تالار گفتمان مانشت
پایان نامه خوشه بندی در شبکه حسگر بیسیم - نسخه‌ی قابل چاپ

پایان نامه خوشه بندی در شبکه حسگر بیسیم - arezoo32 - 18 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ

دوستان من به راهنمایی نیاز دارم. موضوع پروژه پایانی ام رو کاهش مصرف انرژی در شبکه بیسیم با روش خوشه بندی و انتخاب سرخوشه انتخاب کردم و در ایت مورد هم مطالعه کردم حالاکه پروپوزال نوشتم استاد میگه با کمک روش های هوش مصنوعی انجام بده ولی من هیچ علاقه و آشنایی به استفاده از الگوریتم های ژنتیک و داده کاوی یا منطق فازی و... ندارم و نمیخوام وارد بحث هوش بشم. اگه شما پیشنهادی دارین به من کمک کنید لطفا. تو مقالاتی که خونده بودم الگوریتم ارائه داده بودن و من هم با این ذهنیت پیش رفتم ولی الان موندم چکار کنم.

RE: پایان نامه خوشه بندی در شبکه حسگر بیسیم - amin.ahmadnejad - 26 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ق.ظ

(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۳ ب.ظ)arezoo32 نوشته شده توسط:  دوستان من به راهنمایی نیاز دارم. موضوع پروژه پایانی ام رو کاهش مصرف انرژی در شبکه بیسیم با روش خوشه بندی و انتخاب سرخوشه انتخاب کردم و در ایت مورد هم مطالعه کردم حالاکه پروپوزال نوشتم استاد میگه با کمک روش های هوش مصنوعی انجام بده ولی من هیچ علاقه و آشنایی به استفاده از الگوریتم های ژنتیک و داده کاوی یا منطق فازی و... ندارم و نمیخوام وارد بحث هوش بشم. اگه شما پیشنهادی دارین به من کمک کنید لطفا. تو مقالاتی که خونده بودم الگوریتم ارائه داده بودن و من هم با این ذهنیت پیش رفتم ولی الان موندم چکار کنم.

منم روی این موضوع دارم کار میکنم تا چه اندازه پیش رفتین؟