تالار گفتمان مانشت
الگوریتم روزانه دانشگاه تهران یا نرم روزانه علم و صنعت - نسخه‌ی قابل چاپ

الگوریتم روزانه دانشگاه تهران یا نرم روزانه علم و صنعت - hatami - 07 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ب.ظ

۲۰۵ نرم
۱۶۹ الگوریتم و محاسبات
من درس‌های الگوریتم را که دیدم یه جورایی علاقمند شدم درس‌های قشنگی داره
البته من در زمینه ریاضی کم و بیش خوبم مثلاً ریاضی ۱و ۲ و محاسبات عددی و معادلات را تو دانشکده ماکز شدم فقط ریاضی مهندسی را یکم آبروریزی بود(البته ریاضی مهندسی هم پشت کنکور خوب خوندم ). الگوریتم و هوش مصنوعی هم نمره بالا گرفتم (ولی در مورد هوش کلاً احساسی ندارم)
یکی از بچه‌ها هم میگفت تو دانشگاه تهران بودن خودش یک امتیازه
البته نظریه زبانم هم بد نیست و یک جورایی نقطه قوتم نظریه زبان و سیستم عامل است
و تا چند روز پیشم اصلاً به الگوریتم و محاسبات فکر نمیکردم و این چند روز یکم علاقمند شدم و علاقه قبلیم نرم بود و هست (البته اگه دانشگاه تهران یا امیر کبیر نرم شبانه هم میاوردم بدون تردید نرم میزدم ولی فکر کنم نیارم )
حالا بدتر دودل شدم
به نظرتون با این اوصاف اول الگوریتم و محاسبات روزانه دانشگاه تهران را بزنم یا نرم روزانه علم وصنعت ؟؟؟؟؟؟؟
لطفاً نظراتتون را بگید ممنون میشم

الگوریتم روزانه دانشگاه تهران یا نرم روزانه علم و صنعت - luna - 07 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ب.ظ

باید علاقه مندیتون به شکلی باشه که در اون رشته بتونید تحقیق و پژوهش کنید و این دو تا گرایش از این لحاظ خیلی با هم فرق دارند ببینید دوست دارید تو کدوم زمینه‌ها بیشتر کار کنید و دیگه اینکه اگه دنبال بازار کار ایران هستید الگوریتم خیلی گزینه مناسبی نیست سعی کنید فقط با اسم درسا تصمیم نگیرد چون این اشتباهیه که من سال پیش داشتم انجام می دادم

الگوریتم روزانه دانشگاه تهران یا نرم روزانه علم و صنعت - Fardad-A - 07 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ

بنظر من هم اول علاقه مهمه بعد دانشگاه!!!
همچنین اول علاقه بعد قبول شدن!!!

الگوریتم روزانه دانشگاه تهران یا نرم روزانه علم و صنعت - مهسامهسا - ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۳ ب.ظ

این نکته رو هم مد نظر داشته باشید که دانشگاه تهران واسه این گرایش دکتری ندارد. فقط ارشد الگوریتم محاسبات دارد.