تالار گفتمان مانشت
کمک در راه اندازی سیستم های حفاظتی (دوربین های مدار بسته) - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک در راه اندازی سیستم های حفاظتی (دوربین های مدار بسته) - azad_ahmadi - 30 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۷ ب.ظ

سلام.

ضمن آرزوی موفقیت برای دوستان و کاربران عزیز مانشت.
در مورد راه اندازی و تنظیمات سیستم های حفاظتی (به ویژه دوربین های مدار بسته) مطالبی رو نیاز دارم. (مطالبی که در وب هستند رو مطالعه کردم).
مطالبی که نیاز دارم، نصب، راه اندازی، پیکربندی، تنظیمات ریکوردها و دوربین ها، و هر چیزی که نیاز به دانستن در این حیطه کاری باشه.
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید. (کتاب، فایل، ویدیو ...)

سپاسگزارم.

کمک در راه اندازی سیستم های حفاظتی (دوربین های مدار بسته) - azad_ahmadi - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ

بالااومدن صفحه... Smile

RE: کمک در راه اندازی سیستم های حفاظتی (دوربین های مدار بسته) - AEM4949 - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ

سلام آقای احمدی

برای تحقیق می خوای یا خودت می خوای دوربین نصب کنی؟
برای تحقیق که ماشاالله شما استاد مایی و از اینترنت می تونی گیر بیاری ، ولی اگه توی نصب مشکل داری ، مورد رو بگو تا کمک کنیمShy

کمک در راه اندازی سیستم های حفاظتی (دوربین های مدار بسته) - azad_ahmadi - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۶ ب.ظ

سلام.

کتاب جامعی میخوام که هرانچه که در مورد این حیطه کاری باشه رو بتونم بصورت خود اموز یاد بگیرم.
بسته به کاری که بهم محول شده، باید اطلاعات زیادی در این زمینه داشته باشم.
نکات ریز و جالبی که در نصب و پیکربندی هست، راه اندازی و نصب تجهیزات ...
البته مطالبی رو مطالعه کردم و فیلم های آموزشی زیادی رو از یوتیوب گرفتم. اما احساس میکنم هنوز راضی کننده نیست.
اگر کسی در این زمینه تجربیاتی داره یا قبلا کار کرده ممنون میشم اطلاعاتش رو به اشتراک بگذاره. سپاس.

RE: کمک در راه اندازی سیستم های حفاظتی (دوربین های مدار بسته) - AEM4949 - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۵ ب.ظ

۲ مورد میتونه کمک کننده باشه:یکی فیلم آموزشی و دومی کار عملی.

به طور خیلی خلاصه بگم برای نصب به این تجهیزات نیازه:

_دوربین مداربسته(بسته به محیط میتونه صنعتی یا دید در شب باشه).
_دستگاه DVR و یا کارت DVR.
_کابل سیگنال و کابل برق.
_آداپتور(توان آداپتور بستگی به مدل دوربین داره)
_فیش BNC
البته تجهیزات جزیی مثل :داکت و غیره گفته نشد.
هر دوربین با کابل برق به آداپتور و با کابل سیگنال به DVR وصل میشه.
اگه کسی رو می شناسین ک تو این کار باشه ی روزه میتونه کامل بهتون آموزش بده.

کتاب نداشتم ، سوالی بود در خدمتیم.Shy

کمک در راه اندازی سیستم های حفاظتی (دوربین های مدار بسته) - azad_ahmadi - 03 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ

ممنون از توضیحاتت دوست عزیز. مطالبی رو که فرمودید زیاد کار کردم.
بله درست میفرمایید، انگار باید متوسل بشم به فیلم های اموزشی فیلTerشده در یوتیوب.
کار عملی رو انشالله در طول دوره کاری یاد خواهم گرفت. شاید کمی عجله دارم برای یادگیری Big Grin