته بود که تحصیل مجدد در مقطع کارشناسی مجازه ولی باید حتی اگه در دوره روزانه باشه هزینه هاش مثل شبانه توسط فرد پرداخت بشه
یعنی منظور شما اینه که این قانون منتفی شده؟

تحصیل همزمان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد - ملیکا - ۱۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ

آره منم فکر میکنم فقط یک بار حق استفاده از سهمیه روزانه رو داشته باشید‌، فکر کنم تو دفترچه هم نوشته شده‌، حتی اگه روزانه هم دوباره قبول بشید‌، احتمالا شبانه حساب میشید .