تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ق.ظ

دقت کردین تو این تاپیک کاربرد دکمه "سپاس" برای اینه که به نویسنده پست بگی: "پستت رو خوندم داداش!" Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sara_omd - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ)h.pourjam نوشته شده توسط:  زبان ۵۰
ریاضی ۱۲/۵
مشترک ۵۹/۲
تخصصی نرم ۶۲/۵
تخصصی معماری ۰
تخصصی هوش ۰

معدل ۱۲/۸۳
امیدوارم درست باشه Smile

میشه جواباتونو واسه هر سؤال مشترک و تخصصی بگید چی بوده

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ق.ظ

شماها شب قبل خواب میاید مانشت؟! صبح بیدار میشید میاید مانشت؟! ظهرو بعد از ظهرم که مشخصه! Big GrinBig Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ق.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  شماها شب قبل خواب میاید مانشت؟! صبح بیدار میشید میاید مانشت؟! ظهرو بعد از ظهرم که مشخصه! Big GrinBig Grin

به خودم قول داده بودم، بعد از کنکور بخونم برای تافل. نشستم پشت پی سی، زیان کار میکنم، چند دقیقه یبار هم اینجا رو چک میکنم. ناراحت می شی چک نکنم آبجی Big GrinBig GrinTongue

نه شما راحت باش! خودمم میام که آمار دارم دیگه! Big GrinBig Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نیکا - ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ق.ظ

من از امتحان امسال راضی نبودم ولی این قدرا هم که بعضیا میگن سخت بود به نظرم سخت نبود... از روی نظرات میشه گفت زبان و ریاضی راحت بوده...دروس مشترک متوسط....دروس تخصصی نرم هم متوسط رو به آسون...
به نظرم تستای چند سال اخیر سیستم عامل مشکل بود ولی امسال بهتر شده بود...
نظریه راحت بود...
ولی مدارو معماری نسبت به چند سال اخیر سخت شده بود اونم از لحاظ زمان گیر بودن.....

مدار منطقی از اون درسایی هست که اکثرا روش حساب باز کرده بودن ولی امسال تستاش زمان گیر بود و باعث تضعیف روحیه شد...مثلا خود من از ۶ تا انتظار داشتم ۶ تاش رو بزنم ...ولی به خاطر سرعت کندی که دارم ۴ تازدم که احتمالا یکیش اشتباهه...

نتیجه گیری کلی اینه که فکر میکنم کنکور امسال واسه بعضیا خیلی راحت بوده.....

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نیکا - ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ق.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  نتیجه گیری کلی اینه که فکر میکنم کنکور امسال واسه بعضیا خیلی راحت بوده.....

دقیقا، واس اونایی که اومده بودن ساندیس بخورن، فوق العاده راحت بوده Big Grin

بلــــــــــــــــــهBig Grin

راستی، وقتی نتایج نظر سنجی هست، فکر کردن نداره!

Smile من خیلی این نظر سنجیو قبول ندارم.....نظر خودم این بود حالا خب شاید اشتباه فکر میکنم...
ولی منظورم از راحتی و سختی بین کسانی بود که رقابت داشتن و خونده بودن نه سیاهی لشکرا که سرجلسه خر پف میکردن!
اون بعضیا هم منظورم دانشجوهای دانشگاههای عالی که وقت گذاشته بودن و خونده بودن بود....

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - frZne - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ)frZne نوشته شده توسط:  من یه چیزی بگم نمی خندین؟
این فرم پایین پاسخنامه رو ندیدم! قضیه اش چیه؟ ینی اصن پر نکردم!
این خانمه تو بلندگو میگفت اگه پر نکنید غایب محسوب میشید.

پس چرا بلندگوی ما هیچی نگفت!؟ خیلی هم خوب!!!!Confused

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - robert - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ

سلام به همگی...همه خسته نباشید...

امیدوارم همه نتیجه زحماتشون رو ببینن...

یه سوال از عزیزانی که تو بحثهای بررسی کارنامه و روند قبولی سر رشته ای دارن میخواستم بپرسم:

درصدهای من در همین کنکور مزخرفی !! که برگزار شد در آرمانی ترین حالت اینه:

زبان ۷۳/۳۳

ریاضی ۴۳/۷۵

مشترک ۱۱/۱۱

تخصصی معماری کامپیوتر ۳۷/۵

با این درصد ها در گرایش معماری کامپیوتر حدود رتبه چقدر میشه...؟؟؟

توروخدا همینجوری نگاه نکنید...جواب بدید...از استرس از خواب و خوراک افتادم...به خدا برای درسی مثل مدار الکتریکی خیلی خر زدم..!! ولی فقط یه دونه اش رو تونستم جواب بدم...لامصب بدجوری وقت گیر بود...

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Mohammad-A - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ

ایول اینجا چقدر بحث خنده‌ست. تو تاپیک IT بیشتر حرص و جوش هست Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Mohammad-A - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  داداش از ترس مدیریت، نمیایم وسط قر بدیم Big GrinTongue

مهم این بود تلاش کردیم، سالم بودیم و تونستیم کنکور بدیم.

بقیش دست من و شما نیست که بخوایم غصه بخوریم Shy Big Grin

دم شما گرم
البته من تمام امیدم به همون مدیریت هست Big Grin

بله دیگه گذشته... چیزی رو که نمیشه تغییر داد... به جز اون خیلی چیزها هم دست ما نیست کلاً Wink

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - El@he - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ)h.pourjam نوشته شده توسط:  زبان ۵۰
ریاضی ۱۲/۵
مشترک ۵۹/۲
تخصصی نرم ۶۲/۵
تخصصی معماری ۰
تخصصی هوش ۰

معدل ۱۲/۸۳
امیدوارم درست باشه Smile

نمیشه شما دوباره انصراف بدی؟ :ی

بقیه هم حس میکنن کمتر از اونی که هستن، سر جلسه بودن؟ یا فقط من اینجوری حس میکنم؟ توی مشترک خیلی بهتر میشد عمل کرد...

به نظر من نظریه راحت ۳تاش رو میشه زد.
معماری راحت ۲تا...
مدار حداقل یکی...
ساختمان حداقل یکی...
سیستم هم ۳تا

یعنی حداقل ۴۳%!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - robert - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ)robert نوشته شده توسط:  زبان ۷۳/۳۳

ریاضی ۴۳/۷۵

مشترک ۱۱/۱۱

تخصصی معماری کامپیوتر ۳۷/۵

با این درصد ها در گرایش معماری کامپیوتر حدود رتبه چقدر میشه...؟؟؟

اگه خیلی بدشانس نباشی راحت شریف قبول میشی(به این نکته توجه کن چون کسی معماری نمی تونه بزنه ۳۷ خیلی ترازت رو می کشه بالا)
بینهایت ممنونHeart

در مورد صنعتی شریف که انشالله...

والله من به علم و صنعت هم راضی ام...Big Grin

در مورد تراز....والله تراز کنکور دانشگاه آزاد ما که حدود ۷۳۵۰ اومد...!! حالا نمیدونم تراز سراسری چطور بشه..!!

دوستان اگه ممکنه بازهم رو درصدهای من نظر بدید لطفا...روحیه میگیرم...ممنونم Smile

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  بقیه هم حس میکنن کمتر از اونی که هستن، سر جلسه بودن؟ یا فقط من اینجوری حس میکنم؟ توی مشترک خیلی بهتر میشد عمل کرد...

به نظر من نظریه راحت ۳تاش رو میشه زد.
معماری راحت ۲تا...
مدار حداقل یکی...
ساختمان حداقل یکی...
سیستم هم ۳تا

یعنی حداقل ۴۳%!

بلــــــــــــــــــــــــه Big Grin

الان که فکر میکنی، بیشتر از اینها هم میشد زد، توی خونه

منتها وقتی با مدار منطقی که فکر میکردی مسلطی،
شروع میکنی و ۲ تا سوال ازش حل نکردی که میبینی ۱ ساعت از وقت گذشته! Tongue

اونوقته که نمیشه دیگه! Big Grin

آواز دهل از دور شنیدن خوش است! (چه ربطی داشت! Big Grin)

همون چیزی که سر جلسه بودیم، در نهایت بهترین ما توی اون موقعیت بوده! (نه لزوما از لحاظ درسی، از همه جهت، و کنکور فقط بلد بودن درس نیست!) Shy

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ)robert نوشته شده توسط:  دوستان اگه ممکنه بازهم رو درصدهای من نظر بدید لطفا...روحیه میگیرم...ممنونم Smile

دوست گلم
من حداقل ۲۰۰ تا کارنامه دیدم! Big Grin

شماراحت یه دانشگاه روزانه خوب قبولی. شک نکن. برو حلشو ببر Big Grin مشترک ۱۱ زدی، دانشگاه روزانه خوب هم قبولی، چی میخوای دیگه Big GrinTongue

میدونی من الان که سوالات رو نگاه میکنم،سخت نبودن بلکه متفاوت بودند و بیشترین تفاوتش با سالهای قبل این بود که بعد از سالها درس سختمون مدارمنطقی ..و این باعث شد بچه هایی که خوندن سر جلسه غافلگیر بشن...شاید اگه بدون هیچ پیش زمینه ذهنی میرفتیم سر این کنکور نتیجه متفاوت بود....

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  میدونی من الان که سوالات رو نگاه میکنم،سخت نبودن بلکه متفاوت بودند..و این باعث شد بچه هایی که خوندن سر جلسه غافلگیر بشن...شاید اگه بدون هیچ پیش زمینه ذهنی میرفتیم سر این کنکور نتیجه متفاوت بود....

پس از الان برنامه ریزی میکنیم تا سال بعد هیچی نخونیم و بدون پیش زمینه بریم Big GrinTongue

باور کن به نظرم اونایی که زیاد کنکور سالهای قبل رو نخوندن ،موفق تر بودن

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ

بچه ها به نظرتون با این درصدا کجا قبول میشم
زبان ۴۰
ریاضی ۰
مشترک ۷۰
تخصصی نرم ۷۵
Big Grin
فک کنم گند زدم. تو رو خدا یکی کمکم کنه Big Grin