تالار گفتمان مانشت
کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
پیشنهاد موضوع جهت مقاله امنیت شبکه بی سیم - dariushabd - 27 فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۴۳ ب.ظ

سلام بر همه دوستان گرامی
من در زمینه انتخاب عنوان برای یک مقاله در مورد امنیت شبکه های وایرلس نیاز به همکاری سایر دوستان دارم
ممنون میشوم یک ایده و عنوان جالب معرفی فرمایید بی نهایت سپاسگزارم

RE: کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری - nadya - 26 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ)mehrimanesht نوشته شده توسط:  [quote='amiramiri' pid='258385' dateline='1393250086']
سلام دوست عزیز . من خودم یه چیزی تو مایه های شبکه برداشتم . بهنیگی انرژی در WSN
اولا سعی کنید حتما سمینار مربوط به پایان نامه تون باشه . این طوری کارتون راحت تره و بهتر می تونید جلو برید.
چون در این صورت سمینارت می تونه به ۲ بخش اول پایان نامه ت تبدیل بشه.
در مورد انتخاب موضوع هم اصلا نگران نباش. شما دامنه ای که می خوای کار کنی رو مشخص کن ، یکی دو هفته اون دامنه رو مطالعه کن . خودت حساب کار دستت میاد و می تونی تصمیم بگیری سراغ چه موضوعی بری.
مثلا وقتی می خوای شبکه ی بی سیم برداری . بعدش می تونی بری سراغ شبکه های حسگر بی سیم . بعد می ری توی این شبکه ها می بینی مثلا بهینگی انرژی موضوع داغیه . توی بهینگی انرژی هم به چند شاخه تقسیم می شه و تو بالاخره راهتو پیدا می کنی.
امیدوارم تونسته باشم کمک کنم . موفق باشید.

==================

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ)mehrimanesht نوشته شده توسط:  [quote='amiramiri' pid='258385' dateline='1393250086']
اولا سعی کنید حتما سمینار مربوط به پایان نامه تون باشه . این طوری کارتون راحت تره و بهتر می تونید جلو برید.
در مورد انتخاب موضوع هم اصلا نگران نباش. شما دامنه ای که می خوای کار کنی رو مشخص کن ، یکی دو هفته اون دامنه رو مطالعه کن . خودت حساب کار دستت میاد و می تونی تصمیم بگیری سراغ چه موضوعی بری.
مثلا وقتی می خوای شبکه ی بی سیم برداری . بعدش می تونی بری سراغ شبکه های حسگر بی سیم . بعد می ری توی این شبکه ها می بینی مثلا بهینگی انرژی موضوع داغیه . توی بهینگی انرژی هم به چند شاخه تقسیم می شه و تو بالاخره راهتو پیدا می کنی.

==================

من ترم آخر ارشد هستم میشه در موضوع پایان نامه و سمینار در زمینه شبکه کمکم کنید ؟
nadya_zayerii@yahoo.com

==================
سلام
من ترم آخر ارشد هستم میشه در موضوع پایان نامه و سمینار در زمینه شبکه کمکم کنید ؟
nadya_zayerii@yahoo.com

RE: کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری - bahman.shoghi - 11 شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ

(۰۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ)ellat نوشته شده توسط:  یه موضوع در حیطه همه پخشی در شبکه مش بی سیم چندکانالی و چندرادیویی می خواستم، خواهش می کنم کمکم کنید

۰۹۱۳۰۰۰۶۵۰۵ با من تماس بگیرین