تالار گفتمان مانشت
در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعلام نتایج) - نسخه‌ی قابل چاپ

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Mänu - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ق.ظ

منکه رفتم،جهنم هر چی شد

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - b.kiani - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ق.ظ

ذوستان کلا ارشد امسال همه چیش تاریخی شد اون از یه هفته تاخیر بعد شایعه لو رفتن سوالا اینم از اعلام نتایج،حرصی بود که ما خوردیم
امیدوارم آخر شاهنامه خوش باشه ...

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - Brueder - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ق.ظ

دوستان تا جایی که یادمه بچه ها میگفتن کلید نهایی پارسال یک روز قبل از نتایج اعلام شد ، اما الان نه هیچ اعلامیه ایی در سایت سنجش هست و نه خبری از کلید نهایی
به نظر شما وضعیت اعلام نتایج چطوری میشه؟
من خیلی امید داشتم که امروز ۲۱ اردیبهشت نتایج اعلام بشه اما تا کلید نهایی نیاد که نباید انتظار نتایج رو داشت

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ق.ظ)Brueder نوشته شده توسط:  دوستان تا جایی که یادمه بچه ها میگفتن کلید نهایی پارسال یک روز قبل از نتایج اعلام شد ، اما الان نه هیچ اعلامیه ایی در سایت سنجش هست و نه خبری از کلید نهایی
به نظر شما وضعیت اعلام نتایج چطوری میشه؟
من خیلی امید داشتم که امروز ۲۱ اردیبهشت نتایج اعلام بشه.

امسال دکترا کلید نهاییش و پاسخنامه هر شخص و کارنامه دقیق با هم اومدن

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - armanaaa - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ق.ظ

دوستان کلا امسالو پارسالو هرسالو این سالو اون سالو ول کنین ... دیگه از شما بعیده ندونین که سنجش هیچ چیش رو حساب کتاب نیست !!!

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - مهرانگیز - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ق.ظ)Brueder نوشته شده توسط:  من خیلی امید داشتم که امروز ۲۱ اردیبهشت نتایج اعلام بشه اما تا کلید نهایی نیاد که نباید انتظار نتایج رو داشت

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - marjanmoodi - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۱ ق.ظ

undefined

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - f2000 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۱ ق.ظ

امروز که نتایجو نمیگن میگن ؟Confused

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - metallica.r - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ

دوستان میگم رتبه از روی میانگین کل درصد ها محاسبه میشه؟

Sent from my LT22i using Tapatalk

در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - ۳۰noohe - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ

این اولین پستم از بعد کنکوره! پست های دوستان رو که میخوندم به این نتیجه رسیدم لازمه یه پست بزنم.
دوستان چرا اینقدر بزرگش میکنین؟ ناراحت میشم وقتی میبینم چند ماه پیش قبل کنکور که میومدم اینجا کسانی رو میدیدم که سخت میخوندن و جواب سوالاتم رو توی این فروم میدادن و حالا پستشون رو اینجا میبینم سرشار از ناامیدی و این که سرانجام زندگی آینده شون به این کنکور وابسته است
من خودم کنکور دادم و افتضاح هم دادم ولی زندگی کلی راه برای موفقیت داره. ارشد خبر خاصی نیست اینقدر بزرگش نکنین و مهمتر این که تمام چیز هایی که قراره توی ارشد توی دانشگاه بخونین توی اینترنت و کتاب خیلی خوب میشه مطالعه شون کرد.
حرف آخر این که :
سرنوشتتون رو دست یه کنکور نذارین. فعال باشین به چیزی که میخواین برسین حالا اگه با کنکور قرار نیست برسین هزاران راه دیگه هست و اینقدر نا امید نباشین
امیدوارم هر کس متناسب با تلاشش به نتیجه مورد انتظارش برسه ولی اگه نشد زندگی همچنان ادامه داره و هزاران راه برای رسیدن به هدفتون همچنان هست.

موفق باشید.

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - ehsan_haqdoost - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ

من میگم فردا صبح ساعت ۱۰:۳۰ یا ۱۱ میدن نتایج رو
ببینین کی گفتم !!!

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ)metallica.r نوشته شده توسط:  دوستان میگم رتبه از روی میانگین کل درصد ها محاسبه میشه؟

نه !! چون حتی توی هر گروه درسی درجه سختی سوالات یکی نیست، اول تراز حساب میشه و بعدش هم رتبه بر اساس تراز
ممکنه یه نفر یه درسی رو ۵۰ بزنه ولی یکی دیگه ۴۸، و اونی ۴۸ زده ترازش از اون یکی بهتر بشه
این بلا سر خودم اومده

Re: RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - metallica.r - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ)ehsan_haqdoost نوشته شده توسط:  من میگم فردا صبح ساعت ۱۰:۳۰ یا ۱۱ میدن نتایج رو
ببینین کی گفتم !!!

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ق.ظ)metallica.r نوشته شده توسط:  دوستان میگم رتبه از روی میانگین کل درصد ها محاسبه میشه؟

نه !! چون حتی توی هر گروه درسی درجه سختی سوالات یکی نیست، اول تراز حساب میشه و بعدش هم رتبه بر اساس تراز
ممکنه یه نفر یه درسی رو ۵۰ بزنه ولی یکی دیگه ۴۸، و اونی ۴۸ زده ترازش از اون یکی بهتر بشه
این بلا سر خودم اومده

مرسی از پاسختون

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - sahar_rostami2 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ق.ظ

نیومد؟!

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - CATIGA - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  نیومد؟!
نچSleepyDodgy

RE: در انتظار نتایج( گپ و گفت خودمونی تا اعللام نتایج) - izadan11 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ق.ظ

نه از روی میانگین تراز ها