تالار گفتمان مانشت
[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - IR.Sina - 31 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  من تمامشون رو دانلود کردم. اما موقع اکسترکت بهم اررور میده و فقط چندتا ویدئو اکسترکت میشن. لطفا راهنماییم کنین خیلی لازم دارم Sad

من کلش رو دانلود کردم و همش بدون مشکل اکسترکت و اجرا شد. چه اروری میده؟

RE: [دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - A V A - 01 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ق.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ)IR.Sina نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  من تمامشون رو دانلود کردم. اما موقع اکسترکت بهم اررور میده و فقط چندتا ویدئو اکسترکت میشن. لطفا راهنماییم کنین خیلی لازم دارم Sad

من کلش رو دانلود کردم و همش بدون مشکل اکسترکت و اجرا شد. چه اروری میده؟

CRC

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - پشتکار - ۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ ق.ظ

سلام
پارت ششم رو میگه پیدا نشد.
میشه مجددا آپلود کنید؟
ممنون

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - A V A - 02 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ ق.ظ

مشکل CRC قابل درست شدن نیس؟ آقای مدیر که زحمت کشیدی آپلود کردی لطفا یه سر به تاپیک بزن Big Grin

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - Amir V - 02 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ

سلام.
بله ظاهرا فایلها خراب شده اند.
چون یک دفعه فایلها از روی سرور پاک شدند و دوباره برگشتند.
وقت کنم مجدد آپلود میکنم.

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - IR.Sina - 02 مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ

یه راه هایی بود واسه CRC ولی حالا که چند نفر میگن خرابه، احتمالا خرابه دیگه!
خب! حالا من دو فصل اول را فعلا براتون آپلود کردم که ۲۵ اول رو پوشش میده! تا ببینیم بعدا چی پیش میاد! البته این فایل ها به هم پیوسته نیستن و بصورت منفرد هم قابل استفاده هستن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: [دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - A V A - 02 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۰ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ)IR.Sina نوشته شده توسط:  یه راه هایی بود واسه CRC ولی حالا که چند نفر میگن خرابه، احتمالا خرابه دیگه!
خب! حالا من دو فصل اول را فعلا براتون آپلود کردم که ۲۵ اول رو پوشش میده! تا ببینیم بعدا چی پیش میاد! البته این فایل ها به هم پیوسته نیستن و بصورت منفرد هم قابل استفاده هستن.

مرسی. از لینکه دیگه ای شروع به دانلود کردم و تک به تک. چون از اینجا ۵۷۰ مگ دانلود کردم و عملا هیچی به هیچی، میخواستم راه حل CRC رو بدونم که بعد از زدن تیکه keep broken files متوجه شدم عملا یا سرور خیلی از ویدئو ها رو نوش جان کرده یا بلای دیگه ای سرشون اومده چون فقط ۲۴ تا هستن.
در هر صورت این لینک ها خرابه. نفربعدی دانلود نکنه

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - fax_modem - 04 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ

میتونید از اینجا هم با لینک مستقیم دانلود کنید من دانلود کردم و هیچ مشکلی هم نداشتند

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - kingmax - 15 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ

یعنی لینک های آقای ای آر سینا هم خرابه؟

RE: [دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - A V A - 15 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  یعنی لینک های آقای ای آر سینا هم خرابه؟
ایشون زحمت کشیدن آپلود کردنو واقعا ممنونم
من به صورت تک به تک از ارسال Aurora در این تاپیک
دانلود کردم

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - smasoud - 13 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ

با تشکر از زحمتتون
من یه سریشو دارم که اولش تو مقدمه درمورد اینکه توی این ویدئو ها، حل تست هم داره صحبت کرده، ولی تا آخرش خبری از حل تست نیست.
حالا اینی که شما لطف کردید و گذاشتید هم همینجوریه یا نه؟ یعنی حل تست داره توش یا نه.
ممنون.

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - deep-romance - 02 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ

سلام دوستان
من ویدیوها رو از همین جا دانلود کردم و بعد از اکسترکت کردن، باز نمی شدن، اما کشیدم تو گوگل کروم همشمون باز شدن، کیفیتش هم عالیه (با هر نرم افزاری باز کردم نشد)، اگر ویدیوها باز نمیشن، این کار هم امتحان کنید.

RE: [دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - mrsh1372 - 02 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ب.ظ

RE: [دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون - greatSpace - 19 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)fax_modem نوشته شده توسط:  میتونید از اینجا هم با لینک مستقیم دانلود کنید من دانلود کردم و هیچ مشکلی هم نداشتند

مرسی از معرفی این سایت خوب...ما رو از شر این سایتهای هاست هم نجات دادین

[دانلود] ویدئوهای هوش مصنوعی رامین رهنمون با لینک مستقیم - Happiness.72 - 31 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ

من در حال دانلود قسمت اول این فیلم ها هستم

و اولین شبی هست که برای کنکور ارشد شروع به مطالعه کردم با هوش

امیدوارم با هوش بشیم :-)