تالار گفتمان مانشت
در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - sahar_rostami2 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ

هیییی.... Sad
انداختنم بیرون! Big Grin

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Asemaneabi - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  هیییی.... Sad
انداختنم بیرون! Big Grin

از خونه؟؟؟؟؟

ای بابا هنوز که نیومده نتایج :دی :دی

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Brueder - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  هیییی.... Sad
انداختنم بیرون! Big Grin

شما خیلی شلوغید Smile

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - bahman_com123 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ

آخرین رتبه قبولی در نرم افزار تو غیرانتفاعی و پیام نور چند می باشد.

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - sahar_rostami2 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)bahman_com123 نوشته شده توسط:  آخرین رتبه قبولی در نرم افزار تو غیرانتفاعی و پیام نور چند می باشد.

اینجا کسی نیس جوابتو بده فقط منم که نمیدونم جوابتو! Smile

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Asemaneabi - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)bahman_com123 نوشته شده توسط:  آخرین رتبه قبولی در نرم افزار تو غیرانتفاعی و پیام نور چند می باشد.

شما خیلی باحالی :دی

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - ma2ta.a.h - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ

سلام بچه ها از لحظه ای که اخبار اعلام کرده فردا نتایج میاد بد جور حالم بد شده دارم دیوونه میشم با این استرس :'(

Sent from my ST26i using Tapatalk

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - sahar_rostami2 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)Brueder نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  هیییی.... Sad
انداختنم بیرون! Big Grin

شما خیلی شلوغید Smile

ایزدان که تاریخ درس میداد! Big Grin

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Asemaneabi - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  سلام بچه ها از لحظه ای که اخبار اعلام کرده فردا نتایج میاد بد جور حالم بد شده دارم دیوونه میشم با این استرس :'(

Sent from my ST26i using Tapatalk

پس به جمع ما خوش آمدی

پارسال با ۲۵۵ شبانه بوعلی قبول شدند...

من والا به همینم راضیم... Sad((((((((((((((((((((((((((((

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - sixsixsix - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ ب.ظ)metallica.r نوشته شده توسط:  دوستان عضو مانشت کسی از دانشجویان شریف و امیرکبیر هم هستید؟!

Sent from my LT22i using Tapatalk

آقا من هستم. البته قراره برم، هنوز نرفتم Tongue

مثل اینکه ملت خسته شدند
دیگه چیزی نمینویسنـــــــــــــــــــــد Smile

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - navidghanad - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ

من به علت مشکل سربازیم اکه قبول هم بشم نمیتونم ثبت نام کنم. به علت اینکه الان دانشجو هستم و دوبار انصراف دادم نمیتونم برای بار سوم این کارو بکنم . برای همین همش دعا میکنم که اصلا غیر مجاز بشم چون اگه یکوقت رتبه خوب بیارم کلا یک عمر حسرتش رو میخورم.
بچه ها برام دعا کنین که غیر مجاز بشششششم.

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - sixsixsix - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ)navidghanad نوشته شده توسط:  من به علت مشکل سربازیم اکه قبول هم بشم نمیتونم ثبت نام کنم. به علت اینکه الان دانشجو هستم و دوبار انصراف دادم نمیتونم برای بار سوم این کارو بکنم . برای همین همش دعا میکنم که اصلا غیر مجاز بشم چون اگه یکوقت رتبه خوب بیارم کلا یک عمر حسرتش رو میارم.

الهی غیـــــــــر مجازش کن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - sinaaaaa - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ ب.ظ

یه اهنگ بود توش می گفت "اضطراب و نگراااااااااااااااانیییییی"
کل اهنگش یادم نمیاد از صبح این بخش "اضطراب و نگراااااااااااااااانیییییی" دارم زمزمه می کنم Sad

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - navidghanad - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۴۱ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ)navidghanad نوشته شده توسط:  من به علت مشکل سربازیم اکه قبول هم بشم نمیتونم ثبت نام کنم. به علت اینکه الان دانشجو هستم و دوبار انصراف دادم نمیتونم برای بار سوم این کارو بکنم . برای همین همش دعا میکنم که اصلا غیر مجاز بشم چون اگه یکوقت رتبه خوب بیارم کلا یک عمر حسرتش رو میارم.

الهی غیـــــــــر مجازش کن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

خدا از دهنت بشنوه

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - shivap - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۴۲ ب.ظ

آره جدی میگم.