تالار گفتمان مانشت
دانلود آزمون ۲۵ درصد چهارم موسسه نصیر رشته مهندسی IT - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: دانلود آزمون ۲۵ درصد چهارم موسسه نصیر رشته مهندسی IT - f2000 - 07 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  من همونطورکه گفتم طرفدار هیچ موسسه ای نیستم جز اعتماد به نفس و توکل و درس خوندن خود فرد.ولی اون چیزی که من بین این موسسه ها دیدم فقط با پاسخ نامه های مدرسان واقعا عشق کردم واقعا کاملا
الان کاملا مشخص شد طرفدار هیچ موسسه ای نیستید ، ابدا به هیچ وجه من الوجوه ؛ اصلا غیرممکنه Big GrinBig Grin

(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  فکر کنم جوابم کافیتونه ..... دیگه اگه پاسخی دارین حتما بی جهته ........CoolDodgyBig Grin

از انتقاد پذیری شما بسیار متشکریم Confused وقتمون رو تلف میکرد جواب دادن به صحبت شما Cool

دانلود آزمون ۲۵ درصد چهارم موسسه نصیر رشته مهندسی IT - eh3@n - 07 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ

(۰۵ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  سوالات نصیر خوب و استاندارد ولی حس میکنم گاهی اوقات دیگه خیلی اسون میشه..... من خودم مدرسان شرکت کردم و سوالات اونجا زیاد استاندارد نیست ولی خوب مشکل و سختن بعضی از سوالاتش..... پارسه که بیخیاللللللل Big Grin

میشه بگی به نظرت کدوم موسسه خوبه ظاهرأ از نظر شما همه موسسات یه مشکلی دارن این عقلانی نیستا !!!!پس این همه جامعه آماری مدرسان از کجا اومده ؟؟؟یا موسسات دیگه !!!کم لطفی نکن دوسته عزیز .

RE: دانلود آزمون ۲۵ درصد چهارم موسسه نصیر رشته مهندسی IT - navid_itboy - 07 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  من همونطورکه گفتم طرفدار هیچ موسسه ای نیستم جز اعتماد به نفس و توکل و درس خوندن خود فرد.ولی اون چیزی که من بین این موسسه ها دیدم فقط با پاسخ نامه های مدرسان واقعا عشق کردم واقعا کاملا
الان کاملا مشخص شد طرفدار هیچ موسسه ای نیستید ، ابدا به هیچ وجه من الوجوه ؛ اصلا غیرممکنه Big GrinBig Grin

(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  فکر کنم جوابم کافیتونه ..... دیگه اگه پاسخی دارین حتما بی جهته ........CoolDodgyBig Grin

از انتقاد پذیری شما بسیار متشکریم Confused وقتمون رو تلف میکرد جواب دادن به صحبت شما Cool

قدیمیا حرفای خوبی میزدناااا نرود میخ آهنین در سنگ,,,,آخه من بخوام طرفداری موسسه ای و کنم از شما میترسممممم که نمیگگگگممم ..... Big GrinBig Grin یکم از مختون استفاده کنین دوست عزیزم و واقع بین باشین ...... دیگه وقت ندارم ج بدم بهتونننننن Cool

دانلود آزمون ۲۵ درصد چهارم موسسه نصیر رشته مهندسی IT - mahyar0011 - 07 دى ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ

دوستان خواهشأحاشیه تراشی نکننیدو نظم تاپیک رو با این حرفا بهم نریزین هر کس نظر خودشو داره و نظر همه محترمه لطفأ دیگه بحث رو تموم کنید ممنون از همگی.

دانلود آزمون ۲۵ درصد چهارم موسسه نصیر رشته مهندسی IT - Fardad-A - 07 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ ب.ظ

راستش هر چی میگیم فایده نداره!! آخه کنکور آزمایشی اینقدر بحث داره. خب عزیز من این بحثها هم وقت تون را میگیره هم اعصابتون را خراب میکنه. این تاپیک واسه دانلود هست . دانلود کنید و بعد هم اگه اشکالی در هر درسی بود برید بپرسید.
هم این بحثها برای خودتون مضر هست هم برای اونکسی که دارید جوابش را میدید. من فکر کنم تمرکز روی درسها براتون بهترهتو این فرصت کوتاه باقیمانده.