تالار گفتمان مانشت
کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - رویای شب - ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ب.ظ

سلام به دکترهای آینده
دوستان لطفا هر کس اطلاعاتی در مورد مصاحبه سال گذشته داره اینجا بنویسه تاهمه استفاده کنند.
مثلا در دانشگاه تهران یا مشهد یا ... تا رتبه چند دعوت به مصاحبه شدند؟ رتبه چند پذیرفته شده؟
موفق باشید

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - ymsyms - 05 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ

رتبه ۲۱
تخصصی ۴۴/۴۴
زبان ۳۲/۲۲
استعداد ۱۸/۸۹
معدل موثر ۱۵/۶۵

بنظر دوستان کجارو انتخاب کنم؟

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - sahafizadeh - 05 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ

(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  خودمو میکشم
کاش درصدا رو ندیده بودم!!!!!!!!!!!
Sad((((((((((((((((((

خدایا چرا باید اینطور بشه!
تفاوت درصدای من با رتبه ۵۹ که اینجا گذاشته فقط تو استعداده!
من استعداد رو خوب زده بودم! کلا خوب میزدم استعداد رو قبل آزمون که کتاب مسیح خواه رو میخوندم. پارسال که اصلا نخونده بودم هیچ درسی رو استعداد ۳۰ زده بودم و گفتم امسال با خوندن میرسونم به درصد بهتر، اما......
سر جلسه هم فکر میکردم خوب زدم و امید به درصد بالای ۴۰ و ۵۰ داشتم واسش، اما با دیدن درصد ۱۵ شوکه شدم!
این انصاف نیست که به خاطر درصد پایین تر استعداد که توش تجربه و تخصص هم داشتم(یعنی از سر بی سوادی و تنبلی و نخوندن نبود از گردونه اوت شم).

خدایا حکمتت رو شکر...
نمیدونم واقعا گیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــجم و داغووووووووون

پ.ن: کاش امیدی به روزهای بهتر وجود داشته باشه(کاش اصلا روزهای بهتری وجود داشته باشه!)
سلام
شما رتبه تون چند شد؟
البته غصه نخورین. من پارسال رتبه ۳ شدم تو یه رشته ی دیگه ولی مصاحبه قبولم نکردند. تا مصاحبه هست این رتبه ها فایده نداره

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - رویای شب - ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۰ ق.ظ

واقعا با رتبه ۳ مصاحبه قبول نشدید؟
شما چه دانشگاه هایی برای مصاحبه رفتید؟
چه رشته ای؟
به چه دلیلی شما را نپذیرفتند؟

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - iut_0127 - 05 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ق.ظ

با سلام به همه ی دوستان
رتبه ۲۳ گرایش نرم افزار

زبان ۱۲
استعداد ۳۳
تخصصی ۴۳

انشاالله همگی موفق باشیمSmileSmile

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - sahafizadeh - 05 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۰ ق.ظ)رویای شب نوشته شده توسط:  واقعا با رتبه ۳ مصاحبه قبول نشدید؟
شما چه دانشگاه هایی برای مصاحبه رفتید؟
چه رشته ای؟
به چه دلیلی شما را نپذیرفتند؟
فقط دانشگاه تهران. نوشته بودند حد نصاب مصاحبه نیاورده. هیچ رتبه ای هم اعلام نکرده بودند

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - hamid2009 - 05 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ق.ظ)iut_0127 نوشته شده توسط:  با سلام به همه ی دوستان
رتبه ۲۳ گرایش نرم افزار

زبان ۱۲
استعداد ۳۳
تخصصی ۴۳

انشاالله همگی موفق باشیمSmileSmile
سلام
برای رتبه خوبتون تبریک میگم
ممکنه منابعی که واسه دروس تخصصی خوندین رو بفرمایید؟

موفق باشید

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - amin.y64 - 05 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ ق.ظ)phd123 نوشته شده توسط:  رتبه ۳

زبان: ۵۶/۴۵
استعداد: ۸۹/۳۸
تخصصی: ۸۹/۴۸

معدل موثر: ۸۴/۱۷

با عرض تبریک و آرزوی موفقیت
میشه لطف بفرمایید بگید سوالات سیستم عامل از چه منبعی طرح شده بود؟ یا شما چه منبعی را مطالعه کردید؟
موفق باشید

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - رویای شب - ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ق.ظ

سلام دوستان
اولویت ها رو انتخاب کردید؟
دوستانی که رتبه بالاتر از ۵۰ - ۶۰ دارید چطور اولویت انتخاب می کنید؟
آیا شبانه و بین الملل رو هم می زنید؟ به عنوان اولویت چندم؟

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - samaneh1364 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ ب.ظ

من با رتبه ۲۸ اینا رو انتخاب کردم:

دانشگاه صنعتی اصفهان
دانشگاه اصفهان
دانشگاه تهران
دانشگاه شهیدبهشتی
دانشگاه فردوسی مشهد
دانشگاه شیراز

چطوره انتخابام؟

کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - LARACROFT0 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ

دوستان در مورد انتخاب رشته
امیر کبیر از ۳ تا ظرفیتی که داره ۲ تا مربوط به دکتر عبداله زاده است حواستون باشه Wink
کسی خبر داره بقیه دانشگاه ظرفیت ها مربوط به کدوم استاد هاست؟

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - mahnoush - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ

سلام به همه دوستان

لطفا منابعی هم که خوندید معرفی کنید. من دنبال منبع برای درس سیستم عامل و مهندسی نرم افزار هستم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - scat.adkins - 10 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ

سلام یکی جوابه منو هم بده
مگه درس پایگاه داده جزو دروس گرایش نرم افزار حساب میشه؟آخه من اعتراض کردم اونا جواب دادن که تعداد سوالات ۴۵ بوده در حالی که کلی از سوالاش مربوط به پایگاه داده بود!!!

کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - LARACROFT0 - 10 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ

امسال دفترچه عوض شده بود دیگه جای الگوریتم پیشرفته پایگاه داده پیشرفته و الگوریتم کارشناسی اومد.
هرچند سوال های پایگاه داده پیشرفته کاملا تابلو بود کار دکتر رانکوهی بود که باعث شد اصلا نریم سراغش چون اکثرا نظر شخصی جواب سوال هاش :دی

RE: کارنامه‌های اولیه‌ی آزمون دکتری ۹۳ - گرایش نرم‌افزار (کد ۲۳۵۴) - shayesteb - 09 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ

(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ ق.ظ)phd123 نوشته شده توسط:  رتبه ۳
زبان: ۵۶/۴۵
استعداد: ۸۹/۳۸
تخصصی: ۸۹/۴۸

معدل موثر: ۸۴/۱۷

سلام

میشه منابعی که برای استعداد و دروس تخصصی خوندید را بگید؟