تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  خدایا یه حال و حوصله ای به ما بده مثل ملت بشینیم انیمیشن نگاه کنیم!!

منم مثل شمام. این کلیدها هم کاش زودتر میامد راحت می شدیم.

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ

فیلمه following نولان و دارم میبینم. اعصابم و خورد میکنه. حتی از memento هم منو بیشتر میگیره!

بر مشامم میرسد هر لحظه بوی سربازی/ بر دلم ترسم بماند آروزی معماری!(۲)

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mehdi.m2 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ

یکی به امضام اعتراض کرد
هر کی بود زود بیاد خودش رو معرفی کنه زود
بگه الان خوبه یا بازم مشکل داره؟؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  یکی به امضام اعتراض کرد
هر کی بود زود بیاد خودش رو معرفی کنه زود
بگه الان خوبه یا بازم مشکل داره؟؟
کلا اگر یه مقداری رو سایزشم کار کنی یه ملتی رو خوشحال میکنی!Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  فیلمه following نولان و دارم میبینم. اعصابم و خورد میکنه. حتی از memento هم منو بیشتر میگیره!

بر مشامم میرسد هر لحظه بوی سربازی/ بر دلم ترسم بماند آروزی معماری!(۲)

به به . به به. عجب شعری Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

کاش دختران هم می رفتن سربازی/تا بفهمن قدر این زندگی Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mehdi.m2 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  کلا اگر یه مقداری رو سایزشم کار کنی یه ملتی رو خوشحال میکنی!

هر کی میاد یه ایراد می گیره
یکی می گه عکسش رو عوض کن
یکی می گه رو اندازه ش کار کن
یکی می گه جمله عاشقانه بزار
یکی می گه جمله فلسفی بزار
یکی می گه جمله یاس فلسفی بزار
.
.
.

اخه من چیکار کنم Sad
من چه گناهی کردم Sad
فقط یک کنکور دادم چرا منو مجازات می کنید Sad

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  کلا اگر یه مقداری رو سایزشم کار کنی یه ملتی رو خوشحال میکنی!

یکی می گه عکسش رو عوض کن
.
.
.

اخه من چیکار کنم Sad
من چه گناهی کردم Sad
شوما حساس نشو!Big Grin
دیگه چه خبرا؟Smile

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  ای بابا اینجا چقدر جلو رفته
نمی شه نشست از اول خوند که
از صب دانشگاه بودم دیگه اونقدر جلو رفته که نمی شه دنبال کرد
لطفا یکی تو ۱ خط کامل توضیح بده از ثفحه ۲۰ تا اینجا چی گذشته

اگه اخرش به صورت خیلی خیلی خلاصه چند صفحه اینده رو هم توضیح بده ممنون می شم

من همین الان خوندمشون! مختصر و مفید اینکه چند تا تلفات جدید داشتیم از کنکور...چند تا تفسیر از سوالات! و دعوای دو نفر از دوستان که با پادر میونی بزرگان حل شد! Big Grin
خوشم میاد که همه تو نخ دعوا بودن خخخخ

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mehdi.m2 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  دیگه چه خبرا؟

خبر خاصی نیست
امروز رفتم سر کلاس استاد می گه تمرین ها رو تحویل بدید
همه هم دیگه رو نگاه می کردن
گفتن تمرین چی گفته همونی که هفته پیش دادم :|
بعد معلوم شده ۴ جلسه غیبت خوردیم نمره یک تمرین هم پرید :|

رفتم سر کلاس بعدی استاد می گه دانلود کردید :|
کسی حرفی نمی زنه
می گه کسی تحقیق نکرده
می گم رو چی :|
مگه همون چیزی که جلسه قبل بهتون سپردم یکی بیاد توضیح بده

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ

الان فقط حال میده آهنگ های د ا ر ی و ش گوش کنی. حالم الان اینجوریاست.

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  کلا اگر یه مقداری رو سایزشم کار کنی یه ملتی رو خوشحال میکنی!

یکی می گه عکسش رو عوض کن
.
.
.

اخه من چیکار کنم Sad
من چه گناهی کردم Sad
شما از زندگیت لذت ببر، به حرف هیچکی گوش نده... هر چی دلت می خواد بذار Wink

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sharif92 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ

من کاری با این موضوع که چه بر سرسوالا اومده در عرض یه هفته ندارم.Big Grin
کلا سوالا یه جوری بودن اونایی که آسون بودن ابهام داشتن اونایی که سخت بودن اصلا نمیشد طرفشون رفت.Tongueبا کنکور سال های اخیر کاملا متفاوت بود.تو فکرم طراح سوالا کیه برم ازش قدردانی کنم.Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Talnetir - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ

تو کلاسی که ما امتحان داشتیم حدود ساعت ۱۰:۳۰ یک صدایی می اومد
هی با خودم گفتم اشتباه می شونی
سرم رو برگردوندم - دیدیم یک بنده خدایی، خر و پف میکنه اساسی -کل کلاس رو گرفته بود صداش Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mehdi.m2 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  شما از زندگیت لذت ببر، به حرف هیچکی گوش نده... هر چی دلت می خواد بذار

مرسی
ولی شما زیاد حرفای منو جدید نگیر
قرار بود بعد از کنکور عوضش کنم خودم Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  من کاری با این موضوع که چه بر سرسوالا اومده در عرض یه هفته ندارم.Big Grin
کلا سوالا یه جوری بودن اونایی که آسون بودن ابهام داشتن اونایی که سخت بودن اصلا نمیشد طرفشون رفت.Tongueبا کنکور سال های اخیر کاملا متفاوت بود.تو فکرم طراح سوالا کیه برم ازش قدردانی کنم.Big Grin

اره. چقدر مساله حل کردیم. نمونه اش هم نیومد!!! SadSad چقدر فسفر الکی سوزوندیمSadBig Grin

من که مشتاقم کتاب بعدی دکتر حقیقت چاپ بشه ببینم حرفی با طراح سوال ها داره یا نه. خخخخخ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinSad