تالار گفتمان مانشت
کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - نسخه‌ی قابل چاپ

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - omidkk - 15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ ب.ظ

میگن نظریه ، مدار ، آمار ، محاسبات و سیستم عامل پارسه عالیه الانم فقط بسته ۵۰% تخفیف داره یعنی کلا ۱۶۰تومن
بنظرتون نمی ارزه ؟

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - mostafa122 - 15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ

از دوستان شنیدم تو بسته پارسه امار و سیستم و ساختمان داده خوبه
امار و سیستم رو تکی هم میتونید بخرید تو سایت گذاشتن
ولی ساختمان داده رو تماس بهاشون گرفتم گفتن چاپ جدیدش هنوز نیومده .

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - Amoojan - 15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ

(۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ ب.ظ)omidkk نوشته شده توسط:  میگن نظریه ، مدار ، آمار ، محاسبات و سیستم عامل پارسه عالیه الانم فقط بسته ۵۰% تخفیف داره یعنی کلا ۱۶۰تومن
بنظرتون نمی ارزه ؟
کتاباش چاپ امسال نیست! من سال ۹۱ گرفتم کتاب چاپ ۸۸ هم داشت! فکر کنم فقط یکی دوتا کتاب چاپ نود داشت... کتابایی که از سالهای قبل تو انباراشون مونده رو بهت میندازن...

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - payman84ce - 15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ

منم خیلی دلم می خواد باشم
کمکم کنید

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - omidkk - 15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ ب.ظ

(۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ ب.ظ)omidkthatk نوشته شده توسط:  میگن نظریه ، مدار ، آمار ، محاسبات و سیستم عامل پارسه عالیه الانم فقط بسته ۵۰% تخفیف داره یعنی کلا ۱۶۰تومن
بنظرتون نمی ارزه ؟
کتاباش چاپ امسال نیست! من سال ۹۱ گرفتم کتاب چاپ ۸۸ هم داشت! فکر کنم فقط یکی دوتا کتاب چاپ نود داشت... کتابایی که از سالهای قبل تو انباراشون مونده رو بهت میندازن...
چاپ جدیدش خیلی تغییر توش هست ؟

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - alireza tnt - 15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۹ ب.ظ

منم تازه عضو شدم سال اولیه که میخوام کنکور بدم اگه قبول نشدم هم احتمالا دیگه درس نخونم و برم دنبال یه تخصص ولی میخوام خوب بخونم ایشالا که قبول بشم
ضریب درس ها هنوز همونه یا فرق کرده کسی خبر داره چطور شدن؟؟
چون ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی رو اصلا نمیخوام بخونم با اینکه اینا رو خصوصی درس میدادم و یه جورایی تقریبا بلدمشون ولی چون وقت گیرن میخوام وقتش رو بزارم برای درسای دیگه

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - fereshteh JI - 15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ب.ظ

سلام.منم امسال آزمایشی دادم.البته الگوریتم و هوش خونده بودم.ولی میخوام سال ۹۴ ببینم که و دانشگاه تبریز دارم هوش میخونم
ویک مساله ای که هست اینه که من الان که ترم ۸ علوم کامپیوترم بهتره از تابستون شروع کنم به خوندن یا الان کمکم شروع کنم؟

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - زهرا سادات - ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ

(۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  
(15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ)omidkk نوشته شده توسط:  بسته پارسه تا عید تخفیف داره بنظرتون ارزش خرید داره ؟

به نظر من،بسته هر موسسه ای رو بخرین،چند تا کتابش به در میخوره فقط....من البته بسته پارسه رو ندارم،بسته مدرسان رو دارم،چند تا از کتاباش خوبه،چند تاش افتضاحه....فکر میکنم بسته بقیه موسسه ها هم اینجوری باشه،کتاب هایی که لازم دارین تکی بگیرین بهتره..البته این فقط نظر منه،چون خودم یک بار بسته گرفتم و پشیمون شدم....

Sent from my ME172V using Tapatalk

منم موافقم . من هم بسته مدرسان رو کامل خریدم اما فقط بعضی هاش خوبه البته من همه رو که نخوندم هنوز! با یه نگاه فهمیدم Big Grin اما به نظرم از تجربیات دوستان استفاده کنید توی مصاحبه ها گفتن چه کتابی از چه موسسه ای بهتره تک تک بخرین بهتره Blush

(۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۹ ب.ظ)alireza tnt نوشته شده توسط:  منم تازه عضو شدم سال اولیه که میخوام کنکور بدم اگه قبول نشدم هم احتمالا دیگه درس نخونم و برم دنبال یه تخصص ولی میخوام خوب بخونم ایشالا که قبول بشم
ضریب درس ها هنوز همونه یا فرق کرده کسی خبر داره چطور شدن؟؟
چون ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی رو اصلا نمیخوام بخونم با اینکه اینا رو خصوصی درس میدادم و یه جورایی تقریبا بلدمشون ولی چون وقت گیرن میخوام وقتش رو بزارم برای درسای دیگه

ضرایب که تغییری نمی کنه .همه ی گرایش ها رو نوشتم براتون : (دانشگاه دولتی )
۱) زبان تخصصی و عمومی ضریب ۱
۲) مشترک (سیستم عامل- مدار منطقی-ساختمان داده-نظریه - معماری ) ضریب ۴
۳) ریاضیات ( مهندسی-آمار-محاسبات- گسسته) ضریب ۲

۴) اختصاصی نرم افزار : (کامپایلر- برنامه سازی- پایگاه داده - الگوریتم) ضریب ۲
۵) اختصاصی هوش : (هوش مصنوعی- طراحی الگوریتم- مدار الکتریکی) ضریب ۲
۶) اختصاصی معماری : (مدار الکتریکی-انتقال داده- الکترونیک دیجیتال - VLSI) ضریب ۲

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A V A - 15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ

کجای کاری دووست عزیزSad ضریبه تخصصی ها امسال ٤ شده بود

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - Amoojan - 15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ب.ظ

(۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ ب.ظ)omidkk نوشته شده توسط:  چاپ جدیدش خیلی تغییر توش هست ؟

نه... گفتم تو پست قبلی...
۲،۳ صفحه سوالات کنکور سال قبل اضافه شده و به ندرت! یکی دو صفحه هم به مطالب داخل کتاب... تاکید میکنم به ندرت ها... مثلا من معماری پوران ۸۸داشتم با رفیقم که مال ۹۱ یا ۹۲ بود ۳ صفحه فرق داشت تو مطالب درسنامه... اونم فکر کنم فقط مال فصل اول بود که بعدا به این نتیجه رسیدیم که هیچ فایده ای نداره!Big Grin
حالا اگر شما مثلا بخوای کتاب چاپ ۲،۳ سال پیش رو بگیری که فرقی با چاپ امسال نداره ، خوب برو دست ۲ بگیر که نصف قیمت برات بیفته...
اینا تجربه یه آدمیه که دوسال کنکور کامپیوتر داده... عبرت بگیر مثله من عبرت سایرین نشی عموجان!Big Grin
الان که دارم باهات حرف میزنم انواع و اقسام کتابارو کنارم تا سقف چیدم!Big Grin یه خروار کتاب اکبند رفتم گرفتم الکی الکی پول بابام رو ریختم تو جوب! یه همچین حسی دارم الان که بهشون نیگا میکنم!Big Grin

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - زهرا سادات - ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ

(۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  کجای کاری دووست عزیزSad ضریبه تخصصی ها امسال ٤ شده بود

واقعا ؟!!!!!!!!! اما من دفترچه رو دانلود کردم ضریب اختصاصی ها ۲ بود Confused یعنی من اشتباه دیدم؟؟؟ Huh

چه معنی میده آخه DodgyDodgyDodgy

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A V A - 15 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ

[attachment=15576]این ضریبهای امساله متاسفانه

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - A V A - 16 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ

[attachment=15578]اینم برای دووستان ایتی

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - Alireza wanted - 16 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ

بله ضریب ها عوض شدن تخصصی ها هم ۴ شدن الان بهتر شده به نظرم هرچی ضریب درسا ریاضی و زبان کمتر بشه بهتره

RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:) - saeed313 - 16 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ

من پارسال خیلی خوندم و واقعا آماده بودم و روز کنکور هم برای یک رفتم ولی چی شد؟
چهار صدو پنجاه و خورده ای
درصدها ۹۲:
زبان :۰
ریاضی:۱۵
مشترک:۳۷
تخصصی:۳۰
سر کنکور خیلی سوال حل کردم و تعداد غلطام خیلی شد

برای امسال از پاییز شروع کردم(سال قبل از تابستون) روزی ۱ تا ۲ ساعت درس خوندم یه کنکور آزمایشیم ندادم و از ریاضیا هم تقریبا فقط سه فصل آمار خوندم(با اینکه پارسال ریاضی ها رو ترکونده بودم) تازه گرایشمم از هوش به نرم افزار تغییر دادم ولی نتیجه خیلی بهتر شد

نتیجه:نتیجه این که الان برای شروع خیلی زوده، به هیچ وجه شرکت در کنکور های آزمایش رو توصیه نمی کنم،برای زماندی وقت مثل الگریتم کوله پوشتی غیر صفر ویک عمل کنیذ، به هیچ وجه منبع نخونید چون مطمئنم بعد از کنکور پشیمون می شید،به هیچ وجه بسته نخرید چون بازم مطمئنم پشیمون می شید، لم یادگیری هر درس بادرس دیگه فرق داره (درسها رو یکجور و یکنواخت نخونید)، دروس ریاضی رو در ماه آخر بخونید و ...
البته اینها فقط نطرات من است