تالار گفتمان مانشت
انتخاب موضوع پایان نامه جهت ارتباط هو ش مصنوعی و هوش تجاری(با استفاده از داده کاوی) - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب موضوع پایان نامه جهت ارتباط هو ش مصنوعی و هوش تجاری(با استفاده از داده کاوی) - raaheee - 06 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ

سلام به دوستان
بنده ترم ۴ هوش مصنوعی هستم
موضوع نهایی پایان نامه رو هنوز اعلام نکردم و فرصت چندانی هم ندارم !
خودم دارم روی هوش مصنوعی و ارتباطش با هوش تجاری بررسی میکنم که هنوز به نتیجه مطلوبی نرسیدم!
در این قسمت دو مطلب جای عنوان دارد:
۱ - عنوان جدید جهت پایان نامه (خصوصا موثر در دکتری)
۲ - ارائه مقاله یا موضوع مناسب در ارتباط با هوش مصنوعی و هوش تجاری یا تجارت الکترونیک

RE: انتخاب موضوع پایان نامه جهت ارتباط هو ش مصنوعی و هوش تجاری(با استفاده از داده کاوی) - raaheee - 18 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ق.ظ

جهت اطلاع و بهره برداری:
با مطالعات اخیر
موضوعاتی از قبیل : بخش بندی مشتریان بانک ، دسته بندی مشتریان بیمه، دسته بندی کاربران موبایل بانک، طبقه بندی متقاضیان تسهیلات بانکی، طراحی سیستم هوشمند ترکیبی رتبه بندی مشتریان بانکها،تشخیص نفوذ در سیستم بانکی، ارائه خدمات مناسب به مشتریان بالقوه ، پیش بینی بازار مبادله ارز،پیش بینی مصرف انرژی ، ارزیابی عملکرد الگوهای شبکه ی عصبی و خودرگرسیون میانگین متحرک در پیش بینی قیمت نفت خام ایران، بهینه سازی سبد سرمایه گذاری با الگوریتم ژنتیک، طراحی سیستم خبره فازی بر پایه یک مدل ترکیبی هوش مصنوعی برای مدلسازی پیش بینی فروش و ... انجام گرفته است...

انتخاب موضوع پایان نامه جهت ارتباط هو ش مصنوعی و هوش تجاری(با استفاده از داده کاوی) - raaheee - 27 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ

تا این لحظه روی موضوعاتی چون مشتریان بانکداری الکترونیک و تشخیص نفوذ و امثال اینها زووم بیشتری داشته ام و پیگیر این موضوعات هستم البته همچنان دنبال دیتاست مناسب هستم ...