تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  اینجا بعد کنکور چه خلوت شده... آدم دپرس میشه...!Undecided
کاش مانشت یه نقشه داشت ببینیم الان همون ۴ نفری که تو مانشت هستن الان تو کدوم تاپیکا دارن دور میزنن! تمرکز بچه ها کجاست! بریم اونجا دورهم باشیم!Big Grin
عمو کجای کاری ساعت تاپیک اولی که من زدمو بخون اون بالا ۸:۲ تا ۸:۱۴ فقط همین جا ۵ تا پست دادن!
شما یادتون نمیاد یه زمانی ما اینجا یه نقل قول میزدیم تا متن و می نوشتیم رو دکمه ارسال میزدیم ۲ صفحه رفته بود جلو...!Sleepy

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ

دوستان کسی دفترچه B را تونست گیر بیاره. اگر کسی پیداش کرده. بزاره که من دارم می میرم!!!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  دوستان کسی دفترچه B را تونست گیر بیاره. اگر کسی پیداش کرده. بزاره که من دارم می میرم!!!
چه فرقی داره؟!Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  دوستان کسی دفترچه B را تونست گیر بیاره. اگر کسی پیداش کرده. بزاره که من دارم می میرم!!!
چه فرقی داره؟!Big Grin

یکی دو سوال تو دو گزینه شک دارم. نمی دونم کدوم را زدم. باور می کنی!!!!

اگر دفترچه B باشه یادم میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!

کلا این دو سه روز موهام داره سفید می شه. فقط شانس بیارم تا پنج شنبه زنده بمونم. کلیدو ببینم!!!!!!!

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - eh3an2010 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  اینجا بعد کنکور چه خلوت شده... آدم دپرس میشه...!Undecided
کاش مانشت یه نقشه داشت ببینیم الان همون ۴ نفری که تو مانشت هستن الان تو کدوم تاپیکا دارن دور میزنن! تمرکز بچه ها کجاست! بریم اونجا دورهم باشیم!Big Grin
عمو کجای کاری ساعت تاپیک اولی که من زدمو بخون اون بالا ۸:۲ تا ۸:۱۴ فقط همین جا ۵ تا پست دادن!
شما یادتون نمیاد یه زمانی ما اینجا یه نقل قول میزدیم تا متن و می نوشتیم رو دکمه ارسال میزدیم ۲ صفحه رفته بود جلو...!Sleepy
نه هنوز دنیا نیومده بودم

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  
نه هنوز دنیا نیومده بودم

بله ... بر میگرده به سال ۴۰ ، ۴۲ و اینا...Big GrinTongue

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Riemann - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ب.ظ

این همه احتمال خوندم، آخرش تو ضرب اشتباه کردم غلط شدBig Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ

بچه ها من حس ادم هایی که شکست عشقی خوردن دارم!!!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - alagh - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اشکال نداره، سال بعد محکم و با انرژی شروع میکنیم. Big Grin
بابا شما قبولی صد در صد از این حرفا نزن

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Mohammad-A - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ

ای کسانیکه می‌خواهید از هوش به IT بروید، آگاه باشید که امنیت امیرکبیر خیلی قوی‌تره Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  بچه ها من حس ادم هایی که شکست عشقی خوردن دارم!!!

منم، قبلش که همش نگران درس بودم خوابم نمیبرد،الان نگرانی نتیجه ام خوابم نمیبره ضمن اینکه دیگه امیدی هم در کار نیست،اون موقع که میخوندم حداقل به یه امیدی میخوندم

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - jparisa - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ

زبان فقط تخصصیه! زحمت کشیدن
۸تا درست زدم ۴ تا غلط Blush

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Riemann - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ

دقت کردین ساختمان داده رو نمیخوان حل کنن! بعد انتظار دارن ما سر جلسه حل کنیم!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دقت کردین ساختمان داده رو نمیخوان حل کنن! بعد انتظار دارن ما سر جلسه حل کنیم!

الان خوبی؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دقت کردین ساختمان داده رو نمیخوان حل کنن! بعد انتظار دارن ما سر جلسه حل کنیم!

والاBig Grin خدا بگم طراحشو چیکار کنه.Confused