تالار گفتمان مانشت
در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - ehsan_haqdoost - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  خواجه‌نصیر (پژوهش‌محور)
تربیت مدرس (پژوهش‌محور)
شهید بهشتی (پژوهش‌محور)

تربیت مدرس از شهید بهشتی بهتر هست ؟

نه !!!شهید بهشتی بهتره !!

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - hamid88 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  کی حاظره رتبه دو رقمی رو با یه زانتیا عوض کنه ؟ کدومش رو ترجیح می دید ؟
حالا نگو من زانتیا دارم خودمااااا. حالا زانتیات میشه دوتا Big Grin
ژانتیا قدیمی نشده؟
دود از کنده بلند میشه
فقط زانتیا
HeartHeartHeart

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Mohammad-A - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ)m.t نوشته شده توسط:  بچه ها پارسال ساعت چند رتبه هارو اعلام کردن؟
حدود ۱۲ بود.

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  تربیت مدرس از شهید بهشتی بهتر هست ؟
سوال منم برای IT هست.

دوستان توجه کنید که برای Apply کلاً در رده‌ی دانشگاه‌های درجه ۲ زیاد تفاوتی نمیکنه. اما خود آدم هم میخواد دو سال جون بکنه اونجا دیگه باید یه جای بهتر باشه Wink

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Nfrs - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  
تربیت مدرس (پژوهش‌محور)
شهید بهشتی (پژوهش‌محور)

آری ، البته شهید بهشتی هم خیلی خوبه ها هر دوشونم از خواجه نصیر بهترن!

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - explorer - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ

آقا یه نظر Big Grin
بیان تو چت فروم اونجا حرف بزنیم
اینجا دیگه سرعتش رفته بالا یه رفرش میکنی ۴-۵ صفه میره جلو

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  امیدوارم اونایی که توی سنجش کم کاری میکنن یه هفته اسهال بگیرن. Big Grin
موافقاش لایک کنن بپرن بالا Big Grin

یبوست بدتره چون فقط ۵۰ درصد مردم از اسهال رنج می برنTongue

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - parinaz_st70 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ

حالا فک کنین کلی باید صبر کنیم تا ده شب دفترچه بیاد ...... یعنی اومدن رتبه فقط خیال آدمای زیر ۱۰۰ رو راحت میکنه. امسال قراره چه بلایی سر ظرفیت ها بیارن .....
فردا طولانیه ...خیلی !

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - reza6966 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بهشتی میگن بالا شهره، شاید شانسمون زد یه اتفاقی افتاد

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin شانس ما اتفاق های ناگوار می افته

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ)پاریس نوشته شده توسط:  من تو خونه همه بهم می گن سر راهی یعنی اینقدر تابلو بودم که سازمان سنجشم فهمیده Sad
مطمئنی التماس نامه پشت برگه ی کنکورت ننوشتی؟Big Grin
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  آقا یه نظر Big Grin
بیان تو چت فروم اونجا حرف بزنیم
اینجا دیگه سرعتش رفته بالا یه رفرش میکنی ۴-۵ صفه میره جلو

کجاست؟Huh

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - nasim** - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ

بچه ها لطفا ،خواهشا،یکی لطف کنه ترتیب دانشگاه ها رو برای it بگه...البته بجز دانشگاه های تهرانConfused

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - ehsan_haqdoost - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  
تربیت مدرس (پژوهش‌محور)
شهید بهشتی (پژوهش‌محور)

آری ، البته شهید بهشتی هم خیلی خوبه ها هر دوشونم از خواجه نصیر بهترن!

چرا همه از خواجه نصیر بد میگن ؟؟ مشکلش چیه ؟

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Brueder - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ

دوستان عزیز:
شهریه شبانه چقدره؟
شهریه غیرانتفاعی چقدر؟

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ)پاریس نوشته شده توسط:  امان از تجربه Wink

تکذیب می کنم[تصویر:  268688_54108_eskelet_68.gif]

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - Mohammad-A - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۷ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  تهران و شریف و امیرکبیر (پژوهش‌محور) رو ننوشتم.

چرا؟
چون تکلیف اینها تقریباً مشخصه.

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ)پاریس نوشته شده توسط:  نه بابا من ک قبلنم گفتم فقط شمارمو نوشتم برا توکلی Smile

پس تلفنی توضیح دادی[تصویر:  268691_46578_eskelet_31.gif]