تالار گفتمان مانشت
گزینشی خوندن مدیریت تو یک ماه آخر - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: گزینشی خوندن مدیریت تو یک ماه آخر - hoomanab - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ

به نظر من توی این وقت کم کتاب تست مدیریت مقسمی رو بگیرید. تسته ولی توی جواباش کامل مبحث یک تست رو باز کرده.بسیار مفیده

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

RE: گزینشی خوندن مدیریت تو یک ماه آخر - Good! - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  به نظر من توی این وقت کم کتاب تست مدیریت مقسمی رو بگیرید. تسته ولی توی جواباش کامل مبحث یک تست رو باز کرده.بسیار مفیده

بله دارم.اما چون از همه فصلها سوال اومده گفتم شاید فصل به فصل بخونم بهتر باشه.ممنون از پاسختون Smile
ببخشید میشه اینم بگید که از چه سالی بخونم بهتره؟آزادها رو هم بخونم؟

RE: گزینشی خوندن مدیریت تو یک ماه آخر - hoomanab - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ

فکر کنم از ۸۳ تا ۹۲ داشته باشه. بله خوبه اگه بخونید Smile

RE: گزینشی خوندن مدیریت تو یک ماه آخر - Good! - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ق.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  فکر کنم از ۸۳ تا ۹۲ داشته باشه. بله خوبه اگه بخونید Smile

خیلی خیلی ممنونShy

RE: گزینشی خوندن مدیریت تو یک ماه آخر - hmd1st - 09 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من هنوز مدیریت رو نخوندم متاسفانه.فصلهای مهمی که جناب جهانی گفتن رو بنظرتون از روی مدرسان بخونم یا یه جزوه هم پیدا کردم از دکتر طبرسا برای پارسه.یا یه سری جزوات هم دکتر پرچ که تو مدرسان درس میدن گذاشتن رو سایتشون.لطف میکنید سریع بفرمایید کدموم بهتره دوستان؟آخه نگرانم کتاب مدرسان رو نرسم.
جناب hoomanab میشه بگید این فصلهایی که جناب جهانی گفتن تو کتاب مدرسان هرکدوم چند صفحه س؟
سپاس

دوست عزیز کاری که من کردم. فصل های پرتکرار کنکور (طبق آمار پارسه) رو از کتاب مدرسان خوندم.

[attachment=15094]

RE: گزینشی خوندن مدیریت تو یک ماه آخر - Good! - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ق.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ)hmd1st نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من هنوز مدیریت رو نخوندم متاسفانه.فصلهای مهمی که جناب جهانی گفتن رو بنظرتون از روی مدرسان بخونم یا یه جزوه هم پیدا کردم از دکتر طبرسا برای پارسه.یا یه سری جزوات هم دکتر پرچ که تو مدرسان درس میدن گذاشتن رو سایتشون.لطف میکنید سریع بفرمایید کدموم بهتره دوستان؟آخه نگرانم کتاب مدرسان رو نرسم.
جناب hoomanab میشه بگید این فصلهایی که جناب جهانی گفتن تو کتاب مدرسان هرکدوم چند صفحه س؟
سپاس

دوست عزیز کاری که من کردم. فصل های پرتکرار کنکور (طبق آمار پارسه) رو از کتاب مدرسان خوندم.
خیلی ممنونم ازتون راستش این توزیعو دارم.اتفاقا میخواستم همینکارو کنم اما جناب hoomanb گفتن مقسمی بخونم.الانم دارم میخونمش ولی باز نگرانم آخه سوالای دیگه رو که نگاه میکنم انگار بازم نمیتونم جواب بدمشون Undecided شاید بهتر باشه منم درسشو بخونم بجای تستهاHuh
من کتاب درس مدیریت مقسمی رو هم دارم.بنظرتون اون خوبه بخونم؟Huhخلاصه است

گزینشی خوندن مدیریت تو یک ماه آخر - Good! - 14 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ

من ۱مقدار کتاب مقسمی و پرچ و ممتاز رو خوندم خوشم اومد.خلاصه خوبی از رابینزه.کتاب تستش نیست درسنامه ست.گفتم اگه کسی خواست استفاده کنه