تالار گفتمان مانشت
روزهای کلاس ارشد دانشگاه شاهد و دانشگاه مالک اشتر تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

روزهای کلاس ارشد دانشگاه شاهد و دانشگاه مالک اشتر تهران - hamedy20 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ب.ظ

سلام
می خواستم بدونم کلاس های ارشد امنیت اطلاعات(آی تی) توی دانشگاه شاهد و مالک اشتر ، چه روزهایی است. برام خیلی مهمه. چون شاغل هستم.

روزهای کلاس ارشد دانشگاه شاهد و دانشگاه مالک اشتر تهران - mohamadreza - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ

سلام،
تو تمام روزای هفته بجز ۵شنبه و جمعه، البته معمولا ۳ روز تو هفته میذارنشون

روزهای کلاس ارشد دانشگاه شاهد و دانشگاه مالک اشتر تهران - saeedorage - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ب.ظ

سلام. کلاسهای شاهد فقط ۲ روزه!
در واقع هر درس تو هفته یه کلاس ۳ ساعته داره!
معمولا یکشنبه و دوشنبه!
باز هم کمکی خواستید در خدمتم

RE: روزهای کلاس ارشد دانشگاه شاهد و دانشگاه مالک اشتر تهران - AlBaTeh - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ

سلام
دانشگاه شاهد مصاحبه نداره؟

RE: روزهای کلاس ارشد دانشگاه شاهد و دانشگاه مالک اشتر تهران - saeedorage - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ)AlBaTeh نوشته شده توسط:  سلام
دانشگاه شاهد مصاحبه نداره؟

داره!
۲ مرحله!
کتبی و شفاهی!
من شفاهی ندادم و کتبی ازم گرفتن!

RE: روزهای کلاس ارشد دانشگاه شاهد و دانشگاه مالک اشتر تهران - AlBaTeh - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۹ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ)saeedorage نوشته شده توسط:  داره!
۲ مرحله!
کتبی و شفاهی!
من شفاهی دادم و کتبی ازم نگرفتن!

ممنونم. جالبه که تو شرایطش تو دفترچه صحبتی از مصاحبه نشده اصلا!

شرایط و ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجو در دانشگاه شاهد:
۱- اعتقاد به دین مبین اسلام و التزام عملی به احکام. ۲- اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه، نظام جمهور ی اسلامی ایران و قانون اساسی. ۳- عدم وابستگی تشکیلاتی، هواداری از احزاب و سازمانها و گروههای غیرقانونی. ۴- نداشتن سابقه محکومیت کیفری مؤثر. ۵- پایبند ی کامل به ضوابط و مقررات دانشگاه. ۶- اعتقاد و التزام عملی به حجاب برتر (چادر) برای خواهران از شرایط اساسی پذیرش است. * بدیهی است در خصوص صلاحیتهای عمومی متقاضیان دوره و احرازموارد فوق بررسی لازم از سوی هسته گزینش دانشگاه صورت پذیرفته و پذیرش نهایی داوطلبان منوط به تأیید هسته گزینش دانشگاه خواهد بود. ۷- دانشگاه تعهدی در خصوص تأمین خوابگاه برای دانشجویان نوبت دوم ندارد. این گروه از دانشجویان صرفاً در صورت وجود ظرفیت مازاد خوابگاهی و با پرداخت قیمت تمام شده می توانند از خوابگاه استفاده نمایند .

روزهای کلاس ارشد دانشگاه شاهد و دانشگاه مالک اشتر تهران - saeedorage - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ

چه باحال!
شاید امسال مصاحبه نداره!
ولی بعیده!
شاید یادشون رفته یا تو سایت دانشگاه اطلاعیه بزنن!
پیش میاد!

RE: روزهای کلاس ارشد دانشگاه شاهد و دانشگاه مالک اشتر تهران - ۸۱۱۸ - ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ

رشته امنیت دانشگاه شاهد همون امنیتی است که توی امیرکبیر و مالک اشتر میگن؟
پس چرا با ضرایب گرایش ۴ پذیرش میکنن؟

RE: روزهای کلاس ارشد دانشگاه شاهد و دانشگاه مالک اشتر تهران - saeedorage - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ)۸۱۱۸ نوشته شده توسط:  رشته امنیت دانشگاه شاهد همون امنیتی است که توی امیرکبیر و مالک اشتر میگن؟
پس چرا با ضرایب گرایش ۴ پذیرش میکنن؟

بله همونه!
دلیل این کارشون رو من از استادمون شنیدم!
ولی توضیحش زیاده!
خلاصه اینکه یه سری ناهماهنگی بین دانشگاه و وزارت علوم بوده!