تالار گفتمان مانشت
منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - نسخه‌ی قابل چاپ

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - hoomanab - 11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ

سلام!

لطفا دوستانی که تجربه کنکور دارند و از کتاب هایی که خونده اند نتیجه گرفته اند، کتاب کامپایلرشون رو اینجا معرفی کنند!

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - hosshah - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من جزوه دکتر کارگهی و صداش رو گوش دادم، همه تستای کامپایلر رو درست زدمBig Grin(البته این درس رو پاس نکرده بودم)

آره منم همین کارو کردم خوب بود البته کتاب پوران رو هم خوندم که تقریبا خوب بود. با این تعاریف از ۴تا کامپایلر یکیشو نزدم ۳اشو درست زدم و باز هم البته باید بگم امسال کامپایلرش آسون بود

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - royaarabi - 27 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ

سلام از دوستانی که کامپایلر خوندن میخوام که تجربشونو به ما هم بگن کتابای زیادی معرفی شده نظر شما چیه؟ پوران، راهیان ارشد، پارسه، مدرسان شریف کدوم بهتره خواهشا سریع جواب بدید

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - mohammads11ba - 01 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ

سلام منم میخوام بدونم از کدوم منبع استفادذه کنم اخه من کامپایلر تو دوران کارشناسی نخوندیم ممنون

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - fahimeh1234 - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ق.ظ

منم نمیدونم برای کامپایلر از چه کتابی شروع کنم پارسه یا فردین شاپوری؟؟؟؟؟خواهشا کمکم کنید

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - gogooli - 06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ب.ظ

جزوه استاد کارگهی خوب بود...

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - mahyamk - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ق.ظ)fahimeh1234 نوشته شده توسط:  منم نمیدونم برای کامپایلر از چه کتابی شروع کنم پارسه یا فردین شاپوری؟؟؟؟؟خواهشا کمکم کنید

کتاب فردین شاپوری کتاب خوب و کاملیه
هم درسنامش هم تست
من البته پارسه رو ندیدم اصلا
ولی با همین کتاب سوالا رو تونستم جواب بدم امسال...

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - kashti - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ ب.ظ

بنظر من شاپوری خیلی خوبه .من که کامپایلر تو کنکور خیلی بهم کمک کرد.حتما بخوانید.

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - ریحان - ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ ب.ظ

من ویس دکتر کارگهی راگوش دادم و جزوشونم خوندم.خیلی شبیه بوران میمونه.تقریبا یکیه

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - royaarabi - 09 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۰ ب.ظ

کتاب تست چی خوبه؟ برا فهم درس که شاپوری ولی براتست بهتره از چه کتابی استفاده بشه؟

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - ldns0098 - 31 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ب.ظ

بچه ها کتاب پوران چطوره ؟ شاپوری خیلی بهتره از اون؟

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - royaarabi - 31 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ

[quote='ldns0098' pid='304501' dateline='1411407022']
بچه ها کتاب پوران چطوره ؟ شاپوری خیلی بهتره از اون؟
[/quote
شاپوری واقعا خوبه برا تستم پوران

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - hope_ - 20 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۳ ق.ظ

سلام به همگی. در مورد منابع کامپایلر، مطالب کل انجمن رو خوندم.برداشتم این بود که برای شروع کتاب پیام نور و کتاب فردین شاپوری خوبه.
می خواستم بپرسم از بین این دو کدوم را تهیه کنم؟ Huh کسی هست که هر دو را داشته باشه؟

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - irzeynab - 20 تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ق.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۳ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  سلام به همگی. در مورد منابع کامپایلر، مطالب کل انجمن رو خوندم.برداشتم این بود که برای شروع کتاب پیام نور و کتاب فردین شاپوری خوبه.
می خواستم بپرسم از بین این دو کدوم را تهیه کنم؟ Huh کسی هست که هر دو را داشته باشه؟

منم همه مصاحبه ها رو خوندم اکثرا گقته بودن . کامپایلر پوران .
من یکی دو فصل اول پوران رو خوندم خیلی خوب مباحث رو از هم جدا و توضیح داده بود .
بازم نمیدونم که از این کتاب هایی که گفتین بهتره یا نه ؟ چون کتاب هایی که شما گفتینو بررسی نکردم

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، کامپایلر - royaarabi - 20 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ب.ظ

کتاب شاپور خیلی خیلی خوبه چون خودم خوندم میگم برا تستم از پوران استفاده کنید