تالار گفتمان مانشت
فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - rhdan - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ق.ظ

uppppppppppppppppp

فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - rhdan - 10 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ب.ظ

uppppppppppppppppp

فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - hamid88 - 10 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ

uppppppppppppppppppppppppppppppp
Big Grin

RE: فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - rhdan - 10 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  uppppppppppppppppppppppppppppppp
Big Grin

اگه پرشین تولز بود به خاطر اینکار بن می شدید.
قوانین اینجا را نمی دونم.
Confused

RE: فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - hamid88 - 10 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ)rhdan نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  uppppppppppppppppppppppppppppppp
Big Grin

Confused

خواستم کمکتون کنم
آخه ۱۱ ، ۱۲ بار uppppppppppppppppppppppppppppppppp زدینBig Grin
اینجا مانشت هست نه سایت دیگه و اینجا هم قوانین خودشو داره دوست عزیز
و قوانینشو واسه من و شما نوشتن که بخونیم نه اینکه بگیم (قوانین اینجا را نمی دونم.)

RE: فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - rhdan - 10 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ)rhdan نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  uppppppppppppppppppppppppppppppp
Big Grin

Confused

خواستم کمکتون کنم
و قوانینشو واسه من و شما نوشتن که بخونیم نه اینکه بگیم (قوانین اینجا را نمی دونم.)

فکرنمی کنم کمکی به من کرده باشین(نیازی هم نیست)اینجا ماهی یه بار اپ کنی
همیشه صفحه اولی!
درمورد قوانین هم خوب فکرکنم شما باید برین بخونید.
چون من اگرمی خواستم تاپیک کسیو اپ کنم حتما می خوندم.
نه تاپیک خودمو اپ کردن!

RE: فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - hamid88 - 10 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ)rhdan نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ)rhdan نوشته شده توسط:  
Big Grin

Confused

خواستم کمکتون کنم

فکرنمی کنم کمکی به من کرده باشین(نیازی هم نیست)اینجا ماهی یه بار اپ کنی
همیشه صفحه اولی!
درمورد قوانین هم خوب فکرکنم شما باید برین بخونید.
چون من اگرمی خواستم تاپیک کسیو اپ کنم حتما می خوندم.
نه تاپیک خودمو اپ کردن!
مانشت انقدر بزرگ هستش که .....
ایشالا که موفق باشین

فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - rhdan - 21 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ

uppppppppppppppppp

فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - mcse2010 - 21 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ

با این همه کتاب رتبه ات چند میشه؟؟؟
ادم گیج میشه!!!چه خبره؟؟؟؟
از هر درس ۳ تا کتاب خرید!!

RE: فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - rhdan - 21 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ

(۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  با این همه کتاب رتبه ات چند میشه؟؟؟

من اصلا ارشد شرکت نکردم Big Grin
و اینکه کتابا که سند نداره به نام من باشه
بنابراین ممکنه برای چندین نفرباشه Undecided

RE: فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - mcse2010 - 21 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ

(۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)rhdan نوشته شده توسط:  
(21 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  با این همه کتاب رتبه ات چند میشه؟؟؟

پس ظاهرا سمساری!!!TongueTongueTongueTongue
شوخی کردم

RE: فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - rhdan - 21 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ب.ظ

(۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  
(21 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)rhdan نوشته شده توسط:  
(21 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  با این همه کتاب رتبه ات چند میشه؟؟؟

پس ظاهرا سمساری!!!TongueTongueTongueTongue
شوخی کردم
این کتابا همش مال خودمه.چهار برابراینم تقریبا کتاب دارم که اونا اکثرا مرجع هستند.
ولی با اینا حال نکردم بعضی هاش هم دوتا دارمBig Grin کلا سعی کردم ارزون بفروشم شاید به درد کسی بخوره.
چون همشون را تو ارزونی خریدم و الان با ۴۰-۵۰ تومن یه نفر می تونه بین این کتابا یه ست کامل ارشد جمع و جور کنه.

فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - mcse2010 - 22 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ق.ظ

اگر بچه محا بودیم حتما هوش مصنوعی راسل و سیستم عامل سلیبر شاتز را میگرفتم.اینها ارزش داره

RE: فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - rhdan - 22 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ

(۲۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  اگر بچه محا بودیم حتما هوش مصنوعی راسل و سیستم عامل سلیبر شاتز را میگرفتم.اینها ارزش داره

داداش قبلا پیشنهاد اینطوری شده.
ولی من خودم پشیمونشون کردم. به خاطرگرونی پست زیر ده تا کتاب اصلا به صرفه نیست.Shy

RE: فروش فوق العاده بیش از ۴۰ کتاب کامپیوتر -مرجع،ارشد،کاردانی به کارشناسی(نصف قیمت) - rhdan - 07 فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ

uppppppppppppppppp
سال نو مبارکBig Grin