تالار گفتمان مانشت
سرعت کدام الگو بیشتر است؟! بسته یا همزمان - نسخه‌ی قابل چاپ

سرعت کدام الگو بیشتر است؟! بسته یا همزمان - hoomanab - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ب.ظ

سلام دوستان.
جواب قطعی این سوال رو کسی میدونه؟!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: سرعت کدام الگو بیشتر است؟! بسته یا همزمان - ka arman - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ

به نظر من نمیشه در مورد سرعتشون نمیشه نظر داد چون پروژه هایی که حل میکنن با همدیگه فرق داره...
ولی همینطوری بخوام نظر بدم میگم بسته چون جواب رو از قبل می دونیم و نیازی به خلاقیت نداریم...Rolleyes

RE: سرعت کدام الگو بیشتر است؟! بسته یا همزمان - hoomanab - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ

خودم هم فکر میکنم بسته باشه. اما مدرسان توی توضیحاتش گفته همزمان سریع ترینه

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: سرعت کدام الگو بیشتر است؟! بسته یا همزمان - ka arman - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ ب.ظ

Huh

RE: سرعت کدام الگو بیشتر است؟! بسته یا همزمان - Mindhunter - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ

دوستان عزیز ۱۰۰% الگوی همزمان سریعتر هست چون مساله توش شکسته میشه و بین گروه ها تقسیم میشه و گروه ها موازی کاراشونو پیش میبرن و ۱۰۰ البته جاهایی کاربرد داره که افراد تو حوزه تخصصی قوی باشن بیشترین سرعت رو داره شک نکنیدCool

RE: سرعت کدام الگو بیشتر است؟! بسته یا همزمان - explorer - 22 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  دوستان عزیز ۱۰۰% الگوی همزمان سریعتر هست چون مساله توش شکسته میشه و بین گروه ها تقسیم میشه و گروه ها موازی کاراشونو پیش میبرن و ۱۰۰ البته جاهایی کاربرد داره که افراد تو حوزه تخصصی قوی باشن بیشترین سرعت رو داره شک نکنیدCool

موافقیم