تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ب.ظ

آقای AIشما هم درصداتون رو کنید بدونیم میانگین مشترکها چقدره؟
درصد آقا افشین که بالاست جز داده های پرت حساب میشه Smile

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ب.ظ)mahtab69 نوشته شده توسط:  این سوالو یه جا دیگه پرسیدم فک نکنم کسی اونجا محل بده گفتم اینجا بپرسم شاید....!

زبان: ۰%
ریاضی: ۱۲%
مشترک: ۲۰%
تخصصی: ۶% Huh

به نظرتون با این درصدایی که زدم امیدی هست یا اینکه باید به فکر دانشگاه آزاد باشم؟؟
فعلا نمیشه چیزی گفت باید منتظر کلیدهای سنجش باشیم
تخصصی رو براساس جواب کی حساب کردین؟
باید ببینیم میانگین مشترکها امسال چنده

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Mohammad-A - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ

این سخت‌تر شدن سؤالات امسال به نظر شما چه ارتباطی با انتشار و دم دست بودن کتاب ۶۰۰ مسئله‌ی قدسی داره؟ چون سال پیش این کتاب ۳۰ آذر چاپ شد اما تو کنکور مهندسی کامپیوتر ۲-۳ تا تست عیناً از همین کتاب بود و یکی دو تست هم عینا توی آی‌تی.
اما امسال کلاً وضع فرق می‌کرد

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mzha - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ

من انگار فقط رفتم ۱دور روسوالا بخونمو وبیام خیلیییییییییییییی اعصابم خوردهAngryAngryAngry

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۴ ب.ظ)mahtab69 نوشته شده توسط:  این سوالو یه جا دیگه پرسیدم فک نکنم کسی اونجا محل بده گفتم اینجا بپرسم شاید....!

زبان: ۰%
ریاضی: ۱۲%
مشترک: ۲۰%
تخصصی هوش: ۶% Huh

به نظرتون با این درصدایی که زدم امیدی هست یا اینکه باید به فکر دانشگاه آزاد باشم؟؟

غصه نخور..خونده بودی؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - jparisa - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  البته مصاحبه های شما, جناب Reiman , masoud,AIوunicornux......حساب باز کرمSmile ازینکه اسم بقیه بخاطرم نیومد پوزش
رو من یکی حساب باز نکن
من اهل مصاحبه و این جور قرتی بازیها نیستم
از الان گفته باشم Big Grin
بزور مصاحبه میکنیم Big GrinTongue
مگه دست خودتونه
کاش زود تر نتیجه رو میزدن تکلیفمون زود مشخص میشد Shy

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - jparisa - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  امیدی زیادی به اون دوتا ندارم با اینکه نقطه قوتم حساب میشدن خراب کردم
امیدتون به خدا باشه
امسال رتبه برترها تو مانشت جمع بودنBig GrinBig GrinSmile

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - alagh - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۷ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  احتمالش زیاده ما هم امیدواریم
ولی از همین الان قول بده سال بعد ما رو تنها نذاریSmile
هرووووز بیای مانشت

من هستم!
خیلی ممنون.شما هم ما رو فراموش نکنین خواهشاSmile نرید یه ماه یه بار بیایدBig Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - jparisa - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  امیدتون به خدا باشه
امسال رتبه برترها تو مانشت جمع بودنBig GrinBig GrinSmile
مثلا خدا میره گزینه ها رو برام عوض می کنهTongue

رتبه برتر ها؟ امسال؟ امکان ندارهBig Grin
از خدا هیچی دور نیستBig Grin
دوستان گرامی سایت ماهان تخمین رتبه گذاشته
میتونید برید و تخمین بزنید

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ

پست ها شبیه وصیت نامه شده!!!!!!!!!!!!!

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Mohammad-A - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ

آقا شریف واسه IT از گرایش ۴ برداشت چی؟ (ستاد استرس دهی مرکز Big Grin)

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - eh3an2010 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ

یک سال درس خوندم مثل مرد کلی شانسی زدم بزا دنیا بگه میخاد ما رو به کجا برسونه ما شدیم بازیچش!!!!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  واقعا خوب زدین نسبت به بقیه. ساختمان و معماری هم که هست هنوز

امیدی زیادی به اون دوتا ندارم با اینکه نقطه قوتم حساب میشدن خراب کردم
مشکلی نیست بدون اون دوتا هم درصداتون خوبه
من ساختمان که اصلا نزدم ، معماری هم فقط اون همگام ناهمگام زدم میخواستم بعد باز برم سراغ معماری نمیدونم چرا یادم رفت کلا!!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  کاش جوابهای طراحان محترم سیستم هم همین جوابهای پارسه باشه هر چند من با بی دقتی تمام c_scan رو Scan گرفتم!!
نظرشما چیه راجع به کلیدهای پارسه؟ نظریه رو درست حل کرده؟ اگه درست باشه من یکی که بدبخت میشم

اشکال نداره، سال بعد محکم و با انرژی شروع میکنیم. Big Grin
----------------------------------------------------------
یعنی بزرگترین اشتباه من این بود که قبل از کنکور آرایشگاه نرفتم! الان که از آرایشگاه برگشتم کلم ۳ کیلو سبک شده! اصن مغز ۱۰۰ درصدش پرشده!
زبونت گاز بگیر!! سال بعد چیه دیگه

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ

اینجا بعد کنکور چه خلوت شده... آدم دپرس میشه...!Undecided
کاش مانشت یه نقشه داشت ببینیم الان همون ۴ نفری که تو مانشت هستن الان تو کدوم تاپیکا دارن دور میزنن! تمرکز بچه ها کجاست! بریم اونجا دورهم باشیم!Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - eh3an2010 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  اینجا بعد کنکور چه خلوت شده... آدم دپرس میشه...!Undecided
کاش مانشت یه نقشه داشت ببینیم الان همون ۴ نفری که تو مانشت هستن الان تو کدوم تاپیکا دارن دور میزنن! تمرکز بچه ها کجاست! بریم اونجا دورهم باشیم!Big Grin
عمو کجای کاری ساعت تاپیک اولی که من زدمو بخون اون بالا ۸:۲ تا ۸:۱۴ فقط همین جا ۵ تا پست دادن!