تالار گفتمان مانشت
در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  برا منم بفرستین! بزارین همینجا بهتره که تا برا همه بفرستین! Big Grin

بنا به مشکلاتی نمی تونم بذارم اینجا براتون می فرستم
فقط شریف و تهران زدم که قائدتا نیاوردمBig Grin

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - matt2007 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ق.ظ

با ۲۰ مشترک و ۴۰ نرم و ۶۰ زبان و ۲۰ ریاضی طبق پارسال رتبه نرمت میشه ۲۰۰ ...
مشترک بد غولیه واسه خودش البته امسال تخصصی تاثیرش اومده بالا شاید یکم شاخ این غولو بشکنه

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - explorer - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ق.ظ

وااااااااو چه خواب آنتراکتی...
دیشب هر ۲۷ دقیقه یه ار از خواب پا میشدم Big Grin

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  وااااااااو چه خواب آنتراکتی...
دیشب هر ۲۷ دقیقه یه ار از خواب پا میشدم Big Grin
خواب اینجوری خیلی خوبه برا همین همیشه سرماخوردگی رو دوست دارم

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - sahar_rostami2 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  برا منم بفرستین! بزارین همینجا بهتره که تا برا همه بفرستین! Big Grin

شما افشین ۱۸ ای؟ Exclamation

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  برا منم بفرستین! بزارین همینجا بهتره که تا برا همه بفرستین! Big Grin

شما افشین ۱۸ ای؟ Exclamation

نهExclamation

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - gholizadeh1992 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ق.ظ

یادمه روز قبل از کنکور اینقد استرس داشتم که نمی تونستم دو تا کلمه زبان رو بخونم، رو تخت دراز کشیدم با خیال راحت آهنگ coming back to life از pink floyd رو گوش کردم ، خیلی حس خوبی داشت آخه روزی هم که تصمیم گرفتم که ارشدو شرکت کنم همین آهنگو گوش کردم، حالا کم کم داره حسه بر میگرده Big Grin

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - سودابه م - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ق.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  اگه نتیجه ها بیاد کلا وضعیت ۱۰ سال آینده زندگیم مشخص میشه. اینکه تهران بیارم و برم اونجا درس بخونم و کار هم بکنم. یا اینکه همین جا اصفهان بیارم و تو همین شرکتی که هستم بمونم .

واقعا خیلی سخته که آدم دقیقا ندونه برنامه ی آینده اش چیه و به خاطر بحث ارشد خیلی از فرصت هایی که شاید میتونست مسیر خوبی برای زندگیم باشه را از دست دادم.
بهر حال امید بخدا. من که تا جایی که شد تلاشمو (چه زیاد و یا چه کم) کردم و دیگه هرچی قسمت باشه

واسه شما هم آرزوی رتبه های خوب میکنم

منم همینطور ولی نگران نیاشین خدا جواب تلاش افراد و بی جواب نمیذاره(حرفایی که تو کانون به کنکوریا میزنمWink )

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - shivap - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ

در مورد آی تی چطور باید بود؟

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - سودابه م - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ق.ظ

دوستان یه سوال
نتایج چه ساعتی میاد؟ مثل پارسال ظهر دوشنبه میاد یا شب دوشنبه؟دلم میخواد زودتر نتایجو ببینم! از استرسی که دارم بهتره:هیییییییییییی

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - iranariyaii - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ

من چرا استرس ندارم؟!!!البته از وقتی کلیدا اومد فهمیدم خراب کردم استرس ندارم!!

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - amirhamzeh.azari - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ق.ظ

بچه ها کنکور آی تی پارسال بین چن نفر بوود؟ کسی میدونه دقیق؟

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - killerphp - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ق.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  با خیال راحت آهنگ coming back to life از pink floyd رو گوش کردم
پینک رو خوب اومدی!

من با آهنگ high hopes شروع کردم واسه خوندن !!!!!!!

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - sahar_rostami2 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)bahman_com123 نوشته شده توسط:  کاربران عزیز
رتبه ها تون به صورت تقریبی بگید

۳۰۰ تا ۷۰۰ ...۳۵۰؟ ! Smile

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - ehsan_haqdoost - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ)bahman_com123 نوشته شده توسط:  کاربران عزیز
رتبه ها تون به صورت تقریبی بگید

الآن یه چیزی میگیم، بعد یه چیز دیگه میاد ضایع میشیم !!!!Confused