تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۰ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یا میشم زیر ۴۰! یا برو حدود ۱۰۰/ فقط همینو میتونم بگم! اصلا حوصله بحث رو سولات رو ندارم هیچ علاقه ای هم ندارم.
فقط ۱۶ تایی زبان زدم
۷ تا ریاضی که ۲ تاش احتمالن غلطن،
۱۲ مشترک که خیلی کم زدنم احتمالن ۳ ۴ تاییش غلطه
تخصصی هم ۱۱ زدم که شاید ۳ تاش غلط بشه.

ریاضی یکی
مشترک ۱۲ تا
تخصصی معماری ۱۲ تا

نظرم به نظر شما خیلی نزدیکه.

زبان ۱۰
ریاضی ۰
مشترک ۱۸ (کیفیت رو ول کن کمیت رو بچسب Big Grin )
تخصصی نرم ۱۲

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - explorer - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ

من کنکور مهندس کامپیوتر شرکت نکردم ولی اگه شرکت میکردم ۲۰ میشدم Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - eli-77 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ

من سر ازمون سوالارو می خوندم همش حس اینکه می تونم این رو حل کنم ولی وقت ندارم داشتم.دفترچه اول هم خوب بود ولی خیلی وفت کم اوردم یه جورایی هم استرس وفت کم هم به ادم فشار میاره.
ولی تخصصی هوش افتضاح بود. ضریبشم نامردا ۴ کردن خیلی ناراحت شدم خیلی بد بود تخصصی رو خراب کردم
ولی دیگه همینه که هست..... می خوام برم بازی کنم. بازی خوب جدید اگه سراغ دارید پیشنهاد بدید
میرم چنتد تا مانگا هم می خونم...از فردا هم که کاااااااااااااااااااررررررررر
امیدوارم موفق باشیم

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sara88 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ

سلام دوستان عزیز خسته نباشید منکه خیلی حالم گرفتست.
از کنکور متنفرم..
ولی خوشحالم که تموم شد حالا میتونم به زندگی برگردم امیدوارم نتیجه دلخواهتونو بگیرید ولی بالاتر از هر موفقیتی شاد بودنه انشاالله تو زندگیتون همیشه شاد باشید

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  سوال شمارنده کلی وقتم و گرفت
امیدم فقط به تخصصیه.

شمارنده هه اگه فقط فلیپ فلاپ T رو درنظر میگرفتی فقط میتونست یه گزینه درست باشه (شمارش ۰ تا ۵) ولی بقیه رو که میاوردی دخیل میکردی سوال اشتباه میشد Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mojhde - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ

وای بچه ها منم سولارو دانلود کردم Smile
کسی می دونه کلیدا کی میاد ؟؟
تا ببینیم چه دسته گلی به آب دادیم : )

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ

من قبل از کنکور پرسیدم نرمال تو محاسبات میاد؟ افشین گفت بستگی به طراح داره. واقعا به ذهنم نرسید بشینم بخونمش. آخه واقعا من چرا اینقدر بد لفظ میام؟؟؟؟؟؟ بی تیری هم همین بود ماجراش Sad چند سال پیشم با رفیقا داشتیم میرفتیم یکی از بچه ها بهم آدامس داد گفتم دمت گرم، ختمت جبران میکنم. نیم ساعت بعد ماشین بهش زد جلو چشم مُرد. Sad

کی خواب دیده بود ۸ شدم. خودشو تسلیم کنه!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - explorer - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ

کنکور و بیخیال. بچه ها معلوم نیس من
گوشی خریدم؟؟؟؟ Big Grin

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من فقط از این زورم میگیره که ۵ تا مشترکه دیگه میتونستم بزنم و ۲ تا ریاضی دیگه که نشد!

مراقب بزور دفترچه مشترک و ازم گرفت . منِ احمق نقطه قوتم منطقی بود. مشترک رو از منطقی شروع کردم. سوال شمارنده کلی وقتم و گرفت Sad راحت میتونستم مشترک بالاتر بزنم. کلی سوال بود که دورشون خط کشیده بودم. نمیدونم اما حس میکنم امسال رتبه های خوب هم مشترک زیر ۴۰ میزنن.
امیدم فقط به تخصصیه.
حوزه ما ، دو دقیقه بعد از ۱۱ دیدم هنوز دفترچه مشترک را نگرفتن. بهشون گفتم مگه تموم نشده پس چرا ازمون نمیگیرد. یه دقیقه بعد، یکی از مراقبها تازه شروع کرد جمع کردن دفترچه ها . بد خریتی کردم وگرنه چند دقیقه دیگه میشد مشترک زد

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - explorer - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  من قبل از کنکور پرسیدم نرمال تو محاسبات میاد؟ افشین گفت بستگی به طراح داره. واقعا به ذهنم نرسید بشینم بخونمش. آخه واقعا من چرا اینقدر بد لفظ میام؟؟؟؟؟؟ بی تیری هم همین بود ماجراش Sad چند سال پیشم با رفیقا داشتیم میرفتیم یکی از بچه ها بهم آدامس داد گفتم دمت گرم، ختمت جبران میکنم. نیم ساعت بعد ماشین بهش زد جلو چشم مُرد. Sad

کی خواب دیده بود ۸ شدم. خودشو تسلیم کنه!

به جانه خودم من بی گناهمBig Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  کنکور و بیخیال. بچه ها معلوم نیس من
گوشی خریدم؟؟؟؟ Big Grin
میزاشتی یه روز از کنکورت بگذره آخه. : )))

آقا من اونجا که گوشیا رو میگیرن آیفون دادم ۱۲۰۸ بهم پس دادن. معلوم میشه سوالا لو رفته بود! :|

خدا رو شکر یه هفته کنکور عقب افتاد وگرنه معلوم نبود چی میشد. سالِ دیگه هماهنگ کنید سونامی بیاد. برف جواب نمیده واسه سنجش.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - explorer - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  کنکور و بیخیال. بچه ها معلوم نیس من
گوشی خریدم؟؟؟؟ Big Grin
میزاشتی یه روز از کنکورت بگذره آخه. : )))

آقا من اونجا که گوشیا رو میگیرن آیفون دادم ۱۲۰۸ بهم پس دادن. معلوم میشه سوالا لو رفته بود! :|

خدا رو شکر یه هفته کنکور عقب افتاد وگرنه معلوم نبود چی میشد. سالِ دیگه هماهنگ کنید سونامی بیاد. برف جواب نمیده واسه سنجش.

تازه دیروز بعد از کنکور رفتم خریدم که تا اردیبهشت سرم گرم باشه Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  کنکور و بیخیال. بچه ها معلوم نیس من
گوشی خریدم؟؟؟؟ Big Grin

این بازیگرا رو دیدی میگن افتخارم اینه که بچه پایین شهرم؟
منم میگم افتخارم اینه که گوشیم ۱۱۰۰ اءءء Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - explorer - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  کنکور و بیخیال. بچه ها معلوم نیس من
گوشی خریدم؟؟؟؟ Big Grin

این بازیگرا رو دیدی میگن افتخارم اینه که بچه پایین شهرم؟
منم میگم افتخارم اینه که گوشیم ۱۱۰۰ اءءء Big Grin

باو منم وام گرفتم رفتم گوشی خریدم Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - soheila2012 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ ب.ظ

دوستان من همینجا اعلام کنم که هنوز هیچی نمیدونم از جواب هام و یه سری که یواشکی میبینم که غلط بودن.
روحیه ی عالی که بعضی ها میگن هم همیطوریه صرفا جهت اینکه بیخیال باشم.
ایشالله همه تا چند وقت دیگه شادِ شاد میان اینجا و از رتبه های خوب خودشون میگم. به امید اون روز