تالار گفتمان مانشت
در کارگاه سیستم عامل چه تدریس می شود؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

در کارگاه سیستم عامل چه تدریس می شود؟ - maryam... - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ

سلام
برای دانشجویان کاردانی پیوسته دانشگاه غیرانتفاعی برای درس کارگاه سیستم عامل یک واحدی سرفصل چیه؟؟
چه تدریس میشه؟
کسی جزوه ای چیزی داره؟؟؟

RE: در کارگاه سیستم عامل چه تدریس می شود؟ - crevice - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ

من این درسو تدریس میکنم دقیقا توی همین مقطع.
ببینید چیز ثابتی نیست؛ اما مطمئنا شما نمیتونید بحث سنگینی بکنید خوب. چرا که اینا ترم اول کاردانین!. واسه همین نمیشه گفت فلان بخش کرنلو عوض کنین بیارین.
من خودم یه بحث کلی و مفید در مورد لینوکس و بویژه دستورات terminal رو میگم بهشون. بیشتر بخش درس هم به ارائه خودشون میدم که هر فردی باید یه تکنولوژی مرتبط با سیستم عامل رو باید پرزند کنه. در عوض بهشون گفتم توی خود سیستم عامل پوستتونو میکنمBig Grin و انتظار زیادی نمیشه از این درس داشت.

RE: در کارگاه سیستم عامل چه تدریس می شود؟ - maryam... - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ

میشه اگه جزوه ای دارید در اختیار ما هم بنذارید؟
ممنون از پاسختون

راستی عملی لینوکس رو میگید؟؟؟؟؟؟

RE: در کارگاه سیستم عامل چه تدریس می شود؟ - crevice - 20 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)maryam... نوشته شده توسط:  میشه اگه جزوه ای دارید در اختیار ما هم بنذارید؟
ممنون از پاسختون

راستی عملی لینوکس رو میگید؟؟؟؟؟؟

نه متاسفانه جزوه ای ندارم و همون جا به صورت عملی تدریس می کنم. بله درس کارگاه هست و بهتر اینه که عملی تدریس کنین شما هم به نظرم.