تالار گفتمان مانشت
رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - Br2012 - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ق.ظ

به gole yas
۱۸۰ مال نرمه؟

RE: رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - goleyas - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ ق.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  به gole yas
۱۸۰ مال نرمه؟

نه هوش!

رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - Br2012 - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ

اوکی آخه من ۱۸۷ نرم هستم نمیدونم تهران میارم روزانه یانه؟

RE: رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - goleyas - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ق.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  اوکی آخه من ۱۸۷ نرم هستم نمیدونم تهران میارم روزانه یانه؟

از نظر من انشاا... که بیاری.اگه قصد ادامه تحصیلم داری و مشکل خوابگاه اینا نداری به نظرم شبانه ارزشش رو داره.ولی از رتبه ات مشخصه تلاشتو کردی،دیگه بقیه اش هر چی خیره.بسپار به خداAngel

رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - Br2012 - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ

مرسی اما هزینش زیاده
تهران نشد همون اصفهان میزنم هر چند میگن شانس تهران زیاده

RE: رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - goleyas - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ق.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ)br2011 نوشته شده توسط:  مرسی اما هزینش زیاده
تهران نشد همون اصفهان میزنم هر چند میگن شانس تهران زیاده

البته من الان تو پروفایلتون دیدم آقا هستید.با این وضعیت علم و صنعت فکر کنم ۱۰ تا از رتبه اتون کم کنید.چون دخترها نمیتونن اونو قبول شن.منم فکر کنم احتمالش زیاده

رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - ۱۲۳javad - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ

توی این فایل یکی از دوستم هم هست که رتبه اون شده بود ۲۹۶ هوش و تبریز قبول شده ولی اینجا زده ۲۳۵؟!!

رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - Bache Mosbat - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ

یعنی واقعا با ۲۴۰ معماری شبانه تهران آورده؟؟

RE: رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - inteligentium - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ ق.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ)۱۲۳javad نوشته شده توسط:  توی این فایل یکی از دوستم هم هست که رتبه اون شده بود ۲۹۶ هوش و تبریز قبول شده ولی اینجا زده ۲۳۵؟!!

شاید این همون دوستتون نیست و فقط از همون دانشگاهه،کلا فعلا بالای ۲۶۵ رو نمیشه گفت-راست و دروغش گردن پارسه است منم فکر کنم چند تا اشتباه داره ولی در مجموع معیار خوبیه

رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - luna - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ب.ظ

ببخشید صفحه اول این لیستو ندارین
؟

RE: رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - میترا - ۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  میشه مال IT رو هم بزارین! اینا بیشترشون کامپیوتره!

مربوط به رتبه های قبولی سال پیش پارسه

RE: رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - sajede - 07 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ)میترا نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  میشه مال IT رو هم بزارین! اینا بیشترشون کامپیوتره!

مربوط به رتبه های قبولی سال پیش پارسه

ممنون دوست عزیز.فکر نمی کنم این رتبه های پارسال باشه چون پارسال شریف شبکه نداشت.احتمالا سال ۸۸ یا ۸۷/ بازم ممنون

رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - مانشتی - ۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ب.ظ

کسی صفحات بعدی فرم پارسه رو نگرفت؟ لطف میکنید بگذارید

RE: رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - inteligentium - 07 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ب.ظ

بالاخره تونستم با هر بدبختی بود بقیه رو هم پیدا کنم.
بابت کیفیت بد عکس‌ها عذر میخوام(خصوصا دوستان آی تی) چون با موبایل گرفته شدن و خیلی هم با عجله!دفتر پارسه شلوغ بود ،از این که اجازه دادن عکس بگیرم از دفترچه شون همینجا ازشون تشکر می کنم-ضمنا از دوست مانشتیمون آقای manesht_omid هم به خاطر چند تا از عکس‌ها ممنونم.

RE: رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید - inteligentium - 07 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  خیلی خیلی سپاسگزار دوست عزیز. ترکوندی!
اما واقعاْ از بعضیاش دارم شاخ درمیارم! ۹۲۸ روزانه نرم افزار کاشان! ۱۶۰۰ شبانه هوش صنعتی اصفهان!

منم از بعضی هاشون تعجب می کنم ولی فکر کنم همه این جور موارد خاص بودن(سهمیه،شاگرد اول و...)
ولی فکر نمی کنم اگه اشتباه هم داشته باشه خیلی اشتباهات فاحش داشته باشه،چون خود پارسه ای‌ها هم من دیدم از روی همین‌ها واسه بقیه انتخاب رشته می کردن